Jump to content
scott89

Proteiinidest kõige parem on??

Recommended Posts

Puhta proteiinina ION 92, Ioonvahetus on siiski ioonvahetus, sellest kvaliteetsemaks ei anna minna :D

Komplekssema tootena jah Doriani tooted

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puhta proteiinina ION 92, Ioonvahetus on siiski ioonvahetus, sellest kvaliteetsemaks ei anna minna :D

Komplekssema tootena jah Doriani tooted

Vadaku kullastandard on cross-flow mikrofiltreeritud vadakuvalk.

Ioonvahetusega eraldatud valk peaks olema allergeensem ja enamiku valkude struktuuri on muudetud, reeglina see eriti hea ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu ma aru saan on parim ikkagi Mikrofiltreeritud vadakuvalk nagu näiteks ION92 või Whey+

Ja parim kala on vorst :(

Whey+ on segu ja ION92 on ioonvahetuse abil eraldatud.

Puhtad CFM-vadakuvalgud on nt Hera80 ja ProFX.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis proteiin on siis parim hetke seisus??? :(

Sa ei saa seda kunagi teada. Selleks ajaks kui keegi vastata jõuab, on see HETK juba möödas ja see proteiin ei ole enam hetke seisuga parim. Ja isegi kui sa seda postitust kohe kiiresti näed ja läbi loed, siis oled juba lootusetult hijaks jäänud sest käes on uus hetk. :rolleyes::D

OK, aga tegelikult ma ei soovitakski sulle proteiini, tarbi parem VALKU, see on tunduvalt efektiivsem. Ei usu? Proovi järgi ja sa ei kahetse. ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis proteiin on siis parim hetke seisus??? :(

Vaata need mis kallimad on ja leia endale sobiv.Kindlasti ära seda proteiin nr 1 saasta osta.Revalist treenerite käest kuulsin,et selle õige hind pidavat 25 kr olema:D Kunagi ise lolljusest proovisin ka ja pidin oksele hakkama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata need mis kallimad on ja leia endale sobiv.Kindlasti ära seda proteiin nr 1 saasta osta.Revalist treenerite käest kuulsin,et selle õige hind pidavat 25 kr olema:D Kunagi ise lolljusest proovisin ka ja pidin oksele hakkama

Kindlasti pole Proteiin No1 saast. Kindlasti pole selle õige hind 25 krooni. Ja see, et sa pidid oksele hakkama on sinu enda viga. Proteiin No1 on tarbinud ka meie esikulturist Ott Kiivikas. See treener ajas sulle mingit jama ilmselt . :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti pole Proteiin No1 saast. Kindlasti pole selle õige hind 25 krooni. Ja see, et sa pidid oksele hakkama on sinu enda viga. Proteiin No1 on tarbinud ka meie esikulturist Ott Kiivikas. See treener ajas sulle mingit jama ilmselt . :(

Sa tõesti usud ka,et seda jahu Kiivikas sööb ve:D Ja sisseostu hind pidi sel tõesti 25 kr olema,ja kindlasti ei ajanud se treener mulle jama vaid teab täpselt kuidas asjad käivad.Eks igaüks usub mida tahab!Kui sa natuke asja süveneksid ja prooviksid kvaliteetsemaid tooteid saaksid ehk aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa tõesti usud ka,et seda jahu Kiivikas sööb ve:D Ja sisseostu hind pidi sel tõesti 25 kr olema,ja kindlasti ei ajanud se treener mulle jama vaid teab täpselt kuidas asjad käivad.Eks igaüks usub mida tahab!Kui sa natuke asja süveneksid ja prooviksid kvaliteetsemaid tooteid saaksid ehk aru.

Proteiinil No1 on ka väga häid omadusi, mida teistel pole. Näiteks fakt, et seal on (kui õigesti mäletan) 50% kollageenivalk, mis on väga kasulik ja vajalik liigeste, kõõluste ja naha elastsuse jaoks. Minu isa on natuke alla 50-aastane mägisuuskaja ning kui ta üleeelmine talv ühe korraliku paugu pani ning õlas mingi kõõluse rebestas, nii et isegi Dr. Teini juurde lõikusele minna oli vaja, siis viisin talle ka No1 valku ja väidetavalt ka Dr. Tein tunnistas, et sellega koos taastumine kiirenes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa tõesti usud ka,et seda jahu Kiivikas sööb ve:D Ja sisseostu hind pidi sel tõesti 25 kr olema,ja kindlasti ei ajanud se treener mulle jama vaid teab täpselt kuidas asjad käivad.Eks igaüks usub mida tahab!Kui sa natuke asja süveneksid ja prooviksid kvaliteetsemaid tooteid saaksid ehk aru.

Kes see tubli treener sul on siis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OK, aga tegelikult ma ei soovitakski sulle proteiini, tarbi parem VALKU, see on tunduvalt efektiivsem. Ei usu? Proovi järgi ja sa ei kahetse. :D

Ma siiralt loodan, et kõik saavad aru, et tegu on naljaga ( kui Capricorn nii ei mõelnud siis tunnen kaasa :( ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei saa seda kunagi teada. Selleks ajaks kui keegi vastata jõuab, on see HETK juba möödas ja see proteiin ei ole enam hetke seisuga parim. Ja isegi kui sa seda postitust kohe kiiresti näed ja läbi loed, siis oled juba lootusetult hijaks jäänud sest käes on uus hetk. :D:(

OK, aga tegelikult ma ei soovitakski sulle proteiini, tarbi parem VALKU, see on tunduvalt efektiivsem. Ei usu? Proovi järgi ja sa ei kahetse. :rolleyes:

mis kuradi jura sa ajad? laxuall oled vä?

parim arvatavasti on vaheldumisi kombineerida piima, liha, kala tooteid ja mune.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sigu nuumatakse siis antakse täpselt ühtesama toitu koguaeg. Organism õpib järjest paremini omastama. Inimene äkki samasugune?

Kui sa ennast seana tunned, siis proovi :( võibolla tõesti mõjub :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proteiinil No1 on ka väga häid omadusi, mida teistel pole. Näiteks fakt, et seal on (kui õigesti mäletan) 50% kollageenivalk, mis on väga kasulik ja vajalik liigeste, kõõluste ja naha elastsuse jaoks. Minu isa on natuke alla 50-aastane mägisuuskaja ning kui ta üleeelmine talv ühe korraliku paugu pani ning õlas mingi kõõluse rebestas, nii et isegi Dr. Teini juurde lõikusele minna oli vaja, siis viisin talle ka No1 valku ja väidetavalt ka Dr. Tein tunnistas, et sellega koos taastumine kiirenes.

Liigestele ja kõõlustele on mõtekas hoopsiki selline toode http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...;products_id=64

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tai kane no.1 minule positiivset muljet ei jätnud, ka fasti tooted o nslege pettumus aga just ameerika toode 100% whey gold standard ja ka serious mass on tõsiselt positiivsed, alati kui ma neid tarbin on tunda mõju paremuse poole (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×