Jump to content
Hyena

räpane tänavakaklus

Recommended Posts

haridustase ning iQ ei määra suurt midagi.kaklevad ka poliitikud ja nii,et vähe ei ole. :D

inimese madal harituse tase,üleüldine madal emotsionaalne intelligents on sageli kakluste põhjuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
haridustase ning iQ ei määra suurt midagi.kaklevad ka poliitikud ja nii,et vähe ei ole. :o

Poliitikute ja kõrge IQ seostamine on pisut meelevaldne. :)

inimese madal harituse tase,üleüldine madal emotsionaalne intelligents on sageli kakluste põhjuseks.

...ütlevad need, kes kakelda ei julge. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IQ on suutlikus teatud tüüpi(enamasti matemaatilisi ülessandeid lahendada)

inimesed kes väldivad kaklust on mõistusega.kui vaja siis vaja aga kui ise otsida siis tegemist jobuga.

ning ära tule mulle ütlema mida mina julgen või ei julge.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina ei seoks siiski kaklemist väga intelligentsusega. Täis peaga muutuvad endast füüsiliselt vähemate agressiivseks enamasti muidu arad ja kompleksidega inimesed. Neid leidub igasuguse mõttevõimega tegelaste hulgas. On ka kindlasti selliseid, kelle jaoks kaklemine ongi üks osa suhtlusest. Sellised jah ehk pole kõige teravamad pliiatsid karbis, aga on nähtud ka seal erandeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi siin rääkis midagi, et iga kord telliskiviga inimesi surnuks ei peksta. Otse loomulikult, ma seda ju ei mõelnudki, oli asjale nagu vürtsikuse lisamiseks juurde poogitud minu poolt.

Aga lõpetaks selle teema ära :D

Siiski jõulud.

Häid pühi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugesin teema l2bi ja avaldax ka arvamust...t2navakaklus t2hendab m6ningal juhul politsei t2helepanu ja see ei ole meeldiv aga kui sind rynnataxe siis on miinimum siht sind kummuli lyya v6i haiglasse...teooriad l66 sinna v6i sinna ;) kui l2heb asjax hakkab asi liikuma v2ga kiiresti ja ,,sihtida,, j6uab kogenud inimene...kes ei ole, parem tallake kiirelt minema sest kui teid maha saadaxe siis hakkab tavaliselt arutu pexmine mis on paljusi viinud haiglasse ja paljudele on tekitatud tysistusi mis j22vad.loomulikult on enamus t2naval kaklejaid niisama tuuleveski mehed ;) aga vahest juhtub ette j22ma selliseid elukaid kes oskavad ja kes on raudse l6uaga...no ei kuku ja siis vaata veel et kuskilt ei tule tema s6pru....v6id ju olla julm kakelungi kunn aga yldjuhul 3-4 agarat tegelast niidavad su l6pux maha ja siis tambitaxe jalgadega (heal juhul)...yhes6naga kui l2heb asjax siis m6tle enne kas jarsku lasex hoopis jalga v6i siis tulista nii kuis tuleb isegi jalga lasknud(naitex 3 ja kakelda tahtis nii 20 pealine kamp ;) )ja maha ei soovita elus kellegil minna mis sest et enamus ei saa arugi kui p2ki 2ra v6tad aga muretsema pead saja teise uroodi p2rast veel ju...muidugi kui on lahedad s6brad kes kindlustavad yx yhe siis on kl lahe ryndajat alandada naitex triangliga :D pyhi rahvas 2rge laske oma tuju rikkuda aaa see asi ka hoiatusex...yx mu s6ber pidi ennast kaitsma ja l6i ryndaja maha istus maunti ja siis hakkas r6ve ground and paund mis viis mitmete luumurdudeni ja krim asjani proovige kainet m6istust s2ilitada kuigi olen arvamusel et ta teenis selle 2ra(vabandad eestistatud ingliskeelsete v2ljendite p2rast)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi, see on hea teema. Keegi kasutaja rääkis siin hästi mida teha tänavakaklusel (mike või keegi) aga paljud iba on ajanud siin.

