Jump to content
marjasha

7-8 aastased poisid naiste riietusruumis

Recommended Posts

Tahaks teada, kas ma olen ainus, kes arvab, et pole normaalne, kui 7-8 aastased poisid naiste riietusruumi kasutavad. Meie klubis näen sellist asja paar korda nädalas, enamasti teisipäeva ja neljapäeva õhtuti, tulen trenni alati enam vähem samal kellaajal ja siis mingi 5-6 poisikest vallutanud riietusruumi :P . See on ju loogiline, kui pisike laps on emaga koos riietus- ja dushiruumis, aga sellises vanuses laps saab juba suurepäraselt ka ise pesemise-riietumisega hakkama. Kusjuures enamus neid poisse ongi seal omapäi, neil ujumistrenn.Suht ebameeldiv olukord minuarust. Hea veel, et kõiki mehi naiste riietusruumi ei saadeta, jube palju nalja saaks ju :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada, kas ma olen ainus, kes arvab, et pole normaalne, kui 7-8 aastased poisid naiste riietusruumi kasutavad. Meie klubis näen sellist asja paar korda nädalas, enamasti teisipäeva ja neljapäeva õhtuti, tulen trenni alati enam vähem samal kellaajal ja siis mingi 5-6 poisikest vallutanud riietusruumi :D . See on ju loogiline, kui pisike laps on emaga koos riietus- ja dushiruumis, aga sellises vanuses laps saab juba suurepäraselt ka ise pesemise-riietumisega hakkama. Kusjuures enamus neid poisse ongi seal omapäi, neil ujumistrenn.Suht ebameeldiv olukord minuarust. Hea veel, et kõiki mehi naiste riietusruumi ei saadeta, jube palju nalja saaks ju :P .

Saksamaal on segasaunades leiliruumis laval nii naised kui mehed paljalt, ja üldse ei saa nalja. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, mis klubist juttu on, aga igatahes arvan mina samuti, et see pole normaalne.

Samas poleks mul muidugi suht midagi selle vastu, kui nii kümme aastat vanemad tüdrukud meeste riietusruumis oleks seal klubis, kus mina parajasti treenin.

Ükskord näiteks ootasid mind Reval-Spordi meeste riietusruumi juures mingi kamp poisse ja tüdrukuid ja minul polnud selle vastu midagi. Hoopis kiskus näo naerule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, mis klubist juttu on, aga igatahes arvan mina samuti, et see pole normaalne.

Samas poleks mul muidugi suht midagi selle vastu, kui nii kümme aastat vanemad tüdrukud meeste riietusruumis oleks seal klubis, kus mina parajasti treenin.

Ükskord näiteks ootasid mind Reval-Spordi meeste riietusruumi juures mingi kamp poisse ja tüdrukuid ja minul polnud selle vastu midagi. Hoopis kiskus näo naerule.

thats just showing off :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada, kas ma olen ainus, kes arvab, et pole normaalne, kui 7-8 aastased poisid naiste riietusruumi kasutavad. Meie klubis näen sellist asja paar korda nädalas, enamasti teisipäeva ja neljapäeva õhtuti, tulen trenni alati enam vähem samal kellaajal ja siis mingi 5-6 poisikest vallutanud riietusruumi :o . See on ju loogiline, kui pisike laps on emaga koos riietus- ja dushiruumis, aga sellises vanuses laps saab juba suurepäraselt ka ise pesemise-riietumisega hakkama. Kusjuures enamus neid poisse ongi seal omapäi, neil ujumistrenn.Suht ebameeldiv olukord minuarust. Hea veel, et kõiki mehi naiste riietusruumi ei saadeta, jube palju nalja saaks ju :) .

aga kuidas oleks 7-8 aastaste poiste emad meeste riietusruumis ?;) meil Kristiine judokeskuses peale väikeste põnnide trenni :D see on ka suht ebamugav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada, kas ma olen ainus, kes arvab, et pole normaalne, kui 7-8 aastased poisid naiste riietusruumi kasutavad. Meie klubis näen sellist asja paar korda nädalas, enamasti teisipäeva ja neljapäeva õhtuti, tulen trenni alati enam vähem samal kellaajal ja siis mingi 5-6 poisikest vallutanud riietusruumi :D . See on ju loogiline, kui pisike laps on emaga koos riietus- ja dushiruumis, aga sellises vanuses laps saab juba suurepäraselt ka ise pesemise-riietumisega hakkama. Kusjuures enamus neid poisse ongi seal omapäi, neil ujumistrenn.Suht ebameeldiv olukord minuarust. Hea veel, et kõiki mehi naiste riietusruumi ei saadeta, jube palju nalja saaks ju :) .

