Jump to content
Taavi Eplik

Õnnitlused lapse sünni puhul Marekile ja Signessale!

Recommended Posts

Kuna olen aastaid:) kaasa löönüd sõbra Vendv sünnipäeva õnitlustes, siis miks mitte lükata käima yks uus õnitluste jada! Siis saab ka peateema "õhtune õlle " pisut tasakesi seniks käärida ja uuesti lahvatada! Mulle nii meeldib kui kompleksides inimesed saavad oma põnevate varinimede all välja elada ja peegli ees ennast nautida peale õnnestunud kommentaari.

SEEGA PALJU ÕNNE JÄRELKASVU PUHUL!!!

Kuna Signessaga oli korra teemaks tattood, siis kuna avalikustati lapse ilmale tuleku detailid, siis kõikide armide vastu leiab ka alati rohtu just eelmainitud valdkonnast:)))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise ei tahaks kellegi õnnitlustega ühineda, vaid tahaks edasi anda enda parimad soovid ühe liikme võrra rikastunud perele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitüma kõigile ja veel keda huvitab ja kellel põlv nõrgaks ei lähe siis on võimalik kõike seda algusest lõpuni näha ETV-s. Nimelt oli sellel hommikul saatesarja 112 oma kaameratega sünnitusmajas ja soovisid ülesse võtta seda kuidas inimeselaps ka teist teed pidi siia ilma võib sündida. Saade on arvatavasti eetris 02.02 esmaspäeval ETV-s kell 20.35. Eks ma annan täpsemalt teada. Pean siinkohal mainima, et see oli kõik jummala juhuslik. Tegemist ei ole mitte mingi Kalmuse haiglase edevusega. Aga kui saatus sellise võimaluse mulle kinkis, siis oli muidugi sellest raske loobuda:):D:):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu pooltki suurimad õnnesoovid, mis saab olla veel suurem võit ja kingitus, loodan ainult, et mees need unetud ööd vastu peab : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

imelik nimi lapsel???kust siuke võetud?ja niii pisike laps?alla 50 pikk ja väike kaal?ple kuulngi nii väikest.minu oma oli hulka suurem ja nimi: Rarrar .mix keisrilõige kas naine ei saand ise hakkama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tead bic50 sa hakkad närvidele käima. Ole hea saame kokku, RÄÄGIME. Tahaks nii haiget jobu oma silmaga näha. Äkki isegi teen sulle väikese kingituse ja löön su kuradi molli sisse. Kas keegi on sulle kunagi öelnud, et sa oled haige värdjas? Või lihtsalt tavaelus oled sihuke vaikne memmekas, kes arvuti taga oma komplekse välja elab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnitlused jah ka minu poolt. Aga jah huvitav biic pole tükk aega nüüd sõna võtnud, kas toimuski väike "kohting" juba ära?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×