Jump to content
Hyena

räpane tänavakaklus

Recommended Posts

Ma usun, et enamus meist on aru saanud sellest, mida Sakurai üritas öelda. Point on aga selles, et tema üritas seda seletada läbi mingi erilise totruse. Ta oleks pidanud alustama sellega, et temasuguste Rambode jaoks on õige tänavakaklus ikka see, mis lõppeb reaalse nakkaudiga ja vähemalt üks osapooltest on verine ja lõhki.

Olgu siis nii, miks ka mitte. See on tema arvamus, kuid seda ei ole mõtet teistele peale vägistada, veel seda enam, kui tegemist on nii väära ja lapsiku arvamusega. Case closed vää

Miks lapsik arvamus, just väga täiskasvanulik.

Ja mis lapsik ego, ma ei ole enda arvamust ju peale surunud. Teie olete need kes hakkavad solvama ilma minigisuguse põhjuseta. Samuti ei ole ma rääkinud, et mina tänavakakluste põhjustaja olen, vaid räägin asjast nii nagu mina seda näinud olen.

No hard feelings!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarvates näitab lapsikust soov sellist teemat lõputult edasi ''arendada''.

saaks ikka rääkida,et oi sellele lendas kand näkku ja see seedis põõsas hambaid jne.kaua võib sogada sellisel teemal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarvates näitab lapsikust soov sellist teemat lõputult edasi ''arendada''.

saaks ikka rääkida,et oi sellele lendas kand näkku ja see seedis põõsas hambaid jne.kaua võib sogada sellisel teemal?

Seda teemat ei ole juba tükk aega rääkinud keegi ju :D

Pole ka minu soov teemat edasi arendada, aga kui minu pihta midagi öeldakse, siis vastan ka ju. Elementaarne.

Ja keegi ei ole rääkinud mingist kannast näos. Tee faktid selgeks enne kui tõukama hakkad midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et kõik mõistavad tänavakaklust kui reegliteta kaklust võõraste isikute vahel (Ehk keegi ei hoia end tagasi). Ju siis kasutaja Sakurai on tõdenud kõige äärmuslikumat versiooni sellest...

Aga olgem ausad, kui tihti keegi telliskiviga teisele pähe lööb (s.o. juba tahtmatu tapmiskatse)!?

Tavaline juhtum on, et 3 on ühe kallal. Visatakse rusikaid ja hädiseid jalalööke.

Enamik ei oska rusikaga ega jalaga lüüagi, rääkimata veel jalaga näkku löömisest ja s.h. veel kannaga.

Muidugi on neid, kes elavad selle nimel ja on kindlasti ka väga osavad selles.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ei saa mainimata jätta ...miks peavad just võõrad olema need klobijad? Kui ma tuttavaga lähen tänaval kaklema, kas see on siis mingi tants vms? :D

Ma usun, et sa oma tuttavat ei löö nii nagu võhivõõrast?

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

näen sellised pidevalt jooksuraja kõrval ühes spordihallis.enamasti vene keelt rääkivad tüübid kes Chuck Norrise stiilis jalaga vehivad ning mõned löögid poksikoti pihta teevad.

pealse seda tehakse tiir hallile peale,endale oks laiali.ju siis vaja üle tõstada kes on ikka boss ja andja mees.

nüüd vähemalt tean kust sellised tulevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et sa oma tuttavat ei löö nii nagu võhivõõrast?

Loodan, et ei ole vajadust jah. Aga pole haruldased juhused stiilis "joomingul puhkenud tüli käigus haaras Sergei noa ja pussitas Vassilit korduvalt rindkere - ja kaela piirkonda...". Kindlasti kakeldakse ka lihtsalt. Või on sinu arust reegel, et tuttav ei löö tuttavat nii nagu võhivõõrast? Mis siis et kirstu lööb....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodan, et ei ole vajadust jah. Aga pole haruldased juhused stiilis "joomingul puhkenud tüli käigus haaras Sergei noa ja pussitas Vassilit korduvalt rindkere - ja kaela piirkonda...". Kindlasti kakeldakse ka lihtsalt. Või on sinu arust reegel, et tuttav ei löö tuttavat nii nagu võhivõõrast? Mis siis et kirstu lööb....

