Jump to content
Aleksmak

Kuidas tarbida Tai Kane glutamini

Recommended Posts

nimelt küs on selles palju ,ja mitme korra peale päevas oleks mõistlik Tai Kane glutamin peptide jagada, tarbin samas proteini ja kreatiini, tähtis on kogus kordade arv ja aeg millal tarbida küsimus oleks kõigile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan segada mõlemi shagi sisse, pool mõõtlusikatäit korraga, siis on täiesti piisav, et taastumist kiirendada ( juhul kui pidasid silmas puhast glutaminepeptide 450 gr. purgis).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikul, Kuidas sinu arust siis massi juurde saab. Ott kirjutab, et KIIRENDAB taastumist. Mis sa arvad millised võimalused see sulle annab? Mõelda ei oska üldse või? Või sa lihtsalt ei tea kuidas need protsessid käivad, millises järjekorras. Ükskord üks "tegija" küsis mu käest, et kui võtta metaani kas siis on valku ka vaja süüa? Vaeseke, sellised tapavad ju ennast ära. Lugege raamatuid ja tehke endale selgeks mis mille jaoks hea on. Sinu jutust Aleksmak võiks aru saada, et oled kuulnud glutamiin hea olevat, aga milleks? Aspiriin on ka hea, aga milleks? Riopiriin, inosiin jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härra Kalmus ma ei pea end tegijaks. Ma lugesin Amazoni koduka artiklist et massi juurde võtmisel on glutaminist vähe kasu ja tema kasu on siis suurem kui tahetakse rasva vähendada ja ei taheta lihas massi kaotada selle pärast oligi selline küsimus aga kriitika on tere tulnud aga kuidas siis glutaminiga on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas saab glutamiinist massi kasvatamisel vähe kasu olla kui ta kiirendab taastumist. DUMAI parin. Sind pole ma tegijaks pidanudki , ära sellepärast solvu ma lihtsalt ei tunne ju sind. Aga massi kasvule aitab glutamiin kaasa kindlasti. Proovi järgi siis näed. Jõudu ja edu! Ära siis kuri ole vana Kalmuse peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saagi kuri olla pigem olen tänulikn kuna pole ise kunagi glutamini tarbinud siis luges selle kohta ,ja mõtlesin et küsin inimestelt kes on tarvitanud . Äitäh et oli aega sellel teemal rääkida teie ja Ott olete usaldus väärsed mitte nagu mõni kes kirjutab glutaminist ise selle toimest teadmatta ja minu sugune jääb seda uskuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×