Jump to content
Mürakas

Biitseps

Recommended Posts

Oleneb mida sa jõu all mõtled. kui treenid oma selja lailihast on biitsepsi jõud üsna määrav. Jõutõstmises ja ka rammumehe võistlustel teda tõesti eriti vaja ei ole. Aga kas saab olla midagi paremat kui propartsionaalselt arenenud lihaskond?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi ka selles et tegelen jõutrenni kõrvalt ka poksiga,järelikult biitseps ei anna tugevale löögile midagi juurde.Kuid mis lihasgruppi peaks treenima et löök oleks tugev?Ettetänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

poksiga päris tihedalt seotud. tugev löök on väga suhteline mõiste. poksijale peaks tähtsam olema kiirus sest kiirus põrutab ja tapab. biitsepsit tõesti eriti vaja ei lähe kuid parem on siiski korralik biitseps kui nõrk. võiksid triitsepsile ja õlale tähelepanu pöörata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ikka haake panna, siis biits ikka mõjutab natuke. mul näiteks oli biitsepsi kõige alumine osa natuke tunda järgmine päev, kui ma kunagi kotti tagusin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult on see juba tehnikas kinni. löökidele tuleb keha taha panna. kui õige tehnika siis pole haakidel ja biitsepsil mingit erilist seost. võibolla samapalju kui mistahes teise löögi puhul. + poksis on tähits jalgade töö. reaalne löök hakkab ju jalgadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti ei tule poksis hästi arenenud lihasd kahjuks, kui on tugev lihas siis sealt vastane juba nii lihtsalt läbi ei lõõ. Samas võiduni see ka ei vii. oluline on kindlasti kiirus ja tehnika. Nägemine ja reaktsioon. Loomulikult vastupidavus, võhm, kõik kokku teevad alles sinust meistri. Selline on minu arvamus aga samas olen ma üsna poksikauge inimene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tehnika üle ma ei vaidle, aga kui biitseps ei töötaks haagi ajal, siis peaks ju käsi sirge olema, arvan ikkagi, et biits töötab ka tehnika juures. Samas jälle altlöögid, need ju ka enamvähem biitsepsi (ja lailihase) peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

haakidel on biitsepsil siiski kaduvväike roll. proovisin järgi ja biitseps lausa lotendab - niipaljukest kui mul teda on. siin ei ole tõesti mõtet vaielda sest on ikka vaks vahet kas löögid sooritatakse õige tehnikaga või mitte ja õiged löögid sooritatakse n.ö lõdvalt mitte pinges. muidu tekib antagonistlik takistus. käsi on lihtsalt keha massi edasikandja. nagu kehaga viskad kätt ja lõpus fikseerid või whatever.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biitceps töötab kõige rohkem siis kui kaitses käsi hoiad ja nii nad vahest kui kauem üleval hoiad valusaks lähevadki! Teatud löökide puhul ka ilmselt mõningal määral ,aga üldiselt tuleb jah löögi jõud kehast! Aga biitcepsi trenni tuleks ikka teha ,sest kõige vastupidavam on ikka see mees kellel lihased ühtlaselt üle keha tugevad !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui saad sellele vastas kliendile alt ülesse lahmida annab tunda ja võib päris kiirelt knock out`i lüüa... aga see tuleb ära tabada peale tema lööki sest enamalt jaolt keegi ei lase poksiatest enda küünarnukke laiali...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to rannu : vaidlen vastu. kaitses töötab rind. biitsepsi osa jällegi kaduvväike. + kui sul käed kaitsest valusaks jäävad siis tuleb rohkem lüüa ja õiged võtted ära õppida.

to torumees : ära pahanda aga mulle tundub et sa oled üks neist kujudest kes 1x kuus poksitrennis näole annavad sest su jutus puudub loogika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah sul õigus, egas ma pole suurem asi poksia ma rohkem torumees :)

Kui vaja ennast kaitsta küll ma hakkama saan rüdan läbi vastase jõu...

Aga biitc. seda on ilus näha kui kellelgi on seal rohkem kui kont ja kaks üle jooksvat voolikut... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma omakorda vaidleks vastu :) , biitc töötab juba loogiliselt võttes ,kaitses hoiad sa ju küünarnukke kõhu ees ja kindaid näo kaitseks, aga mis hoiab sinu kindaid üleval on just biitceps ,mitte ükski teine lihas ! Kuigi see töö on tõesti märkimisväärselt tagasihoidlik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loogiliselt võttes oleks sinuga nõus. aga vaata mine poksitrenni, käi seal regulaarselt vähemalt 3 aastat. käi soomes võistlemas. tule hõbeda ja kullaga koju. võida tartu meistriitel. ja siis saad ise ka aru et biitsepsiga on paraku just nii nagu ennist rääkisin. poks lagab õigetest töövõtetest. ja need tulevad aastatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelen regulaarselt spordiga kus poksi osa märkimisväärselt suur aga ei tea kas võistlema ka kunagi lähen ! Elus teised eesmärgid! Saan väga hästi aru milline roll on biitcul antud spordis !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no vist ikkagi ei saa kui vaidled. ja miks sa siis võistlema ei lähe. näit tartu mv või üliõpilaste mv tase on meeletult nõrk. + minu tuttav oli 6 kuud poksinud kui esimesest võistlusest osa võttis ja ka võitis. järelikult on sul veel pikk maa kotti taguda enne kui asjadest aru saama hakkad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olümpiakinnas - hõbe. tartu meister. pulss cup kaalus - 85 hõbe.kalevi mängude meister. sindi lahtiste meister. soome omavanustes kuld ja meesteklassis hõbe. jne jne. ma pakun et olen ka sinuga nõus sparringut tegema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mm vaatan siin kahe mehe sõnelust ja mõtlen et milleks tühjast tüli.Aga endal oleks küll veits häbi kiidelda mingi üks kõik milliste saavutustega(veel hullem sellistega).Sellega õiged tegijad ei kiitle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.kui sa mõne tulemusega maha saad, mis on väga kahtlane, räägid arvatavasti teist juttu. ja pealegi ma ei kiitle. rannu rääkis et tartu mv tasemel on ta iga kell nõus sparringut tegema. avaldasin siis ka natuke teiste võistluste tulemusi, tõestamaks, et minu tase on ikka vist natuke parem, kui tartu mv.

2.''veel hullem sellistega''. hea lambapea. eestis nagu eriti rohkem poksivõistlusi ei olegi. puudu on ainult emv tulemus aga sealt puudusin vigastuse tõttu. ma arvan et sa vaata jah seda sõnelust pealt ja soovitavalt võimalikult kaugelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle daqqer või tekker või whatever. sa võiksid tõesti pealtvaatajaks jääda. ja käsi oma lolli suumulgu kinnihoidmiseks kasutada.

aga sõnelusest arvan ma niipalju, et kõik on hea ja ilus, aga natuke vales kohas. mis te siin mareki foorumis ikka madistate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jutt käis biitsepsi tööst. aga vahet tuleks teha staatilisel pingel ja tööl. tõsta näit käsi horisontaalselt küljele ja keera peopesa üles - minul läheb biitseps pingesse, aga ega ta sellepäarst meeletult tööta ja valusaks lähe. ja nendele kelle läheb sooviks küll palju õnne. minge jõusaali hoidke hantlit 30 minutit käes ja nautike meeletut jõu ja lihaskasvu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ja siia on ilged tegijad sattund.kuule te dude ja mütsike arvate et kui te tegelete poksiga et siis võite kedagi lamba peaks või lolliks sõimata?arvate et asju lahendatakse aint poksi ringis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×