Jump to content
tsanm

sinised silmaalused

Recommended Posts

mul siuke probleem, et päris mitu aastat juba on silmaalused sinised olnud. Ei mõjuta see, kui kaua magan, lihtsalt pidevalt samamoodi. Tahaks teada millepärast see nii on, et äkki on mingi haigusega seotud ning kuidas sellest lahti saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul siuke probleem, et päris mitu aastat juba on silmaalused sinised olnud. Ei mõjuta see, kui kaua magan, lihtsalt pidevalt samamoodi. Tahaks teada millepärast see nii on, et äkki on mingi haigusega seotud ning kuidas sellest lahti saada.

Tere,

mul on sama probleem ning samuti juba mitmeid aastaid. Ei ole küll ekspert, kuid nii palju kui olen selle kohta uurinud, siis põhjuseid võib olla väga palju erinevaid. Eelkõige mainitakse pärilikust. Teine põhjus võib olla stress või silmadele liigsuur pinge.

Samuti võivad põhjuseks olla ka, raua ja/või vitamiinipuudus, vereringe häired jne jne.

Paar kuud tagasi sai täielik tervisekontroll tehtud ning kõik näitajad olid väga head. Paraku on pikad tööpäevad ning arvuti peamiseks töövahendiks, see kooslus räägib enda eest.

Kasutan mingisugust silmakreemi, mis pisut leevendab ja silmi värskendab, kuid kindlasti ei ole see lahenduseks. Kuuldavasti pidi ka toore kartuli või kurgiga silmaaluste hõõrumine aitama.

//Rait

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul siuke probleem, et päris mitu aastat juba on silmaalused sinised olnud. Ei mõjuta see, kui kaua magan, lihtsalt pidevalt samamoodi. Tahaks teada millepärast see nii on, et äkki on mingi haigusega seotud ning kuidas sellest lahti saada.

Mul olid silmaalused sinised, kui alakaalus olin, nüüd enam pole sinised peale seda, kui kaal normi sai!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×