Jump to content
Alexander Andrusenko

"Külastajate küsimused" alamfoorum minema?

Recommended Posts

Tekkis praegu selline mõte, et võib-olla peaks selle "Külastajate küsimused" ära kustutama? Sinna tuleb viimasel ajal liiga palju troppe, kes arvavad, et on jubelahedad ja teevad "nalja", ja seejuures ei saa nendega midagi teha peale teema kustutamise. Hakkab vaikselt ära tüütama see asi. Võib-olla oleks mõistlik see alamfoorum kinni panna ja lubada postitamise ainult registreeritud külastajatel? Mulle tundub, registreeritud külastajaid oleks lihtsam hallata.

Rebane & co: mis arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poolt! Kuna kui tõesti vaja ja huvi spordi vastu, siis loogiliselt tehakse ka kasutaja. Muidugi see kasutaja võib olla aint "ühepäevaliblikas". Seega võiks selle üle kah mõelda, et kasutajad, kellel 1 postitus või natuke rohkem ning ei kasuta saiti tõesti tükk aega, kustutamisele minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paljud foorumid sel pöhimöttel ongi. no samas hea ka , modedel ka vähem tööd ,kartmata ,et keegi midagi ülemeelikut ütleks. :D noh seni see arutelu kahevahele jäänud ,et liikmeid siin vähe ja suht spetsiifiline ikka. aga ajapikku ikka keegi eksib siia ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VASTU!!!!!!!

Üldse tundub mulle,et tsensuur siinses(fitness.ee) foorumis aina tugevneb :D

Aga see on minu arvamus :D

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle pasa kontrollimiseks ongi ju moderaatorid :D Las see alamfoorum olla, ma olen sealt vahvat huumoritki lugenud (kirp pani vastusega kellegile ära näiteks) :D

No huumor on siiamaani tulnud ainult kirp2 suust ja tema on registreeritud kasutaja. Need "humoristid", kes ilma registreerimata siin nalja teha üritavad, ei ole veel millegi naljakaga hakkama saanud siiamani. See-eest pean ma mitu teemat päevas kustutama, mis ei ole üldse naljakas enam.

Aga tsensuur ei kao kuhugi, seda ärge lootke. Isegi kui see alamfoorum jääb, kustutan ma neid "jubenaljakaid" teemasid ka edaspidi. Lihtsalt registreeritud naljamehi on lihtsam bännida.

Ma arvan, et selle alamfoorumi olemasolu ei ole piisavalt põhjendatud. Kes tahab foorumi elust osa võtta, tuleb ja registreerub. See ei võta rohkem kui 2 minutit aega ja registreerimise protseduur ei ole teab mis keeruline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No huumor on siiamaani tulnud ainult kirp2 suust ja tema on registreeritud kasutaja. Need "humoristid", kes ilma registreerimata siin nalja teha üritavad, ei ole veel millegi naljakaga hakkama saanud siiamani. See-eest pean ma mitu teemat päevas kustutama, mis ei ole üldse naljakas enam.

Aga tsensuur ei kao kuhugi, seda ärge lootke. Isegi kui see alamfoorum jääb, kustutan ma neid "jubenaljakaid" teemasid ka edaspidi. Lihtsalt registreeritud naljamehi on lihtsam bännida.

Ma arvan, et selle alamfoorumi olemasolu ei ole piisavalt põhjendatud. Kes tahab foorumi elust osa võtta, tuleb ja registreerub. See ei võta rohkem kui 2 minutit aega ja registreerimise protseduur ei ole teab mis keeruline.

Just...mina olen igati nõus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just...mina olen igati nõus...

Kas te ei arva, et siis hakatakse liiga palju uusi kontosid tegema? Keegi kes möliseda tahab, teeb uue konto jne. Üldiselt, kes ikka möliseda tahab, see seda ka teeb. Aga see on vaid minu arvamus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas te ei arva, et siis hakatakse liiga palju uusi kontosid tegema? Keegi kes möliseda tahab, teeb uue konto jne. Üldiselt, kes ikka möliseda tahab, see seda ka teeb. Aga see on vaid minu arvamus:)

No enamus siiski vaatab, et kui peab registreerima, siis nad ei viitsi teha jne...ja kui teevadki banitakse ära ja neile enamasti aitab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära poe alessandrole koguaeg.

ise olen selle idee vastu.

mis ära poe...närvi ajavad juba need täielikud jobutused teemad, kui inimene tahab midagi küsida ja abi saada...ta registreerub, mitte ei hakka mingit oma aruga Vaimukat paska siia tekitama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas te ei arva, et siis hakatakse liiga palju uusi kontosid tegema? Keegi kes möliseda tahab, teeb uue konto jne. Üldiselt, kes ikka möliseda tahab, see seda ka teeb. Aga see on vaid minu arvamus:)

Neid saab üldiselt IP järgi bännida, kui asi käest ära minema hakkab.

