Jump to content
getterike

Tugev selja valu!!

Recommended Posts

Kas keegi saaks anda mulle nõu?Mul alaselg juba umbes kaks nädalat väga valus (isegi kõndides).

Ei tea mida teha.Ala selg on valus selgroost natuke paremalt. :)

Mille tagajärjel tekkis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi saaks anda mulle nõu?Mul alaselg juba umbes kaks nädalat väga valus (isegi kõndides).

Ei tea mida teha.Ala selg on valus selgroost natuke paremalt. :)

Määri valutavat piirkonda Fastum Geliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi saaks anda mulle nõu?Mul alaselg juba umbes kaks nädalat väga valus (isegi kõndides).

Ei tea mida teha.Ala selg on valus selgroost natuke paremalt. :)

hoia selga koguaeg soojas ning ära osuta mingit koormust alaseljale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi saaks anda mulle nõu?Mul alaselg juba umbes kaks nädalat väga valus (isegi kõndides).

Ei tea mida teha.Ala selg on valus selgroost natuke paremalt. :)

mul endal ka vahest probleeme alaseljaga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka seljavaludega probleeme olnud, kuid mind on aindanud fastum geeliga määrimine ning mul on olemas mingi magnetiline rüü...meenutab nagu mingit vesti...see on aitab ka mind...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seljavalu ei ole normaalne ja ilmselt tegid midagi valesti. Mõtle, kas sa võimlemistrennis (tookord, kui valu tekkis) tegid midagi teistmoodi või mingit uut harjutust. Kui oli, siis mõtle läbi, kas võis sellest harjutusest olla. Püüa harjutust mõnda aega vältida, kuni selg enam ei valuta. Lase kellelgi üle vaadata, kas ikka harjutust õigesti tegid enne, kui uuesti tegema hakkad. Võib olla on mõned harjutused, mida on sul parem mitte teha, kui nendest seljavalu tekib. Või äkki hoopis külmetasid selga (higine selg+veidi tuuletõmbust trenni ajal või pärast trenni koju minnes), ka sellest võib valu tekkida. Minu meelst on oluline püüda välja selgitada, miks valu tekkis, siis saab vältida seda, et uuesti ei tekiks. Lihaskreemidega määrimine ja soojendamine nii kui nii. Hea salv, mis koos soojenduskotiga aitab, on nt üks karmi lõhnaga Himalaya "Pain Balm" (müüakse näiteks Tabasalu apteegis).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti sõltub ka sellest mis valu põhjus on. Endal mul selgroost tulenevad valud ja asja leevendab oluliselt põrandal magamamine. Kui muidu oli hommikul tööle sõites juba valud, siis nüüd hakkab end tunda andma õhtuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal olnud alaseljaga probleeme ja 5 aastat tagasi lõigati sabakondi pealt kasvaja ära :) , see omakorda andis tunda nii alaselga kui ka jalgadesse. Mina leidsin abi hiina ravimassazist- tegin kuuri läbi ja peale seda ikka tunduvalt parem. Soovitatakse võtta kuur 7-10 korda ning seejärel korra kuus. Minul on enda laiskuset jäänud aasta vahele, peangi uue aja kirja panema :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×