Jump to content
HyPn0se

Kaido Leesmann surus uue Eesti absoluutse rekordi!

Recommended Posts

Ma ei taha nüüd mingi party pooper olla, aga nii palju kui mina kuulsin (ja piltidelt nägin), siis läks Kaidol 270kg ajal tagumik pingilt lahti. Ega ei saa ju süüdistada ka - vaja suruda ju, suur raskus ka.

Pärast olevat see seal jutuks ka tulnud, kuid siis tuli jõutõsteliidu presidendi staatus jutus välja.

Ma kuulsin seda juttu küll. Mingist staatusest juttu polnud.

Esiteks rääkis seda ainult 1 mees.

Vaatasin pärast ise videot 3-st kaamerast võetuna, eri nurkade alt, absoluutselt lähedale ka polnud.

Homme on siin video üleval, saad hinnata.

Näita mulle pilti, kus tagumik on lahti - jään huviga ootama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha nüüd mingi party pooper olla, aga nii palju kui mina kuulsin (ja piltidelt nägin), siis läks Kaidol 270kg ajal tagumik pingilt lahti. Ega ei saa ju süüdistada ka - vaja suruda ju, suur raskus ka.

Pärast olevat see seal jutuks ka tulnud, kuid siis tuli jõutõsteliidu presidendi staatus jutus välja.

Ma kuulsin seda juttu küll. Mingist staatusest juttu polnud.

Esiteks rääkis seda ainult 1 mees.

Vaatasin pärast ise videot 3-st kaamerast võetuna, eri nurkade alt, absoluutselt lähedale ka polnud.

Homme on siin video üleval, saad hinnata.

Näita mulle pilti, kus tagumik on lahti - jään huviga ootama?

Püüan saada, hetkel endal neid ei ole.

See võis ka mingi liialdus olla, kuid kuna tema ise võistles hoopis teises kategoorias, siis ei tohiks see teda ilmaasjata väga huvitada. Minu jaoks lisas just see usutavusele.

Kui tõesti nii oli, et täiesti puhas sooritus, siis loomulikult vabandan, kuna ma ei ole ise näinud, ning jutud on ikka jutud.

Ma uurin seda pildivärki ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha nüüd mingi party pooper olla, aga nii palju kui mina kuulsin (ja piltidelt nägin), siis läks Kaidol 270kg ajal tagumik pingilt lahti. Ega ei saa ju süüdistada ka - vaja suruda ju, suur raskus ka.

Pärast olevat see seal jutuks ka tulnud, kuid siis tuli jõutõsteliidu presidendi staatus jutus välja.

Ma kuulsin seda juttu küll. Mingist staatusest juttu polnud.

Esiteks rääkis seda ainult 1 mees.

Vaatasin pärast ise videot 3-st kaamerast võetuna, eri nurkade alt, absoluutselt lähedale ka polnud.

Homme on siin video üleval, saad hinnata.

Näita mulle pilti, kus tagumik on lahti - jään huviga ootama?

Ka minu fotokas oli video 270-e surumisest olemas ja Kaido tagumik oli kaljukindlalt maas- nii nagu peab. Ilus ja tehniliselt puhas surumine korraliku varuga. Palju õnne minugi poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaido, tea seda, et minul ega sellel kelle käest seda kuulsin, sinu vastu vimma ei ole. Mina pole Tartus seal olnud, ma täna kuulsin alles reisimuljeid sõbralt. Tema siis rääkis seda ka. Miks, ma ei tea. Ehk pidas mingit liigutust selleks pingi vastust äraminekuks - mine tea.

Minu poolt ka õnnitlused, ning võib selle teema rahule jätta, ehk läksid seal võitlustelgi pelgast kadedusest need jutud lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen rahu ise.

Katset sooritades sa ju tunned, kas ta on vastuvõetav või mitte (eksimisprotsent on imepisikene).

Kui ma mõtlen kevadisele kolmevõistlusele, siis oli see Tartu võistlus tõeline pidu.

Vaidlused/pretensioonid katsete kvaliteedi kohta praktiliselt puudusid.