Head sõbrad peavad olema, kui toovad noad peole kaasa ja keegi ei astu vahele kah enne, kui pussitamiseks läheb :D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiski küsin ka et mis selle asja nimi siis on kui sõbrad kaklevad tänaval?

Pingete maandamine, tüli? Mitte pole vajadus kellegile peksa anda heast tahtest!

Aga, kui sulle meeldib seda ka tänavakakluseks nimetada, siis olgu pealegi.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Head sõbrad peavad olema, kui toovad noad peole kaasa ja keegi ei astu vahele kah enne, kui pussitamiseks läheb :D

Vahet pole kui head sõbrad, alkohol teeb oma töö. Sa vb ei kujuta ette kui palju istub inimesi vanglates juuatäispeaga sooritatud kuritegude eest, ärgatakse arestimajas, vb midagi ei mäletatagi ja veedetakse järgmised 8a väravate taga. Miskipärast enamasti juhtuvad sellised asjad venelastega ...ju on siis temperament teine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pingete maandamine, tüli? Mitte pole vajadus kellegile peksa anda heast tahtest!

Aga, kui sulle meeldib seda ka tänavakakluseks nimetada, siis olgu pealegi.

Kui ma näen tänaval kahte tüüpi üksteist peksmas siis ma ütleks et ma nägin tänavakaklust mitte et ma nägin pingete maandamist või tüli...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahet pole kui head sõbrad, alkohol teeb oma töö. Sa vb ei kujuta ette kui palju istub inimesi vanglates juuatäispeaga sooritatud kuritegude eest, ärgatakse arestimajas, vb midagi ei mäletatagi ja veedetakse järgmised 8a väravate taga. Miskipärast enamasti juhtuvad sellised asjad venelastega ...ju on siis temperament teine.

Kui nii täis on, et järgmine hommik tuleb alles pilt ette, siis temast eelmine õhtu küll erilist löömameest ei saanud olla ju...

Ja neid äärmuslikke juhtumeid, kus kedagi pussitatakse, võib eranditeks lugeda. Me ei rääkinud tapmiskatsest, vaid tänavakaklusest.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on külmrelvad mängus, ei pea erilist skilli ja kainust olema, et viga teha. Noad on muidugi äärmused, rääkisin seda lihtsalt selleks, kuna sa väitsid, et tuttav ei löö tuttavat nii nagu võõrast :D. Kakelda võivad kõik täispeaga ja kui emotsioonid keevad ikka nii üle ja kaotatakse enesevalitsus, siis ei löö sõber sõpra ka õrnalt ja kõrvaltvaataja ei saa kuidagi aru, et näe vennad omavahel madistavad ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui arvestada wikipedia definitsiooni tänavakaklusest, siis on noad kah mängus...:D

Tõlkima teile seda ei kavatse hakkata, loodan et suudate ise inglise keelest aru saada.

Street fighting is a colloquial term used to denote unsanctioned, usually illegal, hand-to-hand fighting in public places, between individuals or groups of people. The term also usually carries the connotation that the fighters are not usually professional martial artists or fighters. Participants may use basic boxing, kick boxing, wrestling, or improvised tactics, including biting, eye gouging, hitting other participants with objects or throwing objects at them. Any rules of combat are dictated by personal choice or code of honor.

When street fighting escalates to include large scale destruction of property by numerous participants it becomes a riot.

Street fighting may include edged weapons, blunt weapons or improvised weapons. Dueling such as a gunfight which may take place in a street is not considered a form of street fighting due to its formal nature. Fighting that takes place in streets as part of combat by military forces is known as urban warfare.

Eestis selline tüüpiline juhtum pigem tekib joobes isikutest, kes ööklubis boostisid oma egot ja nüüd vaja tõestada või keegi suutis seda neil riivata...(vihjaks, et madal IQ ja haridustase aitavad kah kaasa)

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui arvestada wikipedia definitsiooni tänavakaklusest, siis on noad kah mängus...:D

Tõlkima teile seda ei kavatse hakkata, loodan et suudate ise inglise keelest aru saada.