Äkki nad ei julge meeste riietusruumi minna, sest ei tunne end veel piisavalt MEESTENA? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas poleks mul muidugi suht midagi selle vastu, kui nii kümme aastat vanemad tüdrukud meeste riietusruumis oleks seal klubis, kus mina parajasti treenin.

Arvestades, et pärast kõva trenni on veri pumbatud lihastesse (ehk strateegilistematest kehaosadest ära), siis oleks pigem tüdrukud need, kellel nägu naerule või irvele kisub :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täitsa mõeldav variant :)

Siin on raske seisukohta v6tta. Kui mina oleksin yhe 7 aastase poisi ema, siis oleks mul teda...raske meeste riietusruumi saata.

Samas, ma leian, et h2belikkus on positiivne iseloomuomadus. Mina valiks endale vist m6ne teise trenniaja, kui r22kimine ei aita. Esiteks tuleb see teema aga klubis k6neaineks v6tta, kui on vaja riidesse panna siis kyll, kuid kogunemis- ja lihtsalt ootamiskohaks see kindlasti ei sobi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kuidas oleks 7-8 aastaste poiste emad meeste riietusruumis ?:) meil Kristiine judokeskuses peale väikeste põnnide trenni ;) see on ka suht ebamugav.

Ma olen ka peale põnnide judotrenni siukest asa näinud... mingid mammid külma närviga topivad enda võsukest riidesse... a ma üldiselt ei lase häirida... jumala savi on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on raske seisukohta v6tta. Kui mina oleksin yhe 7 aastase poisi ema, siis oleks mul teda...raske meeste riietusruumi saata.

Samas, ma leian, et h2belikkus on positiivne iseloomuomadus. Mina valiks endale vist m6ne teise trenniaja, kui r22kimine ei aita. Esiteks tuleb see teema aga klubis k6neaineks v6tta, kui on vaja riidesse panna siis kyll, kuid kogunemis- ja lihtsalt ootamiskohaks see kindlasti ei sobi.

Nagu ma mainisin, siis enamus neid poisikesi on seal täiesti omapead- võiks vabalt ka meesteruumis olla järelikult. Aga jah, MyFitness võiks selle teema küll arutusele võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ka peale põnnide judotrenni siukest asa näinud... mingid mammid külma närviga topivad enda võsukest riidesse... a ma üldiselt ei lase häirida... jumala savi on.

Sama siin. Ju pole siis midagi häbeneda. ;)

Kole lugu jah,mingid poisikesed kooserdavad.

Aga lähendus on lihtne:klubil tuleb lihtsal keelata alla 16-aastaste poiste sisenemine naiste riietusruumi ..., :)

Et siis vanematele poisikestele lubatud..? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on raske seisukohta v6tta. Kui mina oleksin yhe 7 aastase poisi ema, siis oleks mul teda...raske meeste riietusruumi saata.

Samas, ma leian, et h2belikkus on positiivne iseloomuomadus. Mina valiks endale vist m6ne teise trenniaja, kui r22kimine ei aita. Esiteks tuleb see teema aga klubis k6neaineks v6tta, kui on vaja riidesse panna siis kyll, kuid kogunemis- ja lihtsalt ootamiskohaks see kindlasti ei sobi.

Miks raske...ega teda siis suurte meeste poolt ära ei kasutata või nii...ja riidesse peaks ta ennast juba vanuse poolest isa ka oskama panna, et miks nad peaksid siis naiste riietusruumis viibima??

Kole lugu jah,mingid poisikesed kooserdavad.

Aga lähendus on lihtne:klubil tuleb lihtsal keelata alla 16-aastaste poiste sisenemine naiste riietusruumi ..., :)

Täitsa huvitava lahenduse oled välja mõelnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mind see küll ei häiri,pole midagi häbeneda,las passivad terviseks kui tahavad

Väga hea ;-) Järgmine kord saja meeste riietusruumi sisse ja koori paljaks ... anna siis eelnevalt ka teada kus ja mis kell :)

Aga mind huvitab hoopis see, et kui nad seal naistekas on, kas siis okkad ka püsti on - või ee ongi harjunud käima beebidena emmedega kaasas ja ei teagi, et meestel eraldi dushiruumid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaks vist tegema mingi küsitluse või nii,et kes mu lahendust toetab ..., :)

Mina pooldan, igatahes ;) Samas tahaks ka Kätu suhtumist Jokeri pakutud ideesse näha. Loodan et see on sinu jaoks tühiasi, eksju? sest, see on vaid hea, teed meeste riietusruumis päeva rõõmsaks kohe :D

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×