Jump to content
maleva

Veresoonte suurendamine

Recommended Posts

Tere Oldman!

Probleem seisneb selles, et veresooned on viimase aastaga kuidagi väiksemaks muutunud, olen pidevalt treeninud end, kuid miskipärast on probleem tekkinud. Ehk oskad soovitada mingit toodet, mis aitab neid taas suurendada? (omega 3 või mingi muu lisand?)

Oodatud on ka sinu poolsed arvamused probleemist ja soovitused. Nii palju võin öelda, et rasvumisega tegu pole kuna kaalun 78kg, rasva 17% ja vanust 19 a.

Probleemid said alguse aasta tagasi altpoolt vööd ja nüüd juba kisub käsi ja jalgu vahepeal tuimaks. Olen käinud mitmete arstide juures, kuid keegi ei leia probleemi.

Soovitusi võivad jagada kõik, eriti oodatud inimestelt kel samad probleemid olnud/on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Oldman!

Probleem seisneb selles, et veresooned on viimase aastaga kuidagi väiksemaks muutunud, olen pidevalt treeninud end, kuid miskipärast on probleem tekkinud. Ehk oskad soovitada mingit toodet, mis aitab neid taas suurendada? (omega 3 või mingi muu lisand?)

Oodatud on ka sinu poolsed arvamused probleemist ja soovitused. Nii palju võin öelda, et rasvumisega tegu pole kuna kaalun 78kg, rasva 17% ja vanust 19 a.

Probleemid said alguse aasta tagasi altpoolt vööd ja nüüd juba kisub käsi ja jalgu vahepeal tuimaks. Olen käinud mitmete arstide juures, kuid keegi ei leia probleemi.

Soovitusi võivad jagada kõik, eriti oodatud inimestelt kel samad probleemid olnud/on.

http://www.inimene.ee/pages.php3/06?text_id=981

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raynaud ja oblitereeriv endarteriit tunduvad minil määal sarnanema minu probleemidega. Samas pole ma kunagi suitsetanud (eks kunagi oleme kõik proovinud), mis tundub olema peamiseks probleemi põhjuseks.

Eks tuleb siis ette võtta taas tee arstile, kuid kuhu peaks minema sellise murega? Perearstilt võtma saatekirja veresoontekirurgile?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...

Soovitusi võivad jagada kõik, eriti oodatud inimestelt kel samad probleemid olnud/on.

Ei ole väga asjatundja ja endal taolist probleemi pole esinenud, aga...

Võiksid tutvuda sellise märksõnaga nagu "nitric oxide". Muscletechil on selline toode nagu naNOX9. Arvatavasti leidub ka fitness.ee poes midagi vastavat.

Vahest on sellest abi. :D

PS. Ise kasutan Muscletechi Nitro-Tech Hardcore valgupulbrit, selle põhjal võin väita, et see lämmastiku temaatika on täiesti tõsiselt võetav teema. Kui on tegu haigusliku nähtusega, siis ei aita ilmselt keegi muu kui ...arst.

Muudetud kasutaja Aksel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plaanime töökaaslastega ja mõne tuttavaga suurema seltskonnaga 1.jaan suitsetamise maha jätta, kas keegi veel ühineks, võiks nimed kirja panna tegelikult statistilistel huvidel, siia foorumisse kasvõi kuhugile, siis kes murdub annab teada, saab % arvutada hiljem, minuarust 1.jaan oleks hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×