Jump to content
ppppille

rüht

Recommended Posts

Äkki keegi oskab siis ka minu küsimusele vastata, et kas see on minu ettekujutus või nii ongi.

Viimasel ajal olen rinnalihaseid treenides natuke raskust juurde pannud, et järgmisel päeval ikka oleks tunda ka, et midagi tehtud, kuid endale tundub, et ma hakkan küüru kasvatama, õlad kisub ettepoole ja no kuidagi ebamugav on õlgu päev otsa teadlikult taha suruda. Saalis mulle räägiti, et nii ongi ja peale rinnalihaste tegemist peab venitama. Teen seda, kuid selline imelik tunne on ikkagi, peaks siis vastukaaluks selga suuremate raskustega treenima (kuigi teen selga ja kõik peaks juba iseenesest tasakaalus olema)? :(

Kindlasti oli see nüüd väga segaselt esitatud küsimus aga ehk keegi suudab mu mõttekäiku jälgida:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilates ja jooga mõjuvad rühile väga hästi! Samas rüht ei muutu paremaks, kui ise oma rühti ei jälgi. Lisaks sellele aitavad ka rühiharjutused, mida igapäev teha. Üks nendest on nn lumememme ehitamine. Soovitav on teha seda peegli ees. Suled silmad ja esiteks paned paika oma vaagna - kontrolli et see asetseks jalgade suhtes keskel, mitte taga ega ees. Edasi paned paika oma rinnakorvi - aseta see vaagna kohale. Ja lõpuks toimi sama moodi ka peaga. Kui "pallid" on paika pandud, siis tunneta seda mõnda aega. Ava silmad ja kui sul on peegel siis kontrolli oma "ehitist" peeglist. Kui vaja midagi korrigeerida, siis tee seda. Sule uuesti silmad ja mõtle selle peale, mis kehas on tavapärasest hoiakust teistmoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peaks siis vastukaaluks selga suuremate raskustega treenima (kuigi teen selga ja kõik peaks juba iseenesest tasakaalus olema)? :D

Ise küsin, ise vastan :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooga on imehea, sest arendab väga hästi kehateadlikkust ja teeb pikemaks (loe: tõmbab selja sirgeks). Pilates loomulikult ka. Jõusaalis tasakaalustatult selja- ja rinnalihaste treenimine toetab samuti rühi parandamist. Muideks ka tantsutrenn toetab, sest ei taha ju keegi peeglist kühmus seljaga ennast vaadata, vaid püüad ikka tantsides parim välja näha ja näed, et ajadki selga teadlikumalt sirgemaks. Rüht ei parane aeglaselt, see on väga vaevanõudev tegevus. Ja kohe, kui on väikegi periood, mil lased keha laisemaks või teed vähem rühile otseselt suunavaid trenne, on ka tagasiminek.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pilates ja jooga mõjuvad rühile väga hästi! Samas rüht ei muutu paremaks, kui ise oma rühti ei jälgi. Lisaks sellele aitavad ka rühiharjutused, mida igapäev teha. Üks nendest on nn lumememme ehitamine. Soovitav on teha seda peegli ees. Suled silmad ja esiteks paned paika oma vaagna - kontrolli et see asetseks jalgade suhtes keskel, mitte taga ega ees. Edasi paned paika oma rinnakorvi - aseta see vaagna kohale. Ja lõpuks toimi sama moodi ka peaga. Kui "pallid" on paika pandud, siis tunneta seda mõnda aega. Ava silmad ja kui sul on peegel siis kontrolli oma "ehitist" peeglist. Kui vaja midagi korrigeerida, siis tee seda. Sule uuesti silmad ja mõtle selle peale, mis kehas on tavapärasest hoiakust teistmoodi.

Jah, v2ga hea.

Tahaks juurde lisada, et alati on hea lasta ennast asjatundjal yle vaadata. Tartu inimene olete siis Kaja Hermlini juurde.

Teiseks...kui on t2pselt kindlaks tehtud, kus keha tasakaalus ei ole, siis korrigeerimine v6ib v6tta aastaid ja see ei ole mitte 5 tundi n2dalas t88... Te 2rkate oma probleemiga ja l2hete magama oma probleemiga, ilma selleta muutust ei toimu.

Kolmandaks, lisaks pilatesele jne, tahaks eraldi 2ra mainida minu vaieldamatu lemmiku batuudi <_<

Ys...parem on alati 2ra hoida, kui korrigeerima hakata. Igasugused vildakad istumised, valed jalan6ud jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×