Jump to content
6un

Kõhulihased

Recommended Posts

Kes oskab öelda kuidas treenida kahte alumist kõhulihast. Kaks ülemist on mul sheffid aga alumised hakkavad oma kuju kaotama :D . Mitte et ma pekine oleks aga lihtsalt ... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes oskab öelda kuidas treenida kahte alumist kõhulihast. Kaks ülemist on mul sheffid aga alumised hakkavad oma kuju kaotama :D . Mitte et ma pekine oleks aga lihtsalt ... :P

Räägitakse, et ei ole vahet ülemistel ja alumistel, sest tegelikult on ainult üks kõhu sirglihas, mis kinnitub ühe otsaga alumistele roietele, teise otsaga vaagnaluule. Kuna rasv koguneb kõhu allapoole rohkem, siis paistavad ülemised selgemini välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägitakse, et ei ole vahet ülemistel ja alumistel, sest tegelikult on ainult üks kõhu sirglihas, mis kinnitub ühe otsaga alumistele roietele, teise otsaga vaagnaluule. Kuna rasv koguneb kõhu allapoole rohkem, siis paistavad ülemised selgemini välja.

Seega.. pean jooksmas käima rohkem?

Mul on korvpalli trenn 3 korda nädalas ja suht #1 trenn... Ei kurda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teen kõhule superseeriaid näiteks nii: 1 seeria kere tõsted käed rinnal 12-15 siis kohe otsa jalgade tõsted kaldpingil 12-15 ja siis kohe otsa kere kallutused külgedele seistes 100 (50+50) 2 seeria jalgade tõsted kaldpingil 12-15 kohe otsa kere tõsted kaldpingil käed rinnal ja sinna otsa 50+50 kere kallutused külgedele ja teen nii mitu seeriat kui enam ei jaksa :D seda siis kui teen kõhtu pikemalt, muudel päevadel siis vastavalt kas jalgade tõsted kangil või siis kere tõsted kaldpingil. harjutused mõjuvad erinevalt kui isegi pingi nurka muuta seega ja seda ka siis kui teed jalgade tõsteid kaldpingil .... minu tagasihoidlik kogemus :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes oskab öelda kuidas treenida kahte alumist kõhulihast. Kaks ülemist on mul sheffid aga alumised hakkavad oma kuju kaotama :D . Mitte et ma pekine oleks aga lihtsalt ... :P

Ei ole olemas "ülemist" ja "alumist" kõhulihast, see on lihtsalt üks lihas:

http://www.goodmooddiet.com/articles/2007/...scle_just_a.php

Kui sul hakkavad lihased "kuju kaotama", siis võib tegemist olla pealetungiva rasvakihiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole olemas "ülemist" ja "alumist" kõhulihast, see on lihtsalt üks lihas:

http://www.goodmooddiet.com/articles/2007/...scle_just_a.php

Kui sul hakkavad lihased "kuju kaotama", siis võib tegemist olla pealetungiva rasvakihiga.

See ei loe et on üks lihas. Selle osi on võimalik erinevalt aktiveerida - hea näide on need, kes kõhuga "rullida/lainetada" suudavad.

Räägitakse ju ka rinnalihase sisemise ja välimise osa arendamisest, selja lailihase laiuse ja paksuse arendamisest, on igati ok ka rääkida kõhulihase erinevate osade arendamisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägitakse ju ka rinnalihase sisemise ja välimise osa arendamisest, selja lailihase laiuse ja paksuse arendamisest, on igati ok ka rääkida kõhulihase erinevate osade arendamisest.

Rinna sisemine ja välimine osa paistab ka et müüt olevat:

http://worldfitnessnetwork.com/index.php/c...aining-muscles/

* Inner/ Outer Chest Muscles: Again, there’s no such thing as focusing on your inner or outer chest muscles. Many people believe that flat bench flyes will work your outer chest while the peck deck flyes work your inner chest. This is more of an illusion that comes from the fact that each exercise places greater stress on your chest at different points in the range of motion.

The whole idea of working the inner/outer chest is flawed because it assumes that you can flex one end of a strand of muscle and not the other end. When you muscles contract, the whole entire muscle contracts, not just one end or the other. You cannot contract the bottom of your bicep without the entire bicep muscle getting shorter. It’s just not possible.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×