Jump to content
depths

Aitaksite?

Recommended Posts

Negatiivse kaloraaziga kasvatab rasvamassi??? ;) 150g jogurtist ja 100g rohelisest ei saa piisavalt isegi BAV katmiseks, rääkimata rasva kasvatamisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Avastasin selle vana teema.

Mul ka tutvusringkonnas üks kihlvedu, et sööks päevas vaid 2 korda: 150g tops jogurtit ja 100 g juurviljasalatit. Kaugele küll nii ruttu jõuab. Peaks ikka jõuludeks siis hulga saledam olema vist.

Sellise toitumise juures peab lootma, et jõuludeks haiglas ei ole. Õigemini mis toitumine, õigem oleks öelda nälgimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taoliste koguste juures lõpeb asi niikuinii haiglas ..., ;)

Ei pruugi. Kunagi aastaid tagasi sai Rootsis sõbrannaga 10 päeva mingit räiget puhastuspaastu proovitud (nüüd ütleks pigem - ajuvahelistehallkurdudevähekalorilinehävitamine-survepesu :P ). Temal läksid silmad kollaseks ja maks hakaks otsi andma - lõpetas tõesti haiglas, ma pidasin lausa 12 päeva vastu ja ei tundnud suurt midagi teistmoodi olevat (va kaal, aga see polnud mul tol korral eesmärk omaette).

PS! Oma tervisega pole mõtet mängida, sest see "võistlus" ei jäänud minuteada sellele tüdrukule viimaseks ja hetkel on tal päris palju terviseprobleeme (maks, kilpnääre jms). Aga ta oli nälgimises-õgimises suhteliselt aktiivne tegija. Ntx mingi 2 kuud sõi iga päev ainult ühe õuna ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei pruugi. Kunagi aastaid tagasi sai Rootsis sõbrannaga 10 päeva mingit räiget puhastuspaastu proovitud (nüüd ütleks pigem - ajuvahelistehallkurdudevähekalorilinehävitamine-survepesu ;) ). Temal läksid silmad kollaseks ja maks hakaks otsi andma - lõpetas tõesti haiglas, ma pidasin lausa 12 päeva vastu ja ei tundnud suurt midagi teistmoodi olevat (va kaal, aga see polnud mul tol korral eesmärk omaette).

PS! Oma tervisega pole mõtet mängida, sest see "võistlus" ei jäänud minuteada sellele tüdrukule viimaseks ja hetkel on tal päris palju terviseprobleeme (maks, kilpnääre jms). Aga ta oli nälgimises-õgimises suhteliselt aktiivne tegija. Ntx mingi 2 kuud sõi iga päev ainult ühe õuna ...

2 kuud ühe õuna. Õudne, milline ta enne oli ja milline nüüd. Pea peaks ringi käima kogu aeg siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik oleneb ju supist :D Mõni vanaema tehtud supp võib väääga rammus olla :D

Kui keedan ise, kus kõik komponendid 1,2 liitris vees: mar. kurk, tomat, roh. paprika, peakapsas ja 50g valge sibul.

1 tl petersell, 1tl Santa Maria köögivilja maitseaine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keedan ise, kus kõik komponendid 1,2 liitris vees: mar. kurk, tomat, roh. paprika, peakapsas ja 50g valge sibul.

1 tl petersell, 1tl Santa Maria köögivilja maitseaine.

See on mingi lurr ju :S Valku 0 , rasvu 0 , süsivesikuid ala 5g... super, järgmine maksahaige tulekul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise supi puhul kulutad taldrikusse tõstmisega rohkem energiat kui supist saad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eee...aga kus on suht süütud köögiviljad? Porgand, kartul, kaalikas, uba jne ??? Annaksid need supile jumet ja toegust ilma rasvata ja kõhu ka täis.... :D

No kartuli süütus vist on ammu läind juba :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keedan ise, kus kõik komponendid 1,2 liitris vees: mar. kurk, tomat, roh. paprika, peakapsas ja 50g valge sibul.

1 tl petersell, 1tl Santa Maria köögivilja maitseaine.

Kui pool kilo mingit liha ka sisse panna ning serveerides hapukoort peale siis sööks küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Köögiviljasuppe ennegi tehtud :D

Igasuguseid asju tehakse.

Kõik oleneb Sinu menüüst tervikuna. Kui Sa kavatsed ainult seda suppi süüa ja nö supidieeti pidada, siis ole palun hea ja mõtle ümber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1-2 kartulit potitäie peale küll paha ei tee ma arvan, kõike peab ju sööma... või siis on ka 1 kartul palju??? Kas ``viimaste uuringute järgi``neid ei tohiks siis ültse süüa... ma ei usu...

Ikka tohib :D . ma niisama. Aga ise eelistaks naerist ja kaalikat :o . Ikka vanade eestlaste moodi. Kaalikas muide (väidetavalt , ise pole teste teinud :D ) rohkem C-vitamiini kui sidrunis või apelsinis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan oma klubis klientide dieetide jälgimiseks keha koostist mõõtvat kaalu. Ja mitte seda rooli, vaid 8 punkti-kaalu. Ka enda peal. Alustasin ise mahavõtmist 113 kg pealt, kuni 98 kiloni oli dieet suhteliselt kaootiline selles mõttes, et ma sõin vähem, kuid jälgisin end vaid kord paari nädala jooksul. Alates 98-st kilost aga tean väga täpselt, kuidas mingi päev ja toit keha rasvaprotsenti, lihasmassi jms. mõjutab ja suudan seda reguleerida nii, et iga nädal kaob 0,8g rasva, kuid lihasmassi kadu on 0, max 0,1kg. Muidugi nädalas 6x trenn, sh. 2x jõusaal, mis motiveerib lihast üleval olema.

Ma ei tea, võib-olla siin seltskonnas tõelised kulturistid (mina ei ole), kes suudavad võtta nädalas maha 3kg _RASVA_ nagu kodanik soovib. Mina ei suuda ja ei ole näinud ühtki inimest (kehamonitori järgi!), kes suudaks. Kohe, kui minna "võileiva-greibi" dieedile, lendab vesi ja lihased takkaotsa. Ja kusjuures veelgi enam, rasv on just see mis ei kao. Minu rekord on, nagu ma ütlesin, 0,8kg rasva nädalas.

Üks mööndus siiski on. Imre Vähi soovitas mulle laupäeval osta proovimiseks Tartus ühed ThermoX tabletid. Tahtsin lihtsalt katsetada enda peal - et teaks teistele kogemusi jagada. Võtsin kolm päeva, lisaks tegin nende päevad jooksul ka intensiivselt kardiot. Siis lõpetasin ära, nagu ka tema lõpetas. Kehamonitor näitas nii koledaid numbreid. Kolme päevaga läks 1,5 kg, kuid see oli kõik vesi ja lihased. Nii et, kui alustamiseks on _VÄGA HEA_ tervis (kõrge lihasmass, palju vett sees), siis leidub preparaate, millega saaks selle 13 kg kuuga alla. Kuid ma ei kujuta ette, millisena sealt "dieedist" väljuks. Kiirabi number oleks hea kiirvaliku alla panna ilmselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1-2 kartulit potitäie peale küll paha ei tee ma arvan, kõike peab ju sööma... või siis on ka 1 kartul palju??? Kas ``viimaste uuringute järgi``neid ei tohiks siis ültse süüa... ma ei usu...

Kartulit tohib küll, aga mitte palju, sest kaalusaatest tuntud võitja elatuski kartulist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×