Jump to content
scubamonkey

Huvitavad tähelepanekud.

Recommended Posts

Ühel ilusal päeval kui vihma ei sadanud otsustasin külastada treeningsaali. Trenn oli suursugune, sest selle lõpuks olin üles tõstnud mitu tonni raskusi.

Huvitav tähelepanek oli see, et üks teismeline poiss, kes ei olnud jämedam kui white board marker kasutas janu kustutamiseks fat burnerit. Sellega kahjuks asi ei piirdunud kuna järgmine vend turgutas ennast energiajoogiga.

Kas nii tohib teha jäägu lugeja enda otsustada.

Lugupidamisega

Tuuker

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa näed konflikti selles, et karnitiin nö sooviks rasvarakkudest energiat võtta, aga energiajoogist saadud süsivesikutest saab vabat energiat juba niipalju, et organismil pole lisaenergiat vaja rasvarakkudest ja karnitiini ei hakka toimima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust tohib, pole kuskil küll vastupidist teadet lugenud :D

isiklikult näen rohkem pointi fatburneri kui energiajoogi joomises. (vitamiinid)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellega tuleb meelde, et olen mõned korrad jõusaalis näinud viiekümnendates eluaastates meesterahvast, kes südamerahuga trenni ajal Batteryt joob :D . Siiamaani mõtlen, et oleks pidanud onule õla peale koputama ja küsima, ega ta infarkti ei karda saada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omast kogemusest tean nii palju, et energia jook ja raske/kestev füüsiline töö ei käi kokku. Sõjaväe lõpurannnakul, kus tuli käia ca 60 km, olid need vennad kes jõid energiajooki, sõna otses mõttes teiste süles kanda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On mul üks tuttav kes on igati tore ja viks poiss aga näe konni ei söö. Olid ajad, mil ka tema nagu iga teinegi eestlane teenis leiba ehitajana. Oli üks harilik tööpäeva lõpetamise tähistamine rohke koguse alkohoolse joogiga ning hommik päädis päris korraliku pohmelliga. Selle asemel et ausalt välja teenitud karistust kanda võttis tema hoopis nõuks end turgutada energiajoogiga. Ei läinudki palju aega kui Tallinna Kiirabi omakorda teda erinevate kokteilidega turgutas.

Ei no jooge jõusaalis või viina, mis see minu asi on. Tahtsin lihtsalt õelda seda, et lapsed haaravad liiga kergekäeliselt turgutavaid jooke.

Lugupidamisega

Tuuker

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea küll, millest räägid. Kui mul räme pohmell on, siis on üks esimesi asju hommikul väike peaaegu jääkülm "Hustler" või "Starter" sisse ja teeb hommiku kohe ilusamaks. Mitte kunagi pole hullemaks teinud. Lisaks on mõni õhtu läbi joodud ka viina ja energiajoogi kokse, nokib muideks palju paremini kui mingi muu koks <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise tund enne jöusaalulaksu olen kohvipommi alla joonud,ei midagist paha pole olnud. ja minul endal ei ole üldse kogemusi teiste inimeste segamisega jöusaalis.......... ja vahepeal ikka mind ka segatud,olen ka viisakalt öelnud :jah tean ,jah tean....... . noh kui ise sihilikult näiteks nn varastanud kordusi olen. et pikka juttu mehele küll mul aega ,miks nii voi naa on ja.......... selle jaoks on meedia, treenerid..............unistan vahepeal iseenda jöusaalist palgatud kangihoidjaga mmmmmmmmmm <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siiani üks koledamatest hommikutest oli seoses tequilarohke õhtuga millele ärgates järgnes tass kohvi, Hustler ja lahustuv C-vitamiin. Usun, et ma reaalselt tööl ainult värisesin ühest nurgast teise.

