Jump to content
siilike1

Õnnetu algaja

Recommended Posts

Tere! Olen 32 aastane naisterahvas. Teadagi parajalt ülekaalus ja äärmiselt halvas tervislikus seisundis. Olin nooremana väga sportlik aga nüüd liikumatult koduseinte vahel ja füüsis lausa miinuses. Kehv füüsis on ka psüühhilist allapoole kiskuma hakanud...Minu häda seisneb selles, et põen psoriaasi nii kätel kui jalgadel ja sellest tulenevalt ei saa käia ei jõusaalis ega teistes rahvarohketes kohtades, ja ka näiteks jooksmas- ujumas. Minu selg on nii nõrk ja kunagisest vigastusest häiritud, et kummardada enam ei saa, kui saangi, siis püsti enam omal jõul ei aja.

Olen palju uurinud spordi mõju haigustele ja võin nüüd kindlalt kinnitada et kui kuidagi spordilainele saaks, oleksid minu praegused hädad nagu käega pühitud.

Mõtlesin soetada endale sõudeergomeetri ja asja tõsiselt kätte võtta. Aga täielikus teadmatuses olen iseseisva treeningukava koostamisel. Kindlasti oleks vaja teha mõned testid jne. Kas oskate mulle soovitada kuhu võiksin pöörduda asjaga alustamisel ja kas on mõtet ergomeetrit kohe osta, või võib läbi ajada ka mõnede lihtsamate vahenditega?

Tänan ette, kui oskate aidata ja ei pea paljuks niimoodi mu elu päästa.

Muudetud kasutaja siilike1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabanda tobeda küsimuse pärast - mõistan et sa vbl ei taha ujuda oma seisundi pärast, aga kuidas see sind jooksmast takistab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et oleks parim pöörduda mingi personaaltreeneri poole, kes su võimed ja piirangud üle vaatab ja siis kava koostab.

Mis klubid sul läheduses on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et oleks parim pöörduda mingi personaaltreeneri poole, kes su võimed ja piirangud üle vaatab ja siis kava koostab.

Mis klubid sul läheduses on?

No Pirita või Kadriorg vms. Tundub et siinpool pole personaaltreenerit võtta.. või on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No Pirita või Kadriorg vms. Tundub et siinpool pole personaaltreenerit võtta.. või on?

Vaata näiteks Kadrioru Spordiklubi. See on väike ja privaatne klubi ning jõusaalis on olemas ka pesonaaltreenerid. Abi saad kindlasti. www.kadrioru.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No Pirita või Kadriorg vms. Tundub et siinpool pole personaaltreenerit võtta.. või on?

Viimsis Mark Sermat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×