Jump to content
depths

Aitaksite?

Recommended Posts

Niisiis palun teie abi. :)

Mul läheks vaja kuu aja jooksul 13 kilo langetada. Tean et kiire kaalulangus ei ole kehale hea. Aga mul läheb seda lihtsalt vaja. Niisiis kaalun 73 kilo ja soov on saada 60 kilole. Suvel kaalusin 63 kilo, aga augustist olen aina juurde v6tnud. Asi on selles, et ma tulin aasatks saksammale ja siin on toiduga hoopis teised lood. Inimesed söövad seda poole rohkem ja toit on ka poole rammusam ;) Ja liikumis v6imalust on väga vähe. Sellise külma ilmaga ei taha ka välja jooksma minna ja et ujuma minna , selleks pean 1,5h suuremasse linna rongiga s6itma ja 1,5 tagasi. Aga mul ei ole selliseks asjaks lihtsalt aega:(

niisiis kuidas saaks koduste abivahenditega kaalust alla v6tta? Ma käin 1*nädalas v6rkpallis(2h) ja 1* uisutamas(1h). 2 nädala pärast tulen eestisse ja seal ma v6in endale igasuguseid kallulangetamis nippe kasutada;)

Kas keegi annaks mulle soovitusi kuidas vanaasta6htuks 60 kilo kaaluda?

Ette tänades:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu varjanti.

1) Ole see kuu aega söömata, võta vaid lahtisteid.

2) Mine rasvaimusse.

3) opereeri endal mingi kehaosa küljest (jalg, rind, käsi).

Muid mõistlikke varjante pole kuuga 13 kilo kaotamiseks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitu varjanti.

1) Ole see kuu aega söömata, võta vaid lahtisteid.

2) Mine rasvaimusse.

3) opereeri endal mingi kehaosa küljest (jalg, rind, käsi).

Muid mõistlikke varjante pole kuuga 13 kilo kaotamiseks:)

minu arust pole need varjandid ka mõistlikud. aga vähemalt sain kõvasti naerda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidugi sulle võidakse nippe anda , kuidas võib-olla järgmiseks vanaaastaõhtuks 13 kg kergemaks saada :) telli toitumiskava. Selleks vanaaastaõhtuks ei saa kuidagi 13kg kergemaks. Eelnevalt mainitud punkt 2 ka ei aitaks ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka aasta aega Saksamaal elanud (kui augustist peale, siis oled YFU?) ja mina võtsin seal 22 kilo alla! Tean hästi, mida nad söövad ja kuidas nad seda teevad. Ega siis sina pea kõike samas koguses sööma, kui seda ära ei suuda kulutada. Tõsta endale ette täpselt niipalju, kui seda ise soovid, ja ei ole need Saksamaa talved nii külmad nüüd midagi, et jooksmas ei saa käia. Elad linnast väljas, nagu minagi olin. Siis on sul just suurepärased võimalused jooksmiseks. Alusta rahulikus tempos 5 km ringidest kolm korda nädalas ja võrkpall koos uisutamisega juurde teeb juba täitsa piisavalt kokku.

Mina hakkasin Saksamaal nende jooksmistega pihta, tore oli. Sõin sama sitta, mida teisedki seal. Aprillikuus läbisin poolmaratoni ja 106 kg pealt olin kukkunud 84 peale. Eestis võtsin alles uuesti juurde, aga õnneks ka lihast.

