Jump to content
Renxu

kükid

Recommended Posts

Tekkis huvi ,et kas enda pikkus ja raskus mängivad ka rolli kükkides kangil oleva raskusega? Kui ma olen 185 cm pikk ja kaalun 75 kg siis kas 170cm ja 60kgisena suudaks ma rohkem kangile panna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei teoorias ma saan aru ,et suuremana oled sa võimeline tõstma rohkem.. aga kui niimoodi suht nullist võtta.. algaja tasemel ma mõtlen ,siis kas pikemal ja raskemal pole veidike keerukam kükki teha kui lühemal ja kergemal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik sõltub lihase pikkusest jne. Mul on näiteks suhteliselt pikad käed ja isegi 130 kilosena surusin armetult vähe, kuigi trennistaashi on normaalselt suht. Üldiselt tundub nii, et lühematel jässakamatel on kuidagi lihtsam baasharjutustes ruulida, amplituud on väiksem jne, samas on erandeid ka. Samas eks kõik sõltub eesmärkidest, spetsiaaltrenniga on võimalik imesi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis huvi ,et kas enda pikkus ja raskus mängivad ka rolli kükkides kangil oleva raskusega? Kui ma olen 185 cm pikk ja kaalun 75 kg siis kas 170cm ja 60kgisena suudaks ma rohkem kangile panna?

kui n raskusega 10 täiskükki ära teed siis pane raskust juurde, tee erinevaid kükke - kang rinnal, kang turjal, "hackkükk", hantlitega kükk, kannad pakul kükk jne ja ära unusta ka seljasirutajat treenida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×