Jump to content
depths

Aitaksite?

Recommended Posts

Tead ikka tuli. Ja nagu ma ütlesin enestunne oli ka super pärast seda. Kui ma oleks aint vee arvelt kaotanud, oleks need kilod ju pärast tagsi tulnud, aga väta näpust , ei tulnud vot!

Kui sul need kilod tagasi ei tulnud, siis mida sa praegu uuesti kaotama pead ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et üsksi treener ega spetsialist siin saidil ei ole nõus sulle sellist "enesetapu"-toitumise/treeningukava koostama, millega 4 nädala jooksul 13 kg kaotaksid. Seega sinu teema pealkirja ("Aitaksite?") vaadates võib öelda, "Ei, ei aita". ;)

Sa EI kaalu aastavahetusel 60 kg, lepi sellega. :)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et üsksi treener ega spetsialist siin saidil ei ole nõus sulle sellist "enesetapu"-toitumise/treeningukava koostama, millega 4 nädala jooksul 13 kg kaotaksid. Sa EI kaalu aastavahetusel 60 kg, lepi sellega. :)

Einoh, ega ma kurb ei oleks kui ma ka 63kg kaaluksin, aga ma teen asja m6istuse piires. Kui tunnen, et pole energiat vms. siis muidugi söön midagi. Egas ma nüüd nii loll ka ei ole, et hakkasin end näljutama. Ma lihtsalt proovin v6imaliklut palju alla saada, kui on eesmärk mille poole püüedlda, siis on ka tulemus parem:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, nt:

Hommik: piim, müsli v6i v6ileib ja puuvili.

L6una:Korralik praad v6i supp (praess kuulus nt: kartulipuder, kotlett, kaste ja salat)

vahepala: puuvilja v6i müslit.

6htu: kohupiimapastat ja banaan v6i salat vms.

ja kui isu vahepeal tuli siis s6in 6unu v6i j6in piima:)

kas ei ole korralik toit?

Mina koostan tavaliselt sellise kava neile, kes tahavad kaalus kiiresti juurde võtta. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einoh, mulle ei ole ju veel n6u antud, mida ma siis vastu v6tta saan??

Sulle on antud nõu, et püstita endale mõistusepärased eesmärgid. Kuna Sa ajad ikka oma jura, siis on se rohkem huumorirubriigik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas küll nii??

Aga see menüü koosnebki peamiselt kõrge glükeemilise indeksiga süsivesikutest, vähe valku ja peaaegu üldse mitte häid rasvu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks siis mitte???

Sarkasm. ;p

Step-by-step juhend mida sa tegema pead:

1) Telli toitumiskava/treeningkava

2) Täida neid.

Kui punkt 1 & 2 ei sobi:

1) Kasuta foorumi otsingut märksõnadega 'kaalulangus', 'kaal'.

2) Kui leidsid endale vajaliku info liigu edasi punkti 4.

3) Kui ei leidnud mida sa otsisid võta ühendust mõne oma kohaliku jõusaali treeneriga ja pange plaan paika

4) !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka aasta aega Saksamaal elanud (kui augustist peale, siis oled YFU?) ja mina võtsin seal 22 kilo alla! Tean hästi, mida nad söövad ja kuidas nad seda teevad. Ega siis sina pea kõike samas koguses sööma, kui seda ära ei suuda kulutada. Tõsta endale ette täpselt niipalju, kui seda ise soovid, ja ei ole need Saksamaa talved nii külmad nüüd midagi, et jooksmas ei saa käia. Elad linnast väljas, nagu minagi olin. Siis on sul just suurepärased võimalused jooksmiseks. Alusta rahulikus tempos 5 km ringidest kolm korda nädalas ja võrkpall koos uisutamisega juurde teeb juba täitsa piisavalt kokku.

Mina hakkasin Saksamaal nende jooksmistega pihta, tore oli. Sõin sama sitta, mida teisedki seal. Aprillikuus läbisin poolmaratoni ja 106 kg pealt olin kukkunud 84 peale. Eestis võtsin alles uuesti juurde, aga õnneks ka lihast.

