Jump to content
kamakaks

mingi põnev pulber!!?

Recommended Posts

nimelt toodi mulle lellinne apteekides müüdav pulber nagu Lezithin Super... on kellelgi sellisega mingit kogemust.. pakend on ilus värviline ja infoks on kirjutatud et " edendab koe kasvu, aeglustab organismis valkude lagundamis protsessi ja parandab happniku varustust" 100g toodet sisaldab: valku 0g, süsivesikuid 0g, rasva 99g!! (kahtlane kas pole) energiat 887 kcal!" kahtlaselt teleturu kauba moodi, või ei ole? kas kohe prügikast või kas äärmisel juhul võib/tasub kasutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no kui see pulber on 99% rasv siis ta muidugi aeglustab valkude lagnudamist...aga mina ei saa aru et miks sul seda vaja on, valke on ju just vaja lagundada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega mulle seda just nimelt vaja ei olegi lihtsalt huvitas lähem inff sellise toote kohta kuna toote enda info silt oli nii kasin et ..... ja mind pani ka imestama et millejaoks see on.... pakendil ilus lihastes härga ja mingi tibi ka :D ühesõnaga mingi jama ikka on ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lezitini on varem ka kui rasvapõletajat reklaamitud. Ega tegu ei ole halva tootega, sisaldab vajalikke rasvhappeid mis aitavad kaasa parema vormi saavutamisele. Ise ei ole hakanud asendama oliivõli või kalamaksa õli asemel, kuid kui sul juba olemas on tarbi vaikselt ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine rasvapõletamise efekt on veel : letsitiin on hea koliini (vitamiin, mis osaleb rasvade ainevahetuses) allikas. Tegelikult peaks organism ise piisavalt koliini sünteesima ka ilma letsitiiniga rikastatud toiduta. Proovisin letsitiini kunagi aju funktsiooni parandamiseks, aga mingit erinevust ei märganud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×