Jump to content
Boon

Algaja vajab tarkadelt abi!

Recommended Posts

Tervist olen 16 aastane ja olen nüüd käinud jõusaalis 2kuud ühesõnaga olen alles algaja,minu põhiprobleemiks on õllekõht millest ma sooviks lahti saada jõusaali abiga kuid loomulikult püüan ma ka mõistlikult toituda.Praegu treenin ma Ott Kiivika pooltkoostatud esimese Algajate kava järgi ja konkreetselt selle kava järgi olen ma treeninud kuskil kuu aega.Jõusaalis käin ma 3 kuni 4 korda nädalas.

Mul oleks abi vaja siis treeningkava poolest:

1.Kas ma peaks jätkama sama kavaga või peaksin hakkama mõnda teist kava järgima?

2.See kõhulihaste harjutus mis ma puki peal treenin jätab mulle sellise tunde et see treenib ainult ülemisi kõhulihaseid alumistes ma ei tunne midagi.Ning kui on siis kas keegi saaks mulle soovitada mingit teist kõhulihaste harjutust mis treeniks rohkem alumisi kõhulihaseid.

Ma olen mõelnud et ma võiksin endale mõne proteiini või valgu vms pulbri osta kuid probleem seisnebki selles et ma tahaksin endal nii öelda pekki kulutada ja seda lihaseks kasvatada võimalikult kiirelt,ma ei mõtle jõutrenni vms vaid just seda trenni mis kasvatab võimalikult kiiresti lihast.

Ma sooviksingi teada missugust pulbrit,kapslit vms ma peaks ostma mis justnimelt kiirendab puhast lihaste kasvu mitte sellist mis annab nagu mulle veel masi juurde.

Kõik kes selle koha pealt midagi teavad võiks mulle soovitada mida ma peaks ostma mis aitaks justnimelt puhast lihast kasvatada ja minu hinnapiir oleks kuskil 500 krooni.

Tänud!

Muudetud kasutaja Boon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhulihaste treenimine ei põleta sul kõhu pealt rohkem rasva kui näiteks käsivartelt.

Õllekõhust lahtisaamisel on tähtis ikka toitumine. Kui sa valesti toitud, ei ole vahet, kuidas sa trenni teed. Tulemusi ikka ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist olen 16 aastane ja olen nüüd käinud jõusaalis 2kuud ühesõnaga olen alles algaja,minu põhiprobleemiks on õllekõht millest ma sooviks lahti saada jõusaali abiga kuid loomulikult püüan ma ka mõistlikult toituda.Praegu treenin ma Ott Kiivika pooltkoostatud esimese Algajate kava järgi ja konkreetselt selle kava järgi olen ma treeninud kuskil kuu aega.Jõusaalis käin ma 3 kuni 4 korda nädalas.

Mul oleks abi vaja siis treeningkava poolest:

1.Kas ma peaks jätkama sama kavaga või peaksin hakkama mõnda teist kava järgima?

2.See kõhulihaste harjutus mis ma puki peal treenin jätab mulle sellise tunde et see treenib ainult ülemisi kõhulihaseid alumistes ma ei tunne midagi.Ning kui on siis kas keegi saaks mulle soovitada mingit teist kõhulihaste harjutust mis treeniks rohkem alumisi kõhulihaseid.

Ma olen mõelnud et ma võiksin endale mõne proteiini või valgu vms pulbri osta kuid probleem seisnebki selles et ma tahaksin endal nii öelda pekki kulutada ja seda lihaseks kasvatada võimalikult kiirelt,ma ei mõtle jõutrenni vms vaid just seda trenni mis kasvatab võimalikult kiiresti lihast.

Ma sooviksingi teada missugust pulbrit,kapslit vms ma peaks ostma mis justnimelt kiirendab puhast lihaste kasvu mitte sellist mis annab nagu mulle veel masi juurde.

Kõik kes selle koha pealt midagi teavad võiks mulle soovitada mida ma peaks ostma mis aitaks justnimelt puhast lihast kasvatada ja minu hinnapiir oleks kuskil 500 krooni.

Tänud!

500 krooni - NO TÄPSELT!!! Toitumiskava :D

alustad sellega, siis kui aasta möödas ja aru saad, et selliseid kapsleid/pulbreid olemas ei ole, mis sulle ainult puhast lihast annavad, siis soovitaksin vadakuvalku(100% whey gold standard), saab hästi treeningust taastada + on hea seedimise kiirendaja :(

Kõhulihaste harjutuste saamiseks pane youtube otsingusse ''killer ab workout'' vmt. ja sealt tuleb neid päris palju :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumiskava on muidugi kasulik ja lausa hädavajalik. Kuid ainult toitumiskavast võib väheseks jääda ja üht ja seda sama toitumiskava ei saa ka igavesti kasutada. Kui su tahad pekki kulutada ja lihaseid kasvatada siis sulle sobib täpselt "Burn The Fat Feed The Muscle"

lens2224107_1225549126burn_fat_feed_muscle.jpg

"Burn the Fat, Feed the Muscle" (BFFM) is a 337 page fat burning success manual in downloadable e-book format, jam-packed cover to cover with all the fat loss methods previously known by only a small handful of the worlds best fitness models and bodybuilders. This program contains all the information you'll ever need to help you melt away body fat permanently without muscle loss and without using drugs or unnecessary supplements. :D

Loe selle raamatu ülevaadet (inglise keeles)

Kliki Siia

Minu arust on kasulikum osta 337 leheküljeline raamat, kui ainult toitumiskava. See on odavam ka kui toitumiskava. :(

Aga noh see on ainult minu arvamus. Kui on huvi heidke pilk peale. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jooksmas pead käima

Rasva põletamiseks ei pea ilmatingimata jooksma. Piisab pisut kiirema sammuga kõndimisest, kuna liiga kõrgel südame rütmisagedusel ei põleta rasva, vaid treenid pigem südant. Kõnd soodustab keskmise südame löögisageduse, mis on paras rasvapõletamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasva põletamiseks ei pea ilmatingimata jooksma. Piisab pisut kiirema sammuga kõndimisest, kuna liiga kõrgel südame rütmisagedusel ei põleta rasva, vaid treenid pigem südant. Kõnd soodustab keskmise südame löögisageduse, mis on paras rasvapõletamiseks.