Kasulik teema on, sain kõvasti targemaks kohe mida vältida ja mida mitte.

Aga mul tekib küsimus - kas sellistel kaklustel loeb tugevus ka niipalju? Või näiteks, kui mul on hea liikumine ja kiired löögid ja olen kaklusel enesekindel.. Kas siis on võimalus, et võin ilusti endast tugevama mehe maha suruda?

Küsin selletõttu, et elan sellises linnas kus kuritegevus on hullumeelne ja võib igalhetkel peksa saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru kuidas küll kõik igalpool kaklustesse satuvad. Olen 19 aastat vana ja pole elus kaklusesse sattunud, kuigi käin ikka suhteliselt tihti väljas (õhtuti).

Sõpradel mul täpselt sama moodi, keegi ei satu kaklusesse. Kuid tean mõndasid kes lihtsalt pea iga pidu kaklevad, see ikka suuresti loeb inimesest ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See kindlasti oleneb ka kohast, kus sa paikned. Näiteks Valga ei ole väga suur linn ja seal enamasti kõik teavad kõiki ja ei hakata taguma üksteist. Aga mina elan sellises kohas, kus ka linnas kõik tunnevad üksteist aga näiteks 10km eemal on Paide kus juba ei ole kõik sõbrad, ning siis on Aravete kus on palju selliseid inimesi, kes elavadki sellenimel, et teistele peksa anda. Tulevad näiteks suvalisele peole ja hakkavad kohe mölisema.

Kuid jah, eks see oleneb inimesest. Mõnel inimesel on pohhuii, kui mõni inimene su kulul nalja teeb ja sellist. Mõni inimene lihtsalt on temperamentsem ja lööb mõistuse neile kohe pähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See kindlasti oleneb ka kohast, kus sa paikned. Näiteks Valga ei ole väga suur linn ja seal enamasti kõik teavad kõiki ja ei hakata taguma üksteist. Aga mina elan sellises kohas, kus ka linnas kõik tunnevad üksteist aga näiteks 10km eemal on Paide kus juba ei ole kõik sõbrad, ning siis on Aravete kus on palju selliseid inimesi, kes elavadki sellenimel, et teistele peksa anda. Tulevad näiteks suvalisele peole ja hakkavad kohe mölisema.

Kuid jah, eks see oleneb inimesest. Mõnel inimesel on pohhuii, kui mõni inimene su kulul nalja teeb ja sellist. Mõni inimene lihtsalt on temperamentsem ja lööb mõistuse neile kohe pähe.

Valga vist jah liiga mõttetu koht, siia ei tule tavaliselt keegi eesmärgiga lööma hakata. Eestlased ja venelased saavad ka Valgas üllatavalt hästi läbi (valgas elab suhteliselt palju venelasi ikka), selline rahulik linnake :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru kuidas küll kõik igalpool kaklustesse satuvad. Olen 19 aastat vana ja pole elus kaklusesse sattunud, kuigi käin ikka suhteliselt tihti väljas (õhtuti).

Sõpradel mul täpselt sama moodi, keegi ei satu kaklusesse. Kuid tean mõndasid kes lihtsalt pea iga pidu kaklevad, see ikka suuresti loeb inimesest ka.

Sa pole sattunud kaklustesse elu sees, siis ma arvan, et sa oled lihtsalt ülirahulik klemm ning ei otsi ise tuli ja keegi ei viitsi ka sind tülitada.

Aga on inimesi kes on temperamentsemad ning kui joonud ka midagi siis hakkavad kõigile vastu kümpi sõitma iga väikese asja pärast ning see on täitsa tavaline (venelaste puhul eriti). Olen isegi lambist vahest peo käigus kellegagi väheke poksinud kuid järgmine päev pole mingit probleemi enam olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

korralik low kick,vasaku käe upper ja parem sirge ! kui need kõik sisse suudad lüüa siis naljalt ikka vastast pole :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×