Niisiis palun teie abi. :)

Mul läheks vaja kuu aja jooksul 13 kilo langetada. Tean et kiire kaalulangus ei ole kehale hea. Aga mul läheb seda lihtsalt vaja. Niisiis kaalun 73 kilo ja soov on saada 60 kilole. Suvel kaalusin 63 kilo, aga augustist olen aina juurde v6tnud. Asi on selles, et ma tulin aasatks saksammale ja siin on toiduga hoopis teised lood. Inimesed söövad seda poole rohkem ja toit on ka poole rammusam ;) Ja liikumis v6imalust on väga vähe. Sellise külma ilmaga ei taha ka välja jooksma minna ja et ujuma minna , selleks pean 1,5h suuremasse linna rongiga s6itma ja 1,5 tagasi. Aga mul ei ole selliseks asjaks lihtsalt aega:(

niisiis kuidas saaks koduste abivahenditega kaalust alla v6tta? Ma käin 1*nädalas v6rkpallis(2h) ja 1* uisutamas(1h). 2 nädala pärast tulen eestisse ja seal ma v6in endale igasuguseid kallulangetamis nippe kasutada;)

Kas keegi annaks mulle soovitusi kuidas vanaasta6htuks 60 kilo kaaluda?

Ette tänades:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei noh, ma siiski arvan et see 6nnestub mul, noo vähemalt 10 kg ikka:)

Ma olen varemgi kiiresti ja plju alla v6tnud nt 9 päevaga 6 kg ja need ei tulnud tagasi. Asi oli lihtsalt selles et tegin nädalas 14 korda trenni ja s6in suhteliselt vähe. Pärast dieeti tundsin end kui teise inimesena, üldse ei olnud väsinud vastupidi: järsku tuli selline power;)

Ma proovin siin(saksamaal) nüüd 2 nädalat hommikuti jooksmas käia ja 6htul ka natuke trenni teha. Magusat mitte üldse enam süüa ja palju vett juua . Näide päevasöögikavast: hommik: klaas piima ja v6ileib. Vahepala: greip. L6una: Suur portsion salatit ja piim. &htu: salat ja v6ileib v6i jogurt.

Siis saan vb 5 kg alla.

Ülejäänud kilod lähevad kergesti, sest siis tulen tagasi eestisse ja saan hakkata ujumas, j6usaalis ja infrapunasaunas käia:) Noo ja kodune söök on ka hoopiski teine:) Ma siiski arvan, et 63 kg on v6imalik vanaaasta 6htuks kaaluda:)

Ma annan siin oma tegemisest edaspidi teada;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei noh, ma siiski arvan et see 6nnestub mul, noo vähemalt 10 kg ikka:)

Ma olen varemgi kiiresti ja plju alla v6tnud nt 9 päevaga 6 kg ja need ei tulnud tagasi. Asi oli lihtsalt selles et tegin nädalas 14 korda trenni ja s6in suhteliselt vähe. Pärast dieeti tundsin end kui teise inimesena, üldse ei olnud väsinud vastupidi: järsku tuli selline power;)

Ma proovin siin(saksamaal) nüüd 2 nädalat hommikuti jooksmas käia ja 6htul ka natuke trenni teha. Magusat mitte üldse enam süüa ja palju vett juua . Näide päevasöögikavast: hommik: klaas piima ja v6ileib. Vahepala: greip. L6una: Suur portsion salatit ja piim. &htu: salat ja v6ileib v6i jogurt.

Siis saan vb 5 kg alla.

Ülejäänud kilod lähevad kergesti, sest siis tulen tagasi eestisse ja saan hakkata ujumas, j6usaalis ja infrapunasaunas käia:) Noo ja kodune söök on ka hoopiski teine:) Ma siiski arvan, et 63 kg on v6imalik vanaaasta 6htuks kaaluda:)

Ma annan siin oma tegemisest edaspidi teada;)

Alustada võiks juba sellest , et kaalunumber ei ole kõigetähtsam :) Peegelpilt loeb. Ma ei taha ette kujutadagi mida sa kõike 9 päevaga kaotasid , kui 6kg alla said

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö hästi vähe ja ürita endale stress tekitada näiteks ületrenni ja ületöötamisega. Tähtpäeval mine kindlasti lase vetsus oma tahked ja vedelad ülejäägid välja, võtad viimasel hetkel ~ kilo maha. Ka niimoodi ei saa 10kg kuuga garanteerida.