Oh tänan, sa ispireerisid mind jälle jooksma minea:)

Niisiis käisingi täna jooksmas 5 km , üllatavalt m6nus oli üle pika aja jälle joosta;) Nüüd on plaanis hakatagi hommikuti jooksams käima;) (ainult ma ei tea kuidas ma ülesse nii vara saan:( peab vaatama kuidas varem magama saaks).

Aga samas ma kardan ka et see jooksmine talvel(siin on küll külm, lumi on meil kah maas) teeb mu hingamisteedele liiga :S

Ma küll hingan läbi nina, aga ikkagi kui tagasi tuppa j6udsin, ajas pärast seda köhima ja kurk oli valus:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sarkasm. ;p

Step-by-step juhend mida sa tegema pead:

1) Telli toitumiskava/treeningkava

2) Täida neid.

Kui punkt 1 & 2 ei sobi:

1) Kasuta foorumi otsingut märksõnadega 'kaalulangus', 'kaal'.

2) Kui leidsid endale vajaliku info liigu edasi punkti 4.

3) Kui ei leidnud mida sa otsisid võta ühendust mõne oma kohaliku jõusaali treeneriga ja pange plaan paika

4) !!!

Oleks asi nii kerge ja ma t6esti saaksin siin süüa seda mida ma tahan ja trenni vastavalt oma soovile teha, tead siis ma v6taksin su n6u 100% kuulda ja telliksingi endale toiumis-/treeningkava. Aga kuna ma elan saksaperes ja see oleks kohutav solvang kui ma keelduksin perenaise toitude söömisest(milleks on alati suht ravased toidud). Trenni ma t6esti teeksin palju, aga kuna ma elan suht mägedes, siis siin ei ole eriti ka neid trenni v6imalusi väga palju, muidugi saaksin ka suuremasse linna minna, aga mul ei ole lihtsalt igapäev aega s6idu peale nii palju kulutada, niigi käin 2* nädalas trennis( mis neelab kokku v6ttes tohutu aja :) ) Aga nüüd otsustasin, hakata hoomikuti jooksmas käima.

Sa ei kujuta ette ka kui palju tunnen iganädalstest j6usaali ja ujula külastustest puudus ;)

Kui aasta möödas, siis tulen eestisse ja saan sinu soovitusi teoks teha :D suured tänud sulle;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks asi nii kerge ja ma t6esti saaksin siin süüa seda mida ma tahan ja trenni vastavalt oma soovile teha, tead siis ma v6taksin su n6u 100% kuulda ja telliksingi endale toiumis-/treeningkava. Aga kuna ma elan saksaperes ja see oleks kohutav solvang kui ma keelduksin perenaise toitude söömisest(milleks on alati suht ravased toidud). Trenni ma t6esti teeksin palju, aga kuna ma elan suht mägedes, siis siin ei ole eriti ka neid trenni v6imalusi väga palju, muidugi saaksin ka suuremasse linna minna, aga mul ei ole lihtsalt igapäev aega s6idu peale nii palju kulutada, niigi käin 2* nädalas trennis( mis neelab kokku v6ttes tohutu aja :) ) Aga nüüd otsustasin, hakata hoomikuti jooksmas käima.

Sa ei kujuta ette ka kui palju tunnen iganädalstest j6usaali ja ujula külastustest puudus ;)

Kui aasta möödas, siis tulen eestisse ja saan sinu soovitusi teoks teha :D suured tänud sulle;)

Aga söö lihtsalt vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See mul nüüd plaanis ongi ju :)

Mis toite sa soovitaksid mulle??

Sa ei saa ju saksa peres valida, nagu ma aru saan. Söö neid samu toite, ainult koguseliselt vähem, sest nad on kaloririkkamad.Söö võimalikult vähe kartuleid, pastatooteid, saia, loobu jahukastmetest, banaanidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei saa ju saksa peres valida, nagu ma aru saan. Söö neid samu toite, ainult koguseliselt vähem, sest nad on kaloririkkamad.Söö võimalikult vähe kartuleid, pastatooteid, saia, loobu jahukastmetest, banaanidest.

L6unasööki ma jah valida kahjuks ei sa ;)

Aga hommikul söön seda mida tahan ja m6nikord 6htuti kah :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×