Tänud kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha nüüd mingi party pooper olla, aga nii palju kui mina kuulsin (ja piltidelt nägin), siis läks Kaidol 270kg ajal tagumik pingilt lahti. Ega ei saa ju süüdistada ka - vaja suruda ju, suur raskus ka.

Pärast olevat see seal jutuks ka tulnud, kuid siis tuli jõutõsteliidu presidendi staatus jutus välja.

Tere! Olen olnud selle saidi aktiivne lugeja olnud 1999. aastast. Siiamaani ainult "külalise" staatuses.

Täna ajendas mind ennast registreerima ja esimest postitust tegema totaalne ülekohus.

Selgituseks veel, et EJL oli mind samal päeval usaldanud peakohtuniku rolli noorte klassis.

Tunnistan, et minulgi oli profesionaalne huvi hinnata kõrvalt seda rekordkatset. Hindasingi. Tulemuseks võin käsi piiblil lugeda katse määrustekohaseks (loe, big poppa & co, kõike arvestades ei tõusnud ka tagumik pingist. Katsete hindamine ei ole ka ju ainult taguotsa vahtimine vaid paljudest aspektidest koosneva terviku hindamine.

Mõttetu on sul ka mingeid fotosid kuhugile üles panna, sest foto võib olla tehtud ka kangi/surumisasendi võtmise käigus tehtud olla. Soorituse nõuded hakkavad kehtima peale peakohtuniku kästlust "start" ja lõppevad käsuga "pukkidele". Video sooritusest oleks kindlalt parem variant.

Loodan, et said mu jutule pihta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen olnud selle saidi aktiivne lugeja olnud 1999. aastast. Siiamaani ainult "külalise" staatuses.

Täna ajendas mind ennast registreerima ja esimest postitust tegema totaalne ülekohus.

Selgituseks veel, et EJL oli mind samal päeval usaldanud peakohtuniku rolli noorte klassis.

Tunnistan, et minulgi oli profesionaalne huvi hinnata kõrvalt seda rekordkatset. Hindasingi. Tulemuseks võin käsi piiblil lugeda katse määrustekohaseks (loe, big poppa & co, kõike arvestades ei tõusnud ka tagumik pingist. Katsete hindamine ei ole ka ju ainult taguotsa vahtimine vaid paljudest aspektidest koosneva terviku hindamine.

Mõttetu on sul ka mingeid fotosid kuhugile üles panna, sest foto võib olla tehtud ka kangi/surumisasendi võtmise käigus tehtud olla. Soorituse nõuded hakkavad kehtima peale peakohtuniku kästlust "start" ja lõppevad käsuga "pukkidele". Video sooritusest oleks kindlalt parem variant.

Loodan, et said mu jutule pihta?

Tere siis siin kah lõpuks, Marko:-). Aa, ja veelkord tänud abi eest võistlustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaido, Ülikõva tulemus:-) Iga aastaga konkreetselt number paraneb, see näitab järjekindlust ja head treeningmetoodikat, rääkimata ka headest liigestest ja geneetikast. Keep up the good work, ega see maagiline 3-ga algav number kaugel ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahet ju pole kas särgiga või särgita, areng on ju pidev ja tingimused samad, samuti on konkurentidel samad võimalused, ses suhtes pisut ohutum ja pole häda midagi. Pakun et ka särgita oleks Rusikas esimene Eestis, niiet pole vast hullu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Antud jagelemine on umbes sama hea, et Ott võidab absoluute ainult seetõttu, et ta Tokkoga suur sõber on ja Tokko kohtunikke moosib. Ollakse oma iidolite ülistamisel nii pime, et ei suudeta näha tolle puudusi ja ei saada aru, miks too ei võida, kuigi tal üks või teine lihas ju nii ülearendatult suur on. :) Muidugi on rind-biitseps jõmmidele võõras ka elementaarne viisakus, millega objektiivse hindamise raske töö eest kohtunikke tänatakse ja nähakse selles kohe altkäemaksu. Samas võib ka mingi jõmm suur olla, aga kui ta ennast vormi viia ei suuda, siis ei tasu küll kedagi teist peale enda oma tagasihoidlikes tulemustes süüdistada.

