Jump to content
damn

Kehakaalu suurendamine

Recommended Posts

tere sooviks kuidagi kehakaalu suurendada ise olen 21 aastane ja 60 kilo umbes ja tahaks enda kehamassi suurendada kas massilisajad aitavad vahet poel kas tuleb rasva või mitte lihtsalt tahan suurendada kehakaalu millised variandid oleks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere sooviks kuidagi kehakaalu suurendada ise olen 21 aastane ja 60 kilo umbes ja tahaks enda kehamassi suurendada kas massilisajad aitavad vahet poel kas tuleb rasva või mitte lihtsalt tahan suurendada kehakaalu millised variandid oleks ?

Üks variant on toitumiskava tellida siit lehelt. Kas trenni teed?

Muudetud kasutaja empire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhaste toitudega tasub massi kasvatada. Selle variandi jätaks küll ära, et sööd kõike mida saad. Mass küll tõuseb aga peki arvelt ja pärast probleemid selle ära saamisega. Toitumiskava tellida vast jah , kuigi ise koostasin selle endale ise. Mass on kasvanud umbes kilo jagu kuus ja see on minu jaoks enam kui küll, arvestades et lisaks jõusaalile tegelen ka sulgpalliga.

/miks rasva arvelt massi kasvatada :S?

Pärast tekivad sul endal rasvumisega seotud terviseprobleemid jms...

Muudetud kasutaja Kevin de puta madre poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lolli juttu ajad jah.

Toitumiskava koostatakse vastavalt eesmärgile.

Et rasva arvelt massi saavutada, ei ole kyll mõtet 500 raha toitumiskava alla panna. :) Ma ei saa aru, mix siin selline suund, et rasvaprotsent viia võimalikult madalaks? Olete kõik siin võistlevad kulturistid või maratonijooksjad? Kui lihast niigi vähe ja see rasvake ka veel ümbert ära koorida, siis näed välja nagu gulagi vang.

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et rasva arvelt massi saavutada, ei ole kyll mõtet 500 raha toitumiskava alla panna. :) Ma ei saa aru, mix siin selline suund, et rasvaprotsent viia võimalikult madalaks? Olete kõik siin võistlevad kulturistid või maratonijooksjad? Kui lihast niigi vähe ja see rasvake ka veel ümbert ära koorida, siis näed välja nagu gulagi vang.

mitte kõik, mingi 10% kanti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere sooviks kuidagi kehakaalu suurendada ise olen 21 aastane ja 60 kilo umbes ja tahaks enda kehamassi suurendada kas massilisajad aitavad vahet poel kas tuleb rasva või mitte lihtsalt tahan suurendada kehakaalu millised variandid oleks ?

Päris rasva arvelt pole nüüd ka kõike mõtet selga korjata aga võin öelda niipalju, et kui tegemist on kasvuperioodiga siis pole eriti mõtet loota, et kasvatakse laiusesse, hoopis pikkusesse. Teine asi on see, et öeldakse - ma söön küll palju. Kui aga kaloraaz kokku lüüa siis räägib see number teist juttu. Arvuta ise kaloraaz kokku, sul oleks vaja päevas süüa oma 3000 kalorit, et toimuks mingigi kaloraazi ülejääk mida organism ei suuda ära kulutada ja siit alates hakkaks ehk ka midagi juhtuma. Tahkest toidust ongi ehk raske seda kõike sisse ajada ning siis aitabki kaasa see kui janu korral juua vee asemel hoopis joogijogurtit (1 liiter 1000 kalorit) või asja ajab ära ka piim (1 liiter 500 kalorit).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lolli juttu ajad jah.

Toitumiskava koostatakse vastavalt eesmärgile.

tervislikult ja kiiremini suureks, miks ka mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et siis tuleb hakkata palju jogurtit jooma wõi siis kaloreid sisse ahmima ?:)

kas süsivesikud aitavad? näiteks massilisajates on süsivesikuid palju et kui ma seda nüüd tarvitan hakkab mingeid muudatusi tulema?

tahtsin saada abi aga siin müned kukkusid omavahel vaidlema :S ;) andke palun mulle head nõu AITÄH:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et siis tuleb hakkata palju jogurtit jooma wõi siis kaloreid sisse ahmima ?:)

kas süsivesikud aitavad? näiteks massilisajates on süsivesikuid palju et kui ma seda nüüd tarvitan hakkab mingeid muudatusi tulema?

tahtsin saada abi aga siin müned kukkusid omavahel vaidlema :S ;) andke palun mulle head nõu AITÄH:)

The Skinny Guy's Guide To Nutrition

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×