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei noh, ma siiski arvan et see 6nnestub mul, noo vähemalt 10 kg ikka:)

Ma olen varemgi kiiresti ja plju alla v6tnud nt 9 päevaga 6 kg ja need ei tulnud tagasi. Asi oli lihtsalt selles et tegin nädalas 14 korda trenni ja s6in suhteliselt vähe. Pärast dieeti tundsin end kui teise inimesena, üldse ei olnud väsinud vastupidi: järsku tuli selline power;)

Ma proovin siin(saksamaal) nüüd 2 nädalat hommikuti jooksmas käia ja 6htul ka natuke trenni teha. Magusat mitte üldse enam süüa ja palju vett juua . Näide päevasöögikavast: hommik: klaas piima ja v6ileib. Vahepala: greip. L6una: Suur portsion salatit ja piim. &htu: salat ja v6ileib v6i jogurt.

Siis saan vb 5 kg alla.

Ülejäänud kilod lähevad kergesti, sest siis tulen tagasi eestisse ja saan hakkata ujumas, j6usaalis ja infrapunasaunas käia:) Noo ja kodune söök on ka hoopiski teine:) Ma siiski arvan, et 63 kg on v6imalik vanaaasta 6htuks kaaluda:)

Ma annan siin oma tegemisest edaspidi teada;)

Mina arvasin, et nii loll ikka inimene olla ei saa aga võta näpust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustada võiks juba sellest , et kaalunumber ei ole kõigetähtsam :) Peegelpilt loeb. Ma ei taha ette kujutadagi mida sa kõike 9 päevaga kaotasid , kui 6kg alla said

mis m6ttes mida ma kaotasin?? Rasva ikka ju:D Peegelpilt oli igal juhul hoopis teine:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

naer, selle kohta ütleksin, et sealt kust Aadam ja Eeva tulid sinna ka mine... metsas saad kindlasti kaalust alla.... kõik eluks vajalik olemas, olen ise proovind aitab :) ja väga kiiresti:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei noh, ma siiski arvan et see 6nnestub mul, noo vähemalt 10 kg ikka:)

Ma olen varemgi kiiresti ja plju alla v6tnud nt 9 päevaga 6 kg ja need ei tulnud tagasi. Asi oli lihtsalt selles et tegin nädalas 14 korda trenni ja s6in suhteliselt vähe. Pärast dieeti tundsin end kui teise inimesena, üldse ei olnud väsinud vastupidi: järsku tuli selline power;)

Ma proovin siin(saksamaal) nüüd 2 nädalat hommikuti jooksmas käia ja 6htul ka natuke trenni teha. Magusat mitte üldse enam süüa ja palju vett juua . Näide päevasöögikavast: hommik: klaas piima ja v6ileib. Vahepala: greip. L6una: Suur portsion salatit ja piim. &htu: salat ja v6ileib v6i jogurt.

Siis saan vb 5 kg alla.

Ülejäänud kilod lähevad kergesti, sest siis tulen tagasi eestisse ja saan hakkata ujumas, j6usaalis ja infrapunasaunas käia:) Noo ja kodune söök on ka hoopiski teine:) Ma siiski arvan, et 63 kg on v6imalik vanaaasta 6htuks kaaluda:)

Ma annan siin oma tegemisest edaspidi teada;)

Ma arvan et see 6kg koosnes põhiliselt veest. Ja rasva mingil määral ehk ka. Kõige rohkem arvatavasti sai kahjustada lihased. Ja olgem ausad, sinu poolt mainitud toitumine pole dieet, vaid näljutamine. Esiteks hommiksökk pole klaas piima ja võileib, teiseks - vahepalaks ei ole greip! Ja edasi tead juba ise(või mitte) mis valesti on. Mis sa neist võileibadest saad? Söö toitu samuti vahelduseks. Kuid siin on välja pakutud ka hullemaidki "dieete".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis m6ttes mida ma kaotasin?? Rasva ikka ju:D Peegelpilt oli igal juhul hoopis teine:D

Selles asi ongi, et nii kiire kaalukaotusega ei kaota sa kaugeltki ainult rasva. Öeldakse, et rasva on võimalik põletada ainult ca 1 kilo nädalas. See ülejäänud kaalukaotus on seega põhjustatud lihaskoe hävimisest ja veekaotusest.