Aga kes on vastu, võiksid vähemalt oma seisukohta argumenteerida - miks vastu? Ainult selle tõttu, et mitte alessandrole pugeda või on mingeid muid põhjuseid ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuigi teatud piirides võiks Alessandro huumorisoont omada :D Ma tean, et see postitus läheb ka kohe kustutamisele, aga ma pidin seda ütlema :D

See oli vihje sellele, et need teemad on tegelikult naljakad? Nojah, siis mul ei ole tõesti huumorisoont.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis ära poe...närvi ajavad juba need täielikud jobutused teemad, kui inimene tahab midagi küsida ja abi saada...ta registreerub, mitte ei hakka mingit oma aruga Vaimukat paska siia tekitama...

Paljudes foorumites ongi nii, et kui sul on üks kaks küsimust ja sul pole plaanis olla aktiivne külastaja, siis ei soovitatagi registreeruda. Milleks ma peaks registreeruma, kui ma tahan võib-olla korra aastas midagi küsida :D Ma juba ootasingi kuna see nõiajaht siin lk. algab. Kes poomisele, kes tuleriidale, kes mahalaskmisele :D

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljudes foorumites ongi nii, et kui sul on üks kaks küsimust ja sul pole plaanis olla aktiivne külastaja, siis ei soovitatagi registreeruda. Milleks ma peaks registreeruma, kui ma tahan võib-olla korra aastas midagi küsida :D Ma juba ootasingi kuna see nõiajaht siin lk. algab. Kes poomisele, kes tuleriidale, kes mahalaskmisele :D

Mingis mõttes on võib-olla tõesti nii, et inimesel ei ole mõtet registreeruda 1-2 postituse pärast. Samas, registreerimine ei ole üldse keeruline ja tükki küljest ei võta. Foorumi andmebaasiga ei juhtu ka midagi hullu, kui sinna paarsada kasutajat juurde tuleb. Küll aga annab ilma registreerimata postitamise võimalus karistamatuse tunde ja inimesed saavad anonüümselt igasugust jama ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli vihje sellele, et need teemad on tegelikult naljakad? Nojah, siis mul ei ole tõesti huumorisoont.

absoluutselt mitte kõik. Vaimukamad võiks alles jätta, kui foorumiskasutajatele see meeldib, et see foorum liialt tõsiseks ei muutu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingis mõttes on võib-olla tõesti nii, et inimesel ei ole mõtet registreeruda 1-2 postituse pärast. Samas, registreerimine ei ole üldse keeruline ja tükki küljest ei võta. Foorumi andmebaasiga ei juhtu ka midagi hullu, kui sinna paarsada kasutajat juurde tuleb. Küll aga annab ilma registreerimata postitamise võimalus karistamatuse tunde ja inimesed saavad anonüümselt igasugust jama ajada.

Eks neid jobusi ole ja tule ikka, see on paratamatus. Reegline sellistele postidele ei vastata ja nad kaovad. Kuid mul isiklikult on sellest registreerumisest suht villand. Kui tahad kuhugi mida kirjutada või küsida, siis registreeru. Kes krt, suudab neid kõiki paroole ja kasutajaid tänapäeval meeles pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
absoluutselt mitte kõik. Vaimukamad võiks alles jätta, kui foorumiskasutajatele see meeldib, et see foorum liialt tõsiseks ei muutu.

No jah...aga ega se spordiala, mida me kõik harrastame pole ju mingi nalja tegemine :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks neid jobusi ole ja tule ikka, see on paratamatus. Reegline sellistele postidele ei vastata ja nad kaovad. Kuid mul isiklikult on sellest registreerumisest suht villand. Kui tahad kuhugi mida kirjutada või küsida, siis registreeru. Kes krt, suudab neid kõiki paroole ja kasutajaid tänapäeval meeles pidada.

Endal küll sellist probleemi pole :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×