Mulle käib ka veidi hinge peale energijajooke kaanivad isikud saalis. Aga eks igaüks ise teab mis teeb. Sama palju tahaks õlale koputada noortele härrastele, kes lapivad endale selgelt üle jõu käivad raskused kangile/plokile ning kägisevad oma 2 repi all. :] Whatcha gonna do.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise tund enne jöusaalulaksu olen kohvipommi alla joonud,ei midagist paha pole olnud. ja minul endal ei ole üldse kogemusi teiste inimeste segamisega jöusaalis.......... ja vahepeal ikka mind ka segatud,olen ka viisakalt öelnud :jah tean ,jah tean....... . noh kui ise sihilikult näiteks nn varastanud kordusi olen. et pikka juttu mehele küll mul aega ,miks nii voi naa on ja.......... selle jaoks on meedia, treenerid..............unistan vahepeal iseenda jöusaalist palgatud kangihoidjaga mmmmmmmmmm <_<

Ma võtan regulaarselt enne trenni kofeiini ~150mg, trennid on paremad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei tea, kui palju seal vahet on, kas juua red bulli või võtta ise eraldi tauriini ja b-vitamiine. Ja trennieelsetes ergutites(NO-xplode ja NOX pump jne jne) on ju ka sama psk sees kui mitte rohkem.

Kas ma suren nüüd ära, kui enne rasket trenni 10 b-vitamiini tabletti sisse söön? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks teismeline poiss, kes ei olnud jämedam kui white board marker kasutas janu kustutamiseks fat burnerit.

Teismelised ei või siis südame tervise eest hoolt kanda või <_<

Energiajoogi tauriin on ka väga hea trennilisand. Kofeiin võib mõnel pulsi liiga üles lüüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis nendes kahes kägisevas repis halba on:)

Nendega mõjutab lihast küll ju.

2st kägisevast repist võib midagi oodata, kui seal ka õige tehnika kõrval on. ;] Hetkel pean silmas neid patoloogilisi iseteadjaid, kes endale kokkuvõttes suhteliselt kiiresti haiget teevad.

(TTÜ saali tihe külastaja, pilt on vahest päevasel ajal hirmus kole.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2st kägisevast repist võib midagi oodata, kui seal ka õige tehnika kõrval on. ;] Hetkel pean silmas neid patoloogilisi iseteadjaid, kes endale kokkuvõttes suhteliselt kiiresti haiget teevad.

(TTÜ saali tihe külastaja, pilt on vahest päevasel ajal hirmus kole.)

Kasutasin TTÜ saali suvel. Nüüd läheks vist ainult kärbik kuklas sinna tagasi (nothing personal its just business). Olen täheldanud lisaks energiajookidele ka selliseid mehi, kes on kõik raskused+õuest leitud tellise endale kangile sättinud ning siis väänlevad nagu kapsaussid kellele õngekonksu sisse surutakse.

Üks kuulus mees on ütelnud(siinne foorumlane kusjuures) et ärge häbenege väikeseid raskusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noored kes teevad oma esimesi treeninguid jõusaalis , soovides oma muskulatuuri pisut suurendada ei peaks kindlasti ei enne ega ka trenni ajal eelpool nimetatud jooke tarbima. Miks seda tehakse? Põhjus lihtne. Teadmatusest süüakse nagu juhtub ja energiat ei pruugi treeninguteks seega piisavalt olla. ENEGIAJOOGID nagu ntx red bull, sisaldavad toiduenergiat siiski ebapiisavalt et toiduga saadavat puudujääki korvata. Efekti annab kofeiin tauriin aga see on lihtsalt aju ja seeläbi ka keha petmine. Selliselt tegutsedes on see sama nagu panna laibale juhtmed külge ja lülitada taha kõrgepinge. Pisut aega sipleb aga siis on ka kärsakas missugune. Sama võib (ei pruugi) juhtuda noore harjutaja südamega mis enamsti suhteliselt nõrguke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliselt tegutsedes on see sama nagu panna laibale juhtmed külge ja lülitada taha kõrgepinge. Pisut aega sipleb aga siis on ka kärsakas missugune. Sama võib (ei pruugi) juhtuda noore harjutaja südamega mis enamsti suhteliselt nõrguke.

Labida väljendi eest 12p. Olen pikemat aega joonud pea iga päev red bulli ning siiani elan. Ennem trenni muidugi ei soovita, kuna alguses on ergutav, pärast oled jällegi topelt töss.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×