Street fighting is a colloquial term used to denote unsanctioned, usually illegal, hand-to-hand fighting in public places, between individuals or groups of people. The term also usually carries the connotation that the fighters are not usually professional martial artists or fighters. Participants may use basic boxing, kick boxing, wrestling, or improvised tactics, including biting, eye gouging, hitting other participants with objects or throwing objects at them. Any rules of combat are dictated by personal choice or code of honor.

When street fighting escalates to include large scale destruction of property by numerous participants it becomes a riot.

Street fighting may include edged weapons, blunt weapons or improvised weapons. Dueling such as a gunfight which may take place in a street is not considered a form of street fighting due to its formal nature. Fighting that takes place in streets as part of combat by military forces is known as urban warfare.

Sa ise yrita aru saada... "may include..."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ise yrita aru saada... "may include..."

Sain väga hästi aru, s.t. võib olla/aga samas ei pea olema...

Lihtsalt märkisin ära, et tänavakakluse definitsioon ei välista külmrelvi.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain väga hästi aru, s.t. võib olla/aga samas ei pea olema...

Lihtsalt märkisin ära, et tänavakakluse definitsioon ei välista külmrelvi.

Sa võtsid praegu wikipediast enda jutule vastandi, selgelt on seal kirjas et tänavakaklus on kaklus mis toimub avalikes kohtades 2 või rohkema inimese vahel kasutades erinevaid võtteid (poks, maadlus...) mida peab veel ütlema et sa ise aru saaksid, et ei ole vahet kas kaklevad sõbrad või võõrad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa võtsid praegu wikipediast enda jutule vastandi, selgelt on seal kirjas et tänavakaklus on kaklus mis toimub avalikes kohtades 2 või rohkema inimese vahel kasutades erinevaid võtteid (poks, maadlus...) mida peab veel ütlema et sa ise aru saaksid, et ei ole vahet kas kaklevad sõbrad või võõrad...

Ja ma algul mainisin, et enamikke inimesi mõistab tänavakaklust minu moodi, wikiepedia ei esinda enamust:D

Ma ei jõua enam rohkem rääkida, võin rääkida veel kuidas noorena tekkis kahe klassi vahel nö tänavakaklus, kus sain kurikaga selga ja jalga:P Torujupp oli taskus igaks juhkuks- kunagi ei tea millal võib vaja minna torusi parandada.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma algul mainisin, et enamikke inimesi mõistab tänavakaklust minu moodi, wikiepedia ei esinda enamust:D

Kas ma sain õigesti aru, et kui sa näed kaklust tänaval, siis sa ei mõtle kohe et tänavakaklus vaid lähed küsid enne ega te juhuslikult sõbrad ei ole ja kui sa oled kindlaks teinud et nad on sõbrad siis tead et see on hoopis tüli, aga kui nad ei ole sõbrad siis loed selle kakluse tänavakakluseks ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma sain õigesti aru, et kui sa näed kaklust tänaval, siis sa ei mõtle kohe et tänavakaklus vaid lähed küsid enne ega te juhuslikult sõbrad ei ole ja kui sa oled kindlaks teinud et nad on sõbrad siis tead et see on hoopis tüli, aga kui nad ei ole sõbrad siis loed selle kakluse tänavakakluseks ? :D

No ma tunnen näo järgi sõbrad ära veel ,silmanägemine pole nii kehv.

Aga ma sõbra vastu jalgu, küünarnukke ja pead ei kasutaks. Samuti ei tekitaks väga ohtlikke vigastusi...

Aga kui tänavakaklus, siis teostaksin enesekaitset, kasutades mis iganes meetodeid enda kaitsmiseks, mis ei ületaks vigastusi, mis mulle taheti teha.

Teeksin rekordi, kui ei peaks kasvõi üht postitust uuesti muutma:D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×