Tiba rumal jutt, põletab ikka küll ja midagi halba pole ka südame tugevdamisel, pigem head(eriti kui tegemist rasvumisega, loomulikult koormust mõistlikult tõstes ja kasutades erinevaid pulsisagedusi treeningu jooksul) !

copy-paste: müüt nr.10

10. Rasvapõletuseks peab pulss olema 60-70% maksimumist

Kui kuuled sellist väidet, peaksid hakkama su peas lööma koheselt häirekellad. Ja kõvasti! Täpselt samamoodi nagu siis, kui kuuled kedagi ütlevat, et organismil kulub rasvapõletuse alustamiseks 20 minutit. Lihtne ja meeldiv tõde on, et organism põletab rasvasid ööpäevaringselt.

60-70% müüt tuleneb sellest, et selles vahemikus põletab organism kaloriliselt rohkem rasvu kui süsivesikuid. See on super, aga mis siis? Kuna meie organism on tark, püüdleb ta kogu aeg tasakaalu poole. Seetõttu põletab ta seega ülejäänud päeva jooksul vähem rasva ning rohkem süsivesikuid ning tulemuseks on nullseis – rasvu ei põlenud lõppkokkuvõttes sugugi rohkem. Kaalulanguse intensiivsuse määrab ära ikkagi kaloridefitsiit ehk see, kui palju kaloreid sa kulutad, mitte see, millest need kaotatud kalorid pärit on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
10. Rasvapõletuseks peab pulss olema 60-70% maksimumist

Kui kuuled sellist väidet, peaksid hakkama su peas lööma koheselt häirekellad. Ja kõvasti! Täpselt samamoodi nagu siis, kui kuuled kedagi ütlevat, et organismil kulub rasvapõletuse alustamiseks 20 minutit. Lihtne ja meeldiv tõde on, et organism põletab rasvasid ööpäevaringselt.

Ja nii ongi, rasvapõletuse alustuseks kulub umbkaudu 20 min. Ennem sa põletad süsivesikuid, mida sa ennem seda oled söönud ja toidust kätte saanud!

Ja kusjuures, mul ei hakka mingeid häirekellasid peas tööle, ma teen oma kiirkõndi ja kcal kuluvad imeväel. :( Ega jooksmine kiiremini ja paremini sul rasvu põletada ei aita. See on sama, kui jõuharjutusi tehes teed biitsepsile 5 harjutust, kuid ega seepärast nüüd biitseps paremini ei arene, kui teed nt 2-3 harjutust. Ja kui mõni pakub siin välja HIIT'i, siis algajale, kui teema algatajale see küll ei sobi, kuigi seee VÕIB olla tõhus, aga mõnele see süsteem ei tööta ehk

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nii ongi, rasvapõletuse alustuseks kulub umbkaudu 20 min. Ennem sa põletad süsivesikuid, mida sa ennem seda oled söönud ja toidust kätte saanud!

Ja kusjuures, mul ei hakka mingeid häirekellasid peas tööle, ma teen oma kiirkõndi ja kcal kuluvad imeväel. :( Ega jooksmine kiiremini ja paremini sul rasvu põletada ei aita. See on sama, kui jõuharjutusi tehes teed biitsepsile 5 harjutust, kuid ega seepärast nüüd biitseps paremini ei arene, kui teed nt 2-3 harjutust. Ja kui mõni pakub siin välja HIIT'i, siis algajale, kui teema algatajale see küll ei sobi, kuigi seee VÕIB olla tõhus, aga mõnele see süsteem ei tööta ehk

Asja olemus on ajaühikus kulutatud energiahulgas, mis on intensiivsel harjutamisel suurem ja organismi suurenenud energiakulutustes hilisemas taastumises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu sain nats teada aga kas keegi võiks mulle soovitada mõnda head jooki 500 krooni ulatuses mis kasataks siis lihast kiiremini?

Sa üldse loed ka mis sulle kirjutatakse wä...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koolis peaks bioloogia tunnis rääkima sellest kuidas ja miks ikkagi lihas kasvab treenijal ja kuidas ei ole võimalik rasva põletada ,samal ajal kvaliteet lihast kasvatades..... aga see et proteiin=valk kui lihtsamalt väljenada peaks olema sama selge et jõuluvana pole olemas....

ehk siis oleks niisugusi postitusi siin vähem! Parim soovitus loe siinseid postitusi ja artiklkeid!!

Muudetud kasutaja zon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan,et algul tuleb organismil lasta sisse elada trenniga(algaja kavaga)ja siis pidevalt täiendada kava.Peale kõhu tuleb ka teistele lihastele rõhku panna.Rabistamine ei vii kuhugi.Kõhule on minul näiteks hea treening kaldpingil jalgade tõstmine ja rullikuga liuglemine põrandal.Rates on ka pilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×