Jump to content
H.

17.nov Saku Suurhallis

Recommended Posts

17. nov algusega kell 19 (sissepääs al 18.00) Miss Aikuto valimised ning selle õhtu jooksul on ka 2 taipoksi (K-1 reeglid) matši ning 1 poksi matš.

Võistlejad: Kevin Renno vs Tommi Pitkälä Finland

Tarmo Rakkaselg vs Läti ,

Tarmo Leier vs Leedu

Sel õhtul on kavas veel siis missi valimine ning esinevad Pearu Paulus, Nancy, Ines Karu teeb kõhutantsu ning tantsutrupp HAREM.

Piletid õpilastele 100 eeku, eelmüügis 175. on ka viplauapiletid hinnaga 850.- koht.

info on üleval ka http://www.aikuto-models.ee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui need kolm matši on Pearu Pauluse, Nancy ja Ines Karu vahele ära peidetud, siis ma seda üritust üle ei elaks. :D Ja missivõistlused kah veel... :( Pole vist mulle mõeldud asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui need kolm matši on Pearu Pauluse, Nancy ja Ines Karu vahele ära peidetud, siis ma seda üritust üle ei elaks. :D Ja missivõistlused kah veel... :( Pole vist mulle mõeldud asi.

ei ole peidetud, matšid on järjest kohe alguses ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmakordselt näen, et V.I.P. piletid on tavapiletist nii mitu korda kallimad :(

esimest korda`.. mismõttes, kas nagu sellisel yritusel? No eelmise aasta Fight Galal septembris suurhallis olid 750 eeku laua koht, ta on siiski samal tasemel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei mitte sellel üritusel, vaid üldse.

Selge see, et lauakoht.... aga no ma räägin, et minu jaoks esmakordne... olen näinud, et osad on 2x kallimad, aga 4 on minu jaoks uus asi jahm :(

võibolla saad 4x rohkem ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×