Jump to content
Rebane

Siin on kõik vajalik teave Fit. idest

Recommended Posts

Ma ostsin pangalingi kaudu jah, see oli küll vist oma 2 kuud tagasi.

ostsin ka just pangalingi kaudu tuli isegi meil et olete ostnud... aga arvel pole küll näha neid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aa kui mul fitid osted ju pakun või sõber saadab aga mis ma teha saan et enne südaööd üle ei tule nii ei või pakkuda kui juba ostetud aga alles südaööl tulevad?

Muudetud kasutaja maxcar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aa kui mul fitid osted ju pakun või sõber saadab aga mis ma teha saan et enne südaööd üle ei tule nii ei või pakkuda kui juba ostetud aga alles südaööl tulevad?

Kasuta kirjavahemärke, siis saavad teised ka aru, mida sa küsid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas keegi oskaks mu küsimusele vastata ?

1 märgi hind on 25 krooni, ehk siis 100 fitti. Lunastada saab korraga 4 märki, ehk siis saad 100 krooni poest ostes allahindlust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere Fri3

Otsisin sinu tellimus, aga ei näinud seda, kas saaksid täpsustada.

13.11.09 1107771121 PRIIDIK ULP -400.00 EEK OÜ ROBOCOP Fitness.ee Ulp 14407-13.11.09-19:48:18

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäeval laadisin fitte (100.- eest) juurde, et osaleda oksjonil, tahaks nagu kaubale järgi minna, kuid fitid pole kontole veel tulnud. Viskale saatsin PMi vajalike asjadega.

Netipoes on asi kirjas nii

16/11/2009 #11935 Rasmus Raud, Estonia Makse kinnitatud 100.00EEK Vaade

Makse selgitus : Fitness.ee Raud 16557-16.11.09-20:49:50 -100.00

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmaspäeval laadisin fitte (100.- eest) juurde, et osaleda oksjonil, tahaks nagu kaubale järgi minna, kuid fitid pole kontole veel tulnud. Viskale saatsin PMi vajalike asjadega.

Netipoes on asi kirjas nii

16/11/2009 #11935 Rasmus Raud, Estonia Makse kinnitatud 100.00EEK Vaade

Makse selgitus : Fitness.ee Raud 16557-16.11.09-20:49:50 -100.00

mul sama asi fite pole siiamaani kantud:S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaksin teada,kas siis inimesed võivad pakkuda,kui neil hetkeseisuga nii palju FIT-e pole?

Oksjoniltel on nii olnud küll,et pakutakse,kuid endal FIT-e puudu pakutavast summast

Siis võin järgi uurida,kas on pakutud summa FIT-e,ja kui ei ole,siis anda märka ja ise näiteks see summa pakkuda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaksin teada,kas siis inimesed võivad pakkuda,kui neil hetkeseisuga nii palju FIT-e pole?

Oksjoniltel on nii olnud küll,et pakutakse,kuid endal FIT-e puudu pakutavast summast

Siis võin järgi uurida,kas on pakutud summa FIT-e,ja kui ei ole,siis anda märka ja ise näiteks see summa pakkuda?

mõni on pakkunud jah rohkem, kui tal endal FITe, kui siis võidab oksjoni eelmine pakkuja, kellel on enda pakutud summa FITe. su viimase lause mõttest ei saanud kahjuks aru...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

viimase lausega mõtlesin seda..kui kahtlen,et pakkujal ei ole tegelikult nii palju FIT-e siis vaatan pealehelt järgi ja ei arvesta tema pakkumist.

Moded kirjutavad tavaliselt järgmine päev või hiljem,kes on võitja.Selle ajaga saaks juba FIT-id ostetud.

Muudetud kasutaja Lauri848 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sain su mõttest aru. oksjon kestab õhtul kella 21:00ni, kui pakkujaid jätkub, siis läeb mõnevõrra pikemaks.

kuid see on tõesti huvitav küsimus, kas Indrek Viska näeb kuskilt, palju ntx eile õhtusel parimal pakkujal oksjoni lõppedes FITte oli?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka küsimus FIT-ide kohta, nimelt on manuaalis kirjas nii:

Kuida ma saan FIT.'e teenida?

FIT.'e saad sa teenida momendil järgmistel juhtudel:

* Osaledes foorumis, teenid iga ASJALIKU postitatud sõnumi pealt 5 FIT.'i. Millised sõnumid on asjalikud või mitteasjalikud, otsustavad moderaatorid. Kui kuritarvitad oma Foorumikontot teenimiseesmärgil, võivad moderaatorid sind hoopis hoiatada, määrates sulle miinuspunkte (sinu arvel olevad FIT.'id hoopistükkis vähenevad)

* Fitness.ee's toimuvate mängude auhindasi hakatakse nüüdsest välja andma FIT.'ides. Nende eest saab iga võitja vastavalt oma vajadusele nüüdsest ISE poest asju valida.

* Erakorraliste teenete eest Fitness.ee portaalis. Oled hakkama saanud millegi eriskorralisega, võivad moderaatorid/administraatorid sind premeerida FIT'idega

* Artikli eest võimalik teenida kuni 400 FIT.'i

* Uudise eest saad 25 FIT.'i

Momendil rohkem FIT.'ide teenimisvõimalusi pole. Lähitulevikus saab nimekiri kindlasti lisa.

Ja nüüd mu küsimus ka. Postitan suhteliselt palju foorumisse ja kindlasti vähemalt 1-2 postitust päevas on ka asjalikud mille eest peaksin saama siis 5 FIT-i.

Olen viimastel päevadel jälginud oma FIT-te ja eile oli mul 925FITi ja postitasin eile ka. Täna vaatan, et mul on 926FIT-ti. Ma saan aru, et kui ma poleks ühtegi FITti saanud, et polnud asjalikud postitused, aga mille eest ma ühe FIT-ti sain ? Ma ei loe manuaalist kusagilt välja, et millegi eest saaks 1FITti teenida. Miinimum on ju 5 FITti ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×