Seega kui su eesmärk on lihtsalt kaalu alandada, mitte normaalselt rasva põletada ja tõeliselt hea peegelpilt saada, siis ainult kaalunumbri vähenemise efekti saad tõesti ka jäsemete amputeerimisega. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et see 6kg koosnes põhiliselt veest. Ja rasva mingil määral ehk ka. Kõige rohkem arvatavasti sai kahjustada lihased. Ja olgem ausad, sinu poolt mainitud toitumine pole dieet, vaid näljutamine. Esiteks hommiksökk pole klaas piima ja võileib, teiseks - vahepalaks ei ole greip! Ja edasi tead juba ise(või mitte) mis valesti on. Mis sa neist võileibadest saad? Söö toitu samuti vahelduseks. Kuid siin on välja pakutud ka hullemaidki "dieete".

Kusjuures mul just tuli lihaseid juurde :) selle 14 korra nädals trenni sees oli palju j6usaali külastusi.

See on nagu kaa ju toit!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles asi ongi, et nii kiire kaalukaotusega ei kaota sa kaugeltki ainult rasva. Öeldakse, et rasva on võimalik põletada ainult ca 1 kilo nädalas. See ülejäänud kaalukaotus on seega põhjustatud lihaskoe hävimisest ja veekaotusest.

Seega kui su eesmärk on lihtsalt kaalu alandada, mitte normaalselt rasva põletada ja tõeliselt hea peegelpilt saada, siis ainult kaalunumbri vähenemise efekti saad tõesti ka jäsemete amputeerimisega. :)

Noo ma ei tea kuidas siis mul varem 6nnestus nii alla saada???

Ja kusjuures ma toitusin väga korralikult!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures mul just tuli lihaseid juurde ;) selle 14 korra nädals trenni sees oli palju j6usaali külastusi.

See on nagu kaa ju toit!!!

tahaks näha palju sul neid lihaseid juurde tuli :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahaks näha palju sul neid lihaseid juurde tuli :)

Tead ikka tuli. Ja nagu ma ütlesin enestunne oli ka super pärast seda. Kui ma oleks aint vee arvelt kaotanud, oleks need kilod ju pärast tagsi tulnud, aga väta näpust , ei tulnud vot!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead ikka tuli. Ja nagu ma ütlesin enestunne oli ka super pärast seda. Kui ma oleks aint vee arvelt kaotanud, oleks need kilod ju pärast tagsi tulnud, aga väta näpust , ei tulnud vot!

Sa ei söönudki ju eriti midagi :) kust see vesi tagasi siis tulema pidi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei söönudki ju eriti midagi :) kust see vesi tagasi siis tulema pidi ;)

S6in ju ikka küll:D ega sa ei näind mis ma tegin:D mis sa arvad et olin pärast seda mingi 3 kuud söömata? Ja kui ma koguaeg vett j6in, siis t6esti , veel ei olnud kohe kuskiltki tagasi tulla:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas saavutada maksimaalset hetkelist kaalukaotust, üheks hetkeks kasvõi?! Intensiivse trenni ja ilma ühegi joogipoolseta?

Ilam ühegi joogipooliseta ? nalja teed ?? ma j6in vähemalt 2l vett päevas:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki siis räägid paari sõnaga lähemalt sellest "korralikust" toitumisest?

Ok, nt:

Hommik: piim, müsli v6i v6ileib ja puuvili.

L6una:Korralik praad v6i supp (praess kuulus nt: kartulipuder, kotlett, kaste ja salat)

vahepala: puuvilja v6i müslit.

6htu: kohupiimapastat ja banaan v6i salat vms.

ja kui isu vahepeal tuli siis s6in 6unu v6i j6in piima:)

kas ei ole korralik toit?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×