Jump to content
Hyena

räpane tänavakaklus

Recommended Posts

Sõber hakkas kahelt patsaanilt eest ära jooksma eelmisel talvel, asfaltil oli jää peal, sõps kukkus ja sai paar pauku näkku ning oimukohta ka. Nii palju siis jooksmisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eriti madalalaubaline on ise ka kohe "peale lennata".

Mis kurdi madalalaubaline??? Kas sa oled päris idioot või milles asi on?

Kui ma näen, et mingid juuatäis debiilikud hakkavad norima, siis on minu jaoks täiesti loogiline, et hakkan ennast kaitsma ja ründan esimesena. Selles olukorras oli selgelt näha, et tüübid tahavad kakelda kas ma oleks pidanud ootama esimest laksu v??

Sa vist ei ole kunagi kokku puutunud tänavakaklusega ma vaatan!!!

Muudetud kasutaja Rookie21 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui näed, et kontaktist pääsu pole, siis loomulikult parim kaitse on rünnak. kas oleks parem enne ise korralik pauk sisse saada?

parem ikka ise esimesena see pauk ära panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
parem ikka ise esimesena see pauk ära panna.

kõige parem esimene löök ära kaitsta ja siis edasi reageerida, vaenlane kahjutuks, aga mitte vigaseks peksta, tuleb seaduse järgi olla, muidugi kui tunnistajaid on. Aga kui tõsine asi siis tuleb 1 pauguga tuttu ära lüüa :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõige parem esimene löök ära kaitsta ja siis edasi reageerida, vaenlane kahjutuks, aga mitte vigaseks peksta, tuleb seaduse järgi olla, muidugi kui tunnistajaid on. Aga kui tõsine asi siis tuleb 1 pauguga tuttu ära lüüa :(

Ära löö esimesena on tüüpiline MMA õpetus tegelikult suht õige ka, aga krt kui ikka valida kas haigla või esimensena löömine ning platsi puhtaks tegemine, siis valin teise variandi!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära löö esimesena on tüüpiline MMA õpetus tegelikult suht õige ka, aga krt kui ikka valida kas haigla või esimensena löömine ning platsi puhtaks tegemine, siis valin teise variandi!!

Esimesena lüüa ja või minema joosta on veits tervislikum tõesti, aga ma usun, et enamus ei suuda seda teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimesena lüüa ja või minema joosta on veits tervislikum tõesti, aga ma usun, et enamus ei suuda seda teha.

Minema joosta on ka hea variant aga kiired jalad alati ei aita!

Loogish et esimesena löömine eeldab ka midagi ega kui oled nõrguke, siis ei toimi vist see variant eriti. Eks kaklemine ole üldse suht mõttetu asi, aga iseenese heaoluks on minu arvates kõik lubatud.

Ehk siis kui mingi ahv ntx tuleks noaga kallae vms. siis ilma silma pilgutamata enesekaitseks võin paljugi teha mida ma pärast kahetseda võin!

Ja kahjuks võin ütelda,et olen kakluse käigus teinud asju mida kahetsen aga noh, aega tagasi keerata ei saa!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõike pole kunagi lubatud.isegi isenda kaitsmiseks mitte.

samuti see esimese löögi teema.kus sina tead kas mingil joobunud vennal oli üldse plaan sind läbi taguda.

selliel juhul muutud sina ründajaks ja tema ohvriks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõike pole kunagi lubatud.isegi isenda kaitsmiseks mitte.

samuti see esimese löögi teema.kus sina tead kas mingil joobunud vennal oli üldse plaan sind läbi taguda.

selliel juhul muutud sina ründajaks ja tema ohvriks.

Kui on joobes vend siis veel lihtsam ju, ega sa ei pea teda surnuks peksma. Piisab vaid sellest kui sa ta pikali paned või ühe liti annad. Vaevalt see joobes vend sulle järgi jõuab tulla või menti hakkab sellepärast kutsuma. Üldiselt rohkem tolerantsust ja kui kaklete siis kakelge asja eest, mitte mõttetute asjade pärast :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üldse miks peab kedagi taguma hakkama.kui keegi otseselt ei ründa siis ei ole mingit põhjust ju.

Aga mis siis teed, kui ntx tõukab sind, või sülitab? Otsest nö. vägivalla akti pole ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see pole piisav põhjus kedagi lüüa.

jah olen nõus ,et tüüp kiirelt pikali panna sobib sellises olukorras küll kuid rusikatega ikkagi ei vehiks veel.

valuvõtet et lihtsalt alla annaks :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõige parem esimene löök ära kaitsta ja siis edasi reageerida, vaenlane kahjutuks, aga mitte vigaseks peksta, tuleb seaduse järgi olla, muidugi kui tunnistajaid on. Aga kui tõsine asi siis tuleb 1 pauguga tuttu ära lüüa :(

noh kui õnnestub ära kaitsta siis jh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see pole piisav põhjus kedagi lüüa.

jah olen nõus ,et tüüp kiirelt pikali panna sobib sellises olukorras küll kuid rusikatega ikkagi ei vehiks veel.

Tõukamine ja sinu pihta sülitamine pole piisavaks põhjuseks, et lüüa? Vana rahu ise, ma vaatan.

Olukorras, kus sinuga tullakse tüli nö. plõksima, on alati kavalam ise esimene löök teha. Seda enam, kui neid plõksijaid on 2-3 tükki. Juba ainuüksi sellepärast, et nad ei oota sinult rünnakut, vaid kaitset. Kui kakelda oskad, on tõenäosus, et lööd need 2-3 tülinorijat enne maha ära, kui nad arugi saavad, mis juhtus. Tegutseda tuleb muidugi täpselt ja kiiresti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see kuida parem ja õigem on igaühe enda nägemus.kes paneb kiirelt litaka kes üritab rääkides asjasse selgust tuua jne.

minuarvamus on et intelligentne inimene ei vehi rusikaid ülitamie või sõimusõnade peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun kah, et keskmine inimene talub selle mölisemise ära ja üritab ilma löömata koju saada. Vaatamata, kas ta üldse julgeks/oskaks vastu lüüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun kah, et keskmine inimene talub selle mölisemise ära ja üritab ilma löömata koju saada. Vaatamata, kas ta üldse julgeks/oskaks vastu lüüa.

Nojah, iseasi, kes tahab olla 'keskmine inimene' ja kes mitte, olenemata situatsioonist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see kuida parem ja õigem on igaühe enda nägemus.kes paneb kiirelt litaka kes üritab rääkides asjasse selgust tuua jne.

minuarvamus on et intelligentne inimene ei vehi rusikaid ülitamie või sõimusõnade peale.

No tahaks näha kui tulevad paar ahvi hüppama ning sa näed ära, et läheb jamaks siis hakkad rääkima intelligentsusest ning paluma et sind ei löödaks v :D Siis taotakse sind vabse ära :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×