Jump to content
Kaval

WiFi ühenduse probleemid

Recommended Posts

Tere

Üks probleem, äkki keegi oskab vastata. Nädalavahetusl õpin Tallinnas nng ööbin sõbra juures, kuid ei saa läpakaga kuidagi netti seal. Mul on olemas täpne "username" ja "password", kuid kui need sisestan, siis annab järgmise errori:

The network password needs to be 40bits or 104bits depending on you network configuration.

This can be entered as 5 or 13 ascii charecters or 10 or 26 hexademical charecters.

username ja passeword on sama sümbolite kombinatsioon ja sümboleid on seal 9 tükki, olen mingi teise läpakaga saanud, kuid uus läpakas viskab sellise errori. Oskab keegi midagi soovitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga milleks sulle username'i üldse? Kui ühendust tahad netiga ja ruuteriga, siis on vaja kaks korda parool sisestada? Ega sa ruuterisse sisse ei taha minna?

Ma ei ole küll kindel, kuid vaata Wireless Network --> Prefered Networks Properties alt Network Authentication ja Data encryption. Tavaliselt on ruuteritel WPA või WPA-PSK peal ja krüpting AES või TKIP.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

söbraga saad hästi läbi,tehke reset ruuterile,koige lihtsam ja hakake uuesti peale. ja igasuguseid ime ruutereid olemas. mul kodus ei tahtnud isegi WPA-d peale panna. noh salasöna ununes ja tegin reseti. alles ssi kui tund aega ruuter ja arvuti said puhata,hakkas asi toimima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See error, mida sa sealt saad tähendab vale parooli. Võid ruuterist eraldi üle kontrollida, et kas tegemist on ikka õige parooliga. Username ja parool ei tohiks küll eraldi eksisteerida?... tegemist on ühesuguse koodiga mõlemal real.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See error, mida sa sealt saad tähendab vale parooli.

Ei tähenda vale parooli vaid vale protokolli.

Suht tüütu küll kui tuleb õige protokoll ka valida. Mu praeguse läpaka Atherose wifi-vidinaga tuleb. Uuel läpakal valib ise õige, sisestad ainunlt vajalikud paroolid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 või 13 ascii märki viitab WEP kasutusele (kas siis niiöelda 64bit või 128bit), ja seal jah windoze puhul vaja sisestada parool 2x. Hoiatuseks WEP on väga insecure ja oskajal võtab tervelt paar minutit, et see laiali võtta ja sinu võrku tulla. Soovitan ikka WPA või WPA2 kasutada, on ka häkitavad, aga oluliselt keerulisemalt:-) Muuseas kui kellegi võrku pääseda, siis saab igasugu nalja teha, näiteks cookiesi interceptida ja teisest masinast saada ligi foorumitele teise kasutajaga vms:-P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust jah, minu viga.... password tuleb kaks korda sisestada, mitte password ja username. Password on 9 sümbolit ning koosneb numbritest ja A kuni F tähtedest, keegi tark teadis rääkida et see on 10 - 26 hexademical characters - nii ja kui selle sisse panen siis viskabki selle errori - mida teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kaval,kuule palun mine oma söbra juurde ja küsi password üle,voi helista!!!! jah HEX valiku all on jah voimalik seda nii panna,aga mis mötet? saa aru viga on ikka tooli ja arvuti vahel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×