Jump to content
Hyena

räpane tänavakaklus

Recommended Posts

No tahaks näha kui tulevad paar ahvi hüppama ning sa näed ära, et läheb jamaks siis hakkad rääkima intelligentsusest ning paluma et sind ei löödaks v :D Siis taotakse sind vabse ära :D:D

Miks need paar ahvi hüppama peaksid tulema ? Kui ise oled rahulik, ei nori tüli, ega mängi kõvat meest siis vaevalt kohe ahvid tulevad ja peksma hakkavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sul pole suitsu või tuld pakkuda? :D

Sellistest asjadest võivad väga suured probleemid tulla....

Ise liigun suht palju ringi ja käin ka klubides aeg ajalt. Selliseid probleeme pole kordagi tekkinud, ei tea kaasa rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sul pole suitsu või tuld pakkuda? :D

Sellistest asjadest võivad väga suured probleemid tulla....

Täpselt. Mu kursavend sai hiljuti tänaval nuga selle eest, et ta julges võõralt suitsu küsida. Selliseid ikka kahjuks liigub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sellest samas cases, kus üks Annelinnas Eedeni juures surnuks pussitati suitsu küsimise eest?

A see oli eelmine talv...

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks "parim kaitse on rünnak" seaduse silmis ei toimi. Endal tingimised selle pärast peal. Ja ka sõbra eest ei saa enam välja astuda...

http://www.reporter.ee/2010/01/13/noorest-...eval-mortsukas/

Kui vastab tõele, et tüüp astus sõbra kaitseks välja ja piirdus paari löögiga, mis küll said saatuslikuks, siis minu arust pole küll normaalne tüüp kinni panna..Ükski normaalne inimene ei laseks sõpra läbi peksta või nuga anda.

Muudetud kasutaja -Egert poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ot sellepärast ,et leidub inimesi vastusest hoolimatta lõuapeale annavad pean mina ka jube KÕVA mehe oleku võtma?

kui tõenäosusest rääkida siis sisse saab pigem see kes vastu plõksima hakkab.vähemalt tõenäosus on suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ammu teada...

Samas ei anna võrrelda ette plaanitud röövi ja tahtmatut tapmist. Üks juhtus kogemata ja teine näitab su isiksust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ses suhtes on asi jah leebe, et "kahe või enama inimese surma põhjustamine ettevaatamatusest"(autoõnnetus) eest võid saada tingimised, samas kui relvastatud röövi eest, kus keegi viga ei saanud, saad kindlasti aastaid...

"Kogemata" inimeste tapmine on väga leebe meil.. pigem saad suurema sroki, kui asja eest kellelegi vastu lõgemeid põrutad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Irw ja jälle Alessandro kustutab mu kommentaare ja tõstab mu hoiatustaset :)

Keda ma huvitv sõimasin siin kas enda arvamuse avaldamine ilma roppusteta on sõimamine v?

Muudetud kasutaja Rookie21 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sul pole suitsu või tuld pakkuda? :)

Sellistest asjadest võivad väga suured probleemid tulla....

Olen ise taolises situatsioonis olnud. Juhtus see väga ammu, umbes sajandivahetuse paiku. Olin ca. 13-14 aastat vana tol ajal. Ühe sõbraga läksime linnahalli uisutama. Seal sees olles tulid mingid suvalised vene noormehed suitsu küsima, ütlesime, et meil pole ja liikusime edasi. Liikusime edasi kohvikusse, mis linnahallis oli, ootasime paari neiut. Äkki tulid need samad noormehed sinna kohvikusse meiega tõmblema, täiesti asjatult. Nad küsisid, õigemini üks mingi armiga vend, kas meie oleme nende rahakoti ära võtnud. Endal oli loomulikult täielik müstika. Siis nad hakkasid minu sõpra kaasa kiskuma kusalegi. Keegi tuli õnneks vahele. Ei mäletagi, kas see oli turvamees või kohviku töötaja. Lihtsalt üks näide, et luuavarrest võib tõesti pauk tulla, seda siis negatiivses mõttes.

Kaklemisest üleüldse. Ei mäletagi, millal viimati pidin rusikad käiku laskma. See oli tõesti väga ammu koolis, kui ma noor olin. Ei ole kunagi ise kellegagi tüli norinud, pigem vastupidi. Kui praegu tekiks mingi võimalus, et keegi tahaks tüli norida, siis esmajoones üritan ikka sõnadega asja korda ajada. Õnneks ma olen küllaltki suure kehaehitusega, keegi pole vb julgenud tõmblema tulla. Samas korvpalli väljakul on mulle lubatud peksa anda ning nokki lüüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×