Jump to content
Helis

kõht

Recommended Posts

Tere!

Teen hoogsasti trenni - 2 korda nädalas aeroobikat, 2 korda nädalas jõusaali ja 1 päev rasvapõletust, aga asi on selles, et kõhulihas ei paista üldse välja. Kuigi teen kõhulihast ja toitun väga tervislikult. Äkki oskab keegi öelda, mis ma tegemata jätan või mida üleliia teen?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine on mul siis järgmine (äkki ikka on toitumine vale)

hommik 7.30

omlett (2 munavalget+kalkunisink), 1 viil teraleiba, kapsa-porgandisalat

lõuna 12.00

väike praad-riis, salat, mingi lihatoode (kotlett, pikkpoiss jne)

enne trenni kell 18.00

rasvata kohupiimakreem 125g

peale trenni 21.30

rasvata kodujuust 200g

värske salat 150g

makrapulgad 50g

see on nt minu eilne söök

kas siis tõesti on midagi väga valesti?

Tänud nõuannete eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

näit lõunasöögi ja trennieelse söögi vahel on aega 6 tundi. mina arvan et liiga pikk aeg. hea oleks kui toituda näit iga 3 tunni tagant. ja et rasvade põlemine peaks enesetundes ka kajastuma. kas lauast tõustes või natukese aja pärast jääb kerge näljasaps sisse. rohkem ei oska midagi kosta. vast keegi pädevam ka kommenteerib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikusöök võib olla tugevam , st. kaloririkkam, söö ka putru ja natuke tõsta valgukogust. Lõunasöögist võta välja valge riis ja kotlett jm seesugune rämpstoit. 6 tunnine paus on jah liiga pikk, sinna sisse mahub 2 kerget toidukorda. Õhtul peale trenni, tarbi süsivesiku ja valgu shake, praegu puuduvad süsivesikud peale õhtust trenni ( valgu süntees ei saa hakata toimima kui süsivesikute varud on taastamata). Jälgi reklaami Seminaride kohta ja tule kuula kuidas, kunas ja mismoodi peab sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×