Huvitav näha, et ka jõutõste maailmas on omad kadeduseussist põhjustatud jutud, vastavalt alale aga natuke teistmoodi loomulikult. :P

Ja see särgiga värk...no isegi kui mina särgi selga ajaksin ja sellega kõigepealt üldse SURUMA ÕPIKSIN, siis ei oleks see tulemus ikkagi ligilähedane nende noorte talentide tulemustele niiet...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagumiku tõusmist on väga kerge tõestada.

Kui mina koolis käisin siis sidus kehalise õpetaja 5kg ketta paela otsa ja see pael läks tagumiku alla nii et ketas jäi õhku rippuma.

Kui siis surumisel see ketas maha kukkus ei läinud arvesse.

Muudetud kasutaja Hummer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagumiku tõusmist on väga kerge tõestada.

Kui mina koolis käisin siis sidus kehalise õpetaja 5kg ketta paela otsa ja see pael läks tagumiku alla nii et ketas jäi õhku rippuma.

Kui siis surumisel see ketas maha kukkus ei läinud arvesse.

irw. Seod siis Kaidole tagant järgi ketta paela otsa ja lased uuesti suruda?

Ise vaatasin ka seda katset ja minu arust oli see 100% reeglitepärane. Väga kergelt läks raskus üles ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha nüüd mingi party pooper olla, aga nii palju kui mina kuulsin (ja piltidelt nägin), siis läks Kaidol 270kg ajal tagumik pingilt lahti. Ega ei saa ju süüdistada ka - vaja suruda ju, suur raskus ka.

Pärast olevat see seal jutuks ka tulnud, kuid siis tuli jõutõsteliidu presidendi staatus jutus välja.

Ma kuulsin seda juttu küll. Mingist staatusest juttu polnud.

Esiteks rääkis seda ainult 1 mees.

Vaatasin pärast ise videot 3-st kaamerast võetuna, eri nurkade alt, absoluutselt lähedale ka polnud.

Homme on siin video üleval, saad hinnata.

Näita mulle pilti, kus tagumik on lahti - jään huviga ootama?

Kus videot näha saab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha nüüd mingi party pooper olla, aga nii palju kui mina kuulsin (ja piltidelt nägin), siis läks Kaidol 270kg ajal tagumik pingilt lahti. Ega ei saa ju süüdistada ka - vaja suruda ju, suur raskus ka.

Pärast olevat see seal jutuks ka tulnud, kuid siis tuli jõutõsteliidu presidendi staatus jutus välja.

Nojah, jälle ehedal kujul ehteestlaslik kadedus! Ma ei hakka siin teoretiseerima Kaido katse puhtuse üle, sest kuigi olin võistlusel kohal, otsustavad katse kõlblikkuse üle ikkagi kohtunikud ja minu mäletamist mööda võeti katse häältega 3:0 vastu. Mis siin vaielda? Ja subjektiivselt võttes võin öelda, et ei minul ega vist ühelgi pealtvaatajal ei tekkinud katse puhtuse osas vähimatki kahtlust. Võistlusel kahtlemata oli "piiripealseid" õnnestunuid katseid, mis 2:1 häältega vastu võeti, aga ükski Kaido katse nende hulka ei kuulunud. Ja ka kohtunikud olid tublid, mina nende keerulise töö kohta küll ühtki halba sõna ei ütleks. Ainult ühe katse tulemus vist läkski seenioride hulgas žürii poolt ümbermuutmisele- Margus Reegi 225 kg. Rahvale otsuse põhjust ei teatatud, seega huvitaks mind, milles seal probleem oli?

