Jump to content
artikkel

AC-C

Recommended Posts

Kuna oli kavas osta AC-C, siis uuriksin ennem, et kuidas maitse sellel on?

Kas see laim on väga kohutav? Kes on kasutanud, need võiksid rääkida kuidas mõjus jnejne.

Kas tarbida millegagi koos?

Ei taha osta päris nii, et ei tea, mida maitselt endast kujutab. Päris kappi seisma kindlasti pole plaanis jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna oli kavas osta AC-C, siis uuriksin ennem, et kuidas maitse sellel on?

Kas see laim on väga kohutav? Kes on kasutanud, need võiksid rääkida kuidas mõjus jnejne.

Kas tarbida millegagi koos?

Ei taha osta päris nii, et ei tea, mida maitselt endast kujutab. Päris kappi seisma kindlasti pole plaanis jätta.

Maitse on päris norm, mulle meeldis.

Asi mõjub küll, kui ikka toitumine ka enam-vähem paigas, mul laksis hästi.

Suutsin rohkem kordusi teha(2-3 lisa) max seeriates. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Mina kunagi nägin üleval paremal nurgas otsingut. Kas ka sina? Kui jah siis palun kasuta seda, ise olen leidnud mitmeid teemasid selle ja palju muu kohta, uuri!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See toidulisand saab ka väga kiirelt otsa, märkamatult kulus ära ca 2 kuuga.

Maitsega harjub, olen sooja kraaniveega seganud enamasti, maitse on nagu on:)

Tundub, et keha harjub ka selle toimega, ses mõttes, et viimased doosid pakist enam eriti kihelema ei ajagi.

Selles sisalduv beeta-alaniin, või mis see oli, on vahelduseks 2 kuuks päris hea, kui see nüüd otsa saab, siis uut pakki seda pulbrit ma ei osta, aga siiani huvitav vaheldus selle kihelus-pulbriga. Mõju kohta ma ei ole päris kindel, sest olen nii tribulust kui ka ACC'd mõlemad korraga tarbinud, ja lihas on märgatavalt arenenud, võta siis kinni kumma mõju tõttu, või millest, võib-olla lihtsalt olen õppinud paremini trenni tegema, seda ikka võib juhtuda aja jooksul, kui teadmisi aina juurde tuleb, kasvõi selle foroumi abiga.

Spekuleerivalt arvan, et ACC on arengut kiirendanud küll oma beta-alaniiniga, aga minetea.

Kas osta? Osta siis, kui soovid vaheldust eelmisest toidulisandist, kui varem pole toidulisandeid tarvitanud, siis parem jäta see toode ostmata, osta parema maitsega ja muud toodet.

(P.S. Kui kellgil on ACC olemas ja talle süia see ei kõlba, siis võib mulle anda, ma söön ära.)

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Yhe koti sai joodud rohkem ei tarvita just tänu sellele maitsele. Aga sai joodud kas arctic slimiga või viinamarja mahlaga ,sest veega lõpuks enam ei suutnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde et see pole mingi gurmaanide foorum vaid sportlaste. Tahate maitseelamust saada, siis jooge jäätisekokteili vms.

AC-C aitab väga hästi lihast kasvatada. Ise hakkasin ka jälle kasutama ning koos whey gold standardiga. Aitab taastada. Lisaks kreatiin sees ja Alaniini-BETS.

Soovitan panna 20g tavalist protekat ning 30-40g AC-C'd peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuletan meelde et see pole mingi gurmaanide foorum vaid sportlaste. Tahate maitseelamust saada, siis jooge jäätisekokteili vms.

AC-C aitab väga hästi lihast kasvatada. Ise hakkasin ka jälle kasutama ning koos whey gold standardiga. Aitab taastada. Lisaks kreatiin sees ja Alaniini-BETS.

Soovitan panna 20g tavalist protekat ning 30-40g AC-C'd peale trenni.

