Jump to content
marjasha

7-8 aastased poisid naiste riietusruumis

Recommended Posts

Aga mind huvitab hoopis see, et kui nad seal naistekas on, kas siis okkad ka püsti on - või ee ongi harjunud käima beebidena emmedega kaasas ja ei teagi, et meestel eraldi dushiruumid?

Eks sa tule järgmine kord peale trenni mul selga pesema, siis näed, kas on või ei ole... ainult vaata, et ise üle ei erutu siis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks sa tule järgmine kord peale trenni mul selga pesema, siis näed, kas on või ei ole... ainult vaata, et ise üle ei erutu siis ;)

Oot-oot, jätame Jokeri välja. Ma tulen ise :D Ma pesen kusjuures paremini :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea ;-) Järgmine kord saja meeste riietusruumi sisse ja koori paljaks ... anna siis eelnevalt ka teada kus ja mis kell ;)

Aga mind huvitab hoopis see, et kui nad seal naistekas on, kas siis okkad ka püsti on - või ee ongi harjunud käima beebidena emmedega kaasas ja ei teagi, et meestel eraldi dushiruumid?

ma mõtlesin siiski neid pisikesi poisse,kes emadega kaasas on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis koristajatädidesse puutub, siis on ilmselgelt ikka meesteruumid palju mustemad kui naiste omad:P ... mu mees ütleb, et pidevalt siiberdavad seal põrandalapp näpus :D ... Naiste omas pole neid küll just väga tihti näha ;) Aga mul on ainult siiras heameel, et see teema siin nii palju mitmekesist vastukaja saanuud on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul poeg küll alles 6-aastane aga enam ammu ei käi temaga ujulas kuna seal naised tulevad lausa kätega kallae. Samas ei saa ma aru, mis ohtu 8-aastasteski nähakse, nii noortel veel enamasti puberteeti pole ja kui peaksidki naisi vahtima hakkama seal siis seksuaalset alatooni sellel pole, seega vahet poleks kas vahib 2-aastane või 8-aastane. Minu arvates oleks mittesobiv vastassooliste riietusruumis käimine kusagil 10ndast eluaastast kus suure tõenäosusega juba puberteet algamas.

Muide, andke nõu. Tahaksin nii väga lapsega kalevi ujulasse minna aga vot ei saa kuna pole kedagi kes temaga sinna meeste riietusruumi läheks, üksi ta ka hakkama ei saaks kuna seal need koridorid ja uksed nagu labürint, eksin isegi ära, lisaks uksed on üsna raskelt lahti käivad ja riietusruumist välja pääsemine teiselpool basseini kui naistel, et ei tahaks et laps peaks x aja ootama kusagil mitme meetri sügavuse basseini ääres üksi kuni mina ükskord labürindist välja pääsen. Siiani on suhteliselt keeruline olnud talle seletada miks me enam ujulas ei käi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ei ole jah, võõraid tänavalt ju ei kutsu et "kas te ei viitsiks mu lapsega meeste riietusruumi kalevi ujulas minna kuna ma ise ei saa?" Ja need kes tulla saaks pole ujulas käijad inimesed kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle Saksamaa jutu kohta...

seal on enamustes spordiklubides ühissaunad ja imelikult vaadatakse neid, kes saunas paljalt ei ole, vaid kramplikult rätikut ees hoiavad.

Mõnedes ujulates on isegi riietusruumid ühised. Ja mitte mõne ilmasõja ajal vaid praegu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul poeg küll alles 6-aastane aga enam ammu ei käi temaga ujulas kuna seal naised tulevad lausa kätega kallae. Samas ei saa ma aru, mis ohtu 8-aastasteski nähakse, nii noortel veel enamasti puberteeti pole ja kui peaksidki naisi vahtima hakkama seal siis seksuaalset alatooni sellel pole, seega vahet poleks kas vahib 2-aastane või 8-aastane. Minu arvates oleks mittesobiv vastassooliste riietusruumis käimine kusagil 10ndast eluaastast kus suure tõenäosusega juba puberteet algamas.

Muide, andke nõu. Tahaksin nii väga lapsega kalevi ujulasse minna aga vot ei saa kuna pole kedagi kes temaga sinna meeste riietusruumi läheks, üksi ta ka hakkama ei saaks kuna seal need koridorid ja uksed nagu labürint, eksin isegi ära, lisaks uksed on üsna raskelt lahti käivad ja riietusruumist välja pääsemine teiselpool basseini kui naistel, et ei tahaks et laps peaks x aja ootama kusagil mitme meetri sügavuse basseini ääres üksi kuni mina ükskord labürindist välja pääsen. Siiani on suhteliselt keeruline olnud talle seletada miks me enam ujulas ei käi. :)

Tuleb õppida valetama.

Mine aga julgelt oma 6-aastase pojaga naiste riietusruumi ja probleemi tekkimisel ütle, et meeste riietusruumis on "kommionu".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul poeg küll alles 6-aastane aga enam ammu ei käi temaga ujulas kuna seal naised tulevad lausa kätega kallae. Samas ei saa ma aru, mis ohtu 8-aastasteski nähakse, nii noortel veel enamasti puberteeti pole ja kui peaksidki naisi vahtima hakkama seal siis seksuaalset alatooni sellel pole, seega vahet poleks kas vahib 2-aastane või 8-aastane. Minu arvates oleks mittesobiv vastassooliste riietusruumis käimine kusagil 10ndast eluaastast kus suure tõenäosusega juba puberteet algamas.

Muide, andke nõu. Tahaksin nii väga lapsega kalevi ujulasse minna aga vot ei saa kuna pole kedagi kes temaga sinna meeste riietusruumi läheks, üksi ta ka hakkama ei saaks kuna seal need koridorid ja uksed nagu labürint, eksin isegi ära, lisaks uksed on üsna raskelt lahti käivad ja riietusruumist välja pääsemine teiselpool basseini kui naistel, et ei tahaks et laps peaks x aja ootama kusagil mitme meetri sügavuse basseini ääres üksi kuni mina ükskord labürindist välja pääsen. Siiani on suhteliselt keeruline olnud talle seletada miks me enam ujulas ei käi. :)

Aga sa võid ju meeste riietusruumi ukse ees oodata, kuni laps riideid vahetab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära unista :)

Ha-ha ;) mu lootused, lootused. Miks purustasid need? Kas polnud ma sinu ootus, mida tegema pean veel? :D

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis koristajatädidesse puutub, siis on ilmselgelt ikka meesteruumid palju mustemad kui naiste omad:P ... mu mees ütleb, et pidevalt siiberdavad seal põrandalapp näpus :P ... Naiste omas pole neid küll just väga tihti näha ;) Aga mul on ainult siiras heameel, et see teema siin nii palju mitmekesist vastukaja saanuud on <_<

Eks ta eelistab meeste pesuruumis rohkem aega viita. :P

Ma arvan, et kui ema oma lapsega meeste riietusruumi tuleb, siis ei ole midagi hullu. Kahju kui mõni meesterahvas nii piinlikult ennast tunneb aga seal pole midagi parata nende suhtes. Mõned ei julge meeste vetsusgi teiste meesterahvaste juuresolekul enda häda ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalikult vara peaks õpetama oma lapsed endaga hakkama saama. Ühel päeval peab ju võõranduma ikkagi emast ja mida hiljem seda hullem on. Mida nii väiksed lapsed jõusaalis teevad üldse ?

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×