Aga selline must kadedus hämmastab mind küll- selle asemel, et keskenduda oma tulemuse parandamisele, üritatakse hoopis konkurendi tulemust kuidagi pisendada... Keegi ei keela ju üritada Kaido tulemust ületada- kui mitte absoluutse tulemuse osas, siis Wilks'i punktidega. Eestlased on ikka ületamatud oma kaigaste kodaratesse loopimise oskuse poolest :P Tean näiteks inimeste hulgas, kes tegelevad ise aktiivselt spordiga, mitmeid, kes räägivad siiamaani Noole kettaheitekatsest Sydney olümpial kui tegelikult üleastutud katsest, millega talle olümpiakuld kingiti!!! Oleks sealse võistluse žürii koosnenud eestlastest, oleks Noolelt tõenäoliselt see katse ka ära võetud :) Samuti oli väga paha lugeda kommentaare, mis kuni eelmise aasta Osaka MMini sageli kettaheitevõistluste tulemustega kaasnesid, kui Kanter järjekordselt Aleknale kaotas. Ca pooled kommentaarid olid alati stiilis "Mõttetu mees Kanter, aeg pillid kotti panna, sa ei hakkagi võitma..." Ja tegu oli sel hetkel kindlalt maailma kettaheitjaga nr. 2!!! On see siis nii väga paha saavutus? Kas poleks see ka siis suurepärane, kui Kanter oleks "igaveseks teiseks" jäänudki!? Mida on neil mürgistel kommenteerijatel võrreldavat vastu panna?

Muudetud kasutaja tony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea jah miks eestlased alati sellised on nagu siin foorumis tihti on Vend Vähi kohta taolist juttu aetud, et miks ta nii väike on ja miks ta lavale ronib jne.Ning ka õhtulehe ja postimehe kommides oli peale meistrivõistlusi igast ila...

Samas on tegu ju ühe tegijama Eesti kulturistiga hetkel. :)

Muudetud kasutaja T6nu69 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, jälle ehedal kujul ehteestlaslik kadedus! Ma ei hakka siin teoretiseerima Kaido katse puhtuse üle, sest kuigi olin võistlusel kohal, otsustavad katse kõlblikkuse üle ikkagi kohtunikud ja minu mäletamist mööda võeti katse häältega 3:0 vastu.[...]
Nõustun 100%

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, jälle ehedal kujul ehteestlaslik kadedus! Ma ei hakka siin teoretiseerima Kaido katse puhtuse üle, sest kuigi olin võistlusel kohal, otsustavad katse kõlblikkuse üle ikkagi kohtunikud ja minu mäletamist mööda võeti katse häältega 3:0 vastu. [...]

Mis selle Margus Reegi tulemusega oli? Et algul ei loetud, aga hiljem siiski loeti? Ma vist magasin maha selle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis selle Margus Reegi tulemusega oli? Et algul ei loetud, aga hiljem siiski loeti? Ma vist magasin maha selle.

Selgituseks. Alguses loeti. Protesti järgselt vaatas žürii katse üle ja tühistas selle. Žüriil on õigus katse tulemust muuta mõlemat pidi s.o. kas lugeda või mitte. Katse läheb muutmisele kui on tegemist kohtunike selge "praagiga". Eesti võistlustel oli žürii esmakordselt, aga välisvõistlustel on žürii alati, sest isegi nii kõrgel tasemel tekib eksimusi ja proteste.

Antud juhul oli tegemist asendi muutmisega katse ajal ehk maakeeli tuli surumise ajal tagumik pingist lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, jälle ehedal kujul ehteestlaslik kadedus!Eestlased on ikka ületamatud oma kaigaste kodaratesse loopimise oskuse poolest

e-eei saanud aru.

Et siis KÕIK eestlased on sellised ...

KÕIK peale sinu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-eei saanud aru.

Et siis KÕIK eestlased on sellised ...

KÕIK peale sinu?

Norida on tore?! :) Ma ei usu, et öeldu mõte sulle arusaamatuks jäi. Jah, võibolla oleksin pidanud tõesti lisama sõna "mõned" näiteks, aga kui oleksin tahtnud väita, et kõik eestlased peale minu, siis oleksin ennast ka nii väljendanud. Ma arvan, et kõik, kes tahtsid, said aru ja kes norida tahab, leiab alati põhjuse. Rääkisin lihtsalt mõnede eestlaste seas levinud suhtumisest ning tõin ka paar konkreetset näidet. Seda, mitut protsenti mu kaasmaalasi antud jutt puudutab, ma ei tea, samuti ei oska tuua täpseid võrdlusi sarnase mentaliteedi osakaalust näiteks prantslaste ja sakslaste hulgas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×