Jump to content
HyPn0se

Kaido Leesmann surus uue Eesti absoluutse rekordi!

Recommended Posts

Ei ole alust nende kahe mehe soorituste võrdluseks. Erinevad liigad ja erinevad reeglid.

Peale selle on Timo Majuri Soome Vabariigi kodakondsusega, minu meelest.? Parandage mind kui ma eksin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Norida on tore?! :) Ma ei usu, et öeldu mõte sulle arusaamatuks jäi. Jah, võibolla oleksin pidanud tõesti lisama sõna "mõned" näiteks, aga kui oleksin tahtnud väita, et kõik eestlased peale minu, siis oleksin ennast ka nii väljendanud. Ma arvan, et kõik, kes tahtsid, said aru ja kes norida tahab, leiab alati põhjuse. Rääkisin lihtsalt mõnede eestlaste seas levinud suhtumisest ning tõin ka paar konkreetset näidet. Seda, mitut protsenti mu kaasmaalasi antud jutt puudutab, ma ei tea, samuti ei oska tuua täpseid võrdlusi sarnase mentaliteedi osakaalust näiteks prantslaste ja sakslaste hulgas...

Mulle ei jäänud midagi arusaamatuks.

Sinu mõte oli täiesti üheselt mõistetav:eestlased on kadetsevad kaabakad.Sa süüdistasid kõiki eestlasi.

Mind siis huvitaski,kas loed ka ennast taoliseks või räägid kõigist ülejäänud eestlastest.

Et sa ennast paremaks ei pea - tore.

Edaspidi nii ütlegi,et sulle on omane ehe kadedus ja kaigaste kodarasse loopimine ja lõpeta üldistamine rahvuse alusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbrad äkki lõpetaks selle teema siin ära.

Ilus võistlus oli, ma ei lase oma kõrvu lonti sellest, et üks mees seal võistlustel endale midagi ette kujutas. Elus juhtub iga päev selliseid asju.

Viisin eile Rebasele 5 videot (Leesmann2, Lepik1, Mõtus1, Randmäe1). Kõiki huvitavaid katseid mul endal lihtsalt ei olnud.

Joker lubas nad esimesel võimalusel ülesse panna.

Aitäh veelkord kõigile, kes kaasa elasid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan,et kui Marek ilusti suruda oskaks särgiga ja taastux,siis 300-ga teex sooja alles vast :):D:D:D:D

Vastan sellele 300 surujale.

Meil oli trennis mees, kes surus ilma särgita ilusti 210 kg, panime talle pro särgi selga ja 240 ei surunud ära.

Ma olen enam kui kindel, et Marek võib ilma särgita ilusti suruda 200+ aga särgiga ei saa 230 üles. Nii ta on. Selle särgiga surumine on üks paras teadus, kui arvad, et saad ipf särgi tööle, siis pro on juba midagi uut. Nii et mitte rohkem kui 230!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastan sellele 300 surujale.

Meil oli trennis mees, kes surus ilma särgita ilusti 210 kg, panime talle pro särgi selga ja 240 ei surunud ära.

Ma olen enam kui kindel, et Marek võib ilma särgita ilusti suruda 200+ aga särgiga ei saa 230 üles. Nii ta on. Selle särgiga surumine on üks paras teadus, kui arvad, et saad ipf särgi tööle, siis pro on juba midagi uut. Nii et mitte rohkem kui 230!!!

Krt, olen suga nõus- ma kah ilma särgita 205-210, aga näed rsk, võistlustel maadlesin särgiga 220 kallal:-(. Aga küll ma selle selgeks õpin:-)!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa huvitav oleks kuulda milline tulemus on kui selline mees, kes ilma surumissärgita on päris suuri raskusi surunud (üle 200 kg), esimest korda särgiga proovib. Huvitav kas ja kui palju rohkem tuleb. Tee kindlasti see katse ära. :D

ei usu et esimene kord rohkem tuleb, pigem vähem.Särgiga surumisel on teine tehnika ja seda tuleb harjutada tükk aega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×