Maitseelamusi saab ka toidulisanditest. Ei peagi olema kohe gurmaanide foorum kui arutatakse mõne toote maitse üle. Valgujook võiks isegi olla meeldiva maitsega ja pakkuma naudingut peale trenni. Aga võibolla mõnele meeldib mõnda maitsetut sousti sisse ajada <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakka uut teemat tegema, kumb mõtekam, AC-C või siis Proteiin, dextro, kreatiin ja beta-alaniin eraldi osta?

osta ennem ikkagi acc, seal HMB ka sees, mis on väga sheff , kuid ma soovitaks enne trenni eraldi komponendid osta, nagu 2g tauriini,3g mingit kreatiini va monohüdraat, 5g bcca, 5g glutamiini ,3g beta - see õige kombo enne trenni, koos võttes palju effektiivsem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan ise ka seda, aga kalliks kipub nii minema :lol: + AC-C l on leutsiin ka sees juba...

acc on isegi kallim, kreatiin = 4 eek,bcca = 3 eek, glutamiin = 3 eek , tauriin = 2 eek , beta = 4 eek = MAX 20 eek

ACC = 25 eek 1x

arvutatud siis kestvuse ja kaalu järgi, pead natuke investeerima - see tasub ära;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mmm seda mõtlesin isegi, aga soovitati AC-C et pidi hea paugu andma, endal ka plaanis oli nkn eraldi osta, et kestab kauem janii...Aga eelarve annabki soovida just sellepärast küsingi :lol:

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mmm seda mõtlesin isegi, aga soovitati AC-C et pidi hea paugu andma, endal ka plaanis oli nkn eraldi osta, et kestab kauem janii...Aga eelarve annabki soovida just sellepärast küsingi :lol:

AC-C peaks täiesti piisama, pole vaja liiga keeruliseks asja teha. Muidugi kui viitsimist on siis võid osta kõik ained ka eraldi, kuid mugavam on kindlasti AC-C-d võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaaluma jäingi just sellepärast, et AC-C - l ka kreatiin, leutsiin ja beta sees, ning ta tuleb odavam ja mugavam, arvatavasti jäängi AC-C peale :lol: Tänud teile :D

Viia läbi korralik matemaatiline analüüs hinna kohta,siis saad alles teada,mis on soodsam :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
acc on isegi kallim, kreatiin = 4 eek,bcca = 3 eek, glutamiin = 3 eek , tauriin = 2 eek , beta = 4 eek = MAX 20 eek

ACC = 25 eek 1x

arvutatud siis kestvuse ja kaalu järgi, pead natuke investeerima - see tasub ära;)

Kunagi sai tehtud arvutus "Muscle+ vs oma segu". Kõik tooted peaksid olema siit samast e-poest. Tulemused on siis järgmised:

Muscle+

100g kokku 36.30kr

41g valku

42g süsivesikuid

7g kreatiini

6,5g glütamiini

Oma segu

100g kokku 27.90kr

41g valku 15.30kr

42g süsivesikuid 1.50kr

7g kreatiini 3.80kr

6,5g glutamiini 7.30kr

1kg on siis 360kr vs 279kr. Ma eeldan et nii on ka teiste lisanditega. Ma ei kujuta ette mida need ülejäänud 3,5g sisaldavad, aga sellised arvutused ma sain. Muide ma pole matemaatikas ka kõige parem :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi sai tehtud arvutus "Muscle+ vs oma segu". Kõik tooted peaksid olema siit samast e-poest. Tulemused on siis järgmised:

Muscle+

100g kokku 36.30kr

41g valku

42g süsivesikuid

7g kreatiini

6,5g glütamiini

Oma segu

100g kokku 27.90kr

41g valku 15.30kr

42g süsivesikuid 1.50kr

7g kreatiini 3.80kr

6,5g glutamiini 7.30kr

1kg on siis 360kr vs 279kr. Ma eeldan et nii on ka teiste lisanditega. Ma ei kujuta ette mida need ülejäänud 3,5g sisaldavad, aga sellised arvutused ma sain. Muide ma pole matemaatikas ka kõige parem :lol:

päris hea võimalus raha säästa rasketel aegadel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×