Jump to content
baloo

proteiinipulbrid

Recommended Posts

Millised on valgupulbrite kasutamise negatiivsed küljed ning võimalikud tagajärjed ning milline oleks ohutu kogus? Kas loomulikul teel palju valku tarvitades on samuti risk saada mingeid tervisehäireid? Küsimus on mõeldud põhiliselt neerude kohta(Kui mõjub ka millelegi muule siis oleksin kindlasti ka sellest huvitatud), aga kuulsin et valgupulbrid pidid neerudele halvasti mõjuma ja nüüd igaks juhuks küsin üle, kas oli õige jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ORGANISM OMASTAB KORRAGA 30g VALKU,ISEGI KUI SA SÖÖ ROHKEM,SIIS ÜLELIIGNE VALK VÄLJUTATAKSE URIINIGA!MÕISTUSE PIIRES VALGU TARBIMINE ORGANISMILE OHTU EI TEKITA,AGA KUI SEDA TÕESTI NÄOST SISSE AJADA SIIS VÕIB SELLE PIKAAJALISEL TARBIMISEL OLLA TAGAJÄRJEKS MAKSA JA NEERU HÜPERTROOFIA,SAMUTI TOIMUB ORGANISMUI KIIRE VANANEMINE JA KALTSIUMI VÄLJUTAMINE!PÄEVA VEDELIKU KOGUS PEAKS OLEMA 1,5-2 L.VÕTA RAHULIKULT JA ÄRA PABISTA NII PALJU!

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere kadri. ilus nagu alati.

tähendab mina olen nagu aru saanud, et see mitu g valku organism korraga n.ö õigesse kohta saadab on individuaalne. ei kujuta hästi ette kuidas näit Marek 30g läbi ajab. ja siis veel see et minu teada paigutub üleliigne söödud valk kenasti rasvkoesse. ja just see protsess koormabki neere ja ka maksa. siinkohal mainiks ära et ma teooria vallas suht toores vend. seetõttu võin ka eksida.

edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

JEP!Kui ma ei õpiks kehakultuuris ja midagi eriti ei teaks siis ma ka ei targutaks!30 g on max kogus,mis org.ühest toidu korrast on suuteline omastama.NB! Marekil on rohkem kui üks toidukord päevas.Ja ma tahtsin veel seda mainida,et tõesti on palju teooriat mis praktikas paika ei pea!EDU KA SULLE PUNAMÜTSIKE

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selge. ega ma sinu teadmistes ei kahtlegi. enda kaitseks ütleks veel seda, et Mareki puhul pidasin silmas 30g ühes toidukorras. ma nagu nii tuuta ka pole. aga millest see siis tuleneb, et täpselt 30g ja mitte kriipsugi vähem ega rohkem. tundub suht ebaloogilisena. näit kõik inimesed pole ju ühepikkused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kiirelt keha selle 30g valku siis omastab,s.t. et millal võib siis järgmised 30g valku peale võtta,et ka see omastatud saaks?Ja Ott räägib,et üks laks proteiini on soovitavalt 40g,aga kui No.1 40g sisaldab peaaegu 35g valku,miks siis see 5g mõtetult potist alla lasta.Ja enamus kulturistid räägivad siin artiklites,et nemad panevad 3,5-4g valku päevas kilogrammi kohta ehk siis 115kg-ne vend(nagu paljud neist on) peaks päevas 15 korda sööma,et keha kogu selle valgu omastaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ei ole amazonis lubatud lingid? dude lisas lingi fast-i lehele kui olen amazoni kasutaja ja tahan artiklit lugeda (lugemata ei jäta ju keegi ainulkt sellepärast et linki pole) pean kopima aadressi aadressireale ja siis fasti lehelt lugema, sealjuurs ma lahkun amazoni lehelt. Kui olesk link lubatud selliselt et avab artikli uues aknas oleks lihtsam amazoni juurde tagasi pöörduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valgu omastamine oleneb veel lihasmassist ja veel sellest kas sa kasutad midagi valgusünteesi võimendamiseks.

Ronni näiteks vaatab et saaks toidukorraga 90g valku kätte... Muidugi ta keha meenutab rohkem Marveli koomiksikangelast Hulk-i kui tavalist kulturisti. Ja kes seda teab mida ta kõike endale sisse süstib...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen söönud rohkem kui kolmkümmend grammi korraga, raske on öelda on see õige või vale, tulemused on tulnud, nii et raske öelda kas vähema tarbimise korral oleks tulemus sama. Üldjuhul tarbin 40 - 50 gr. korraga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen aastatega näinud väga palju erinevaid spetsialiste, kes on omandanud oma tarkused erinevates kõrgkoolides nii meil kui mujal... Olen täheldanud, et erinevate koolkondade tarkuseterad võivad olla teinekord erinevad nagu öö ja päev...Marek ütles hästi- keegi ei ole kellegiga 100% sarnane! Peab lihtsalt ise katsetama ja eksperimenteerima, et iseenda arengus ja vastuvõtlikuses erinevatele preparaatidele vastuseid leida. EDU KÕIGILE!!! Aprillis näeme!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×