Jump to content
Hyena

räpane tänavakaklus

Recommended Posts

###### mis egost siin juttu saab olla, kui ma räägin nii nagu asjad on. See ei puuduta vapsee mind ju.

Ja timo, rääkisime tänavakaklusest kui terminist. Ehk siis tänavakaklus, kui kaklemise liik, kui sa veel läbi ei lõiganud.

Ja vägivaldur, igal pool sinu ümber esineb see, tee oma silmad lahti lihtsalt rohkem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eeee.... minu arust on tänavakaklus siiski kaklus, mis toimub tänaval... mis mõttes seal üldse mingi muu definitsioon veel olla saab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eeee.... minu arust on tänavakaklus siiski kaklus, mis toimub tänaval... mis mõttes seal üldse mingi muu definitsioon veel olla saab?

Seletasin juba pikalt ja laialt, mis vahe on kaklemisel ja tänavakaklusel, ehk teise toores tampimises.

Ma ei näe mõtet enam pikemalt diskussiooni langeda. Kui ei taheta mõista, siis ei taheta, ma ei kavatse kellegi mõttemaailma muutma hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu ümber toimub igasuguseid asju, sellel pole tänavakakluse defineerimisega suurt pistmist. Miks sa arvad, et sinu definitsioon näiteks Jrxi omast õigem on?

Ma ei arva küll, et "tänavakaklus" iseenesest tingimata mingit oskuslikku tampimist keskmise inimese peas tähendab. Pigem tähendab tänavakaklus teatava piirini reeglite puudumust. Seega võib tänavakaklus toimuda kahe oskamatu nohiku vahel kui ka elukutseliste tapjate vahel. Keskmine kaklus on ikka suht mannetu puselemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Timo sa paned ikka täiega teemast mööda juba.

Aga vägivaldur, ma ei arvagi et minu definitsioon on Jrxi omast õigem, sest tema näol tegemist ka suhteliselt kogenud inimesega, aga siiski, tänavakaklus on midagi jõhkramat kui tõuklemine või pookimine. Tänavakaklus tõesti tähendab reeglite puudumist. Selle all mõtlen ka mitmekesti ühe peksmist ilma mingisuguse häbitundeta ja nii edasi.

Aga mingi nohikute vaheline kaklus, see ei ole tänavakaklus see on jagelemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seletasin juba pikalt ja laialt, mis vahe on kaklemisel ja tänavakaklusel, ehk teise toores tampimises.
Tänavakaklus tõesti tähendab reeglite puudumist. Selle all mõtlen ka mitmekesti ühe peksmist ilma mingisuguse häbitundeta ja nii edasi.

Sa paned ise ka suht villast..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, mida sa räägid on sinu isiklik släng:)

Tänavakaklus on kaklus mis toimub tänaval, nii nagu kuusemets on mets, kus valdav enamus on kuused.

Kellelgi võib olla definitsioon, et ÕIGE kuusemets on ikka see, kus elab ka paar karu, kolm hundikarja, metskitsed, metssead ja üks nõid kanajalgadega majas, aga see ei tähenda, et enamike inimeste jaoks poleks kuusemets lihtsalt mets, kus ülisuur enamus puid on kuused.

V.t. ka baarikaklus - kaklus, mis toimub baaris.

Korterirüselus - rüselus mis toimub korteris.

Staadionikähmlus - kähmlus, mis toimub staadionil.

Jne.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seletasin juba pikalt ja laialt, mis vahe on kaklemisel ja tänavakaklusel, ehk teise toores tampimises.

Ma ei näe mõtet enam pikemalt diskussiooni langeda. Kui ei taheta mõista, siis ei taheta, ma ei kavatse kellegi mõttemaailma muutma hakata.

Ära rohkem seleta teed ennast veel rohkem lolliks, sellepärast ära üldse muretse et sa kellegi mõttemaailma muudad !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis vahet sel on, kas kaklevad kuked, nohikud, elukutselised võitlejad, peded või mai tea kes veel ...kaklus on kaklus, muidugi nohikud on ehk saamatumad sellises olukorras, kuid nohik võib samamoodi pea vastu kivi teisel puru lüüa. Kaklus on kaklus, vahet pole kes osalevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära rohkem seleta teed ennast veel rohkem lolliks, sellepärast ära üldse muretse et sa kellegi mõttemaailma muudad !

Ära esine.

Üks asi on tahtlik löömine ja teine asi läbi õnnetuse juhtumine emmimees.

Aga ma ei oska lihtsalt paremini oma mõtet lahti seletada kui ma juba seda teinud olen. Kui ei taha aru saada siis ei taha. Ei ole mõtet laiama hakata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühesõnaga kui nohik lööb teisel nohikul peakolu puruks on õnnetus ja kui lööb mingi MMA vend siis on tahtlik löömine? Kaklus mis on tänaval on tänavakaklus.

No offence..

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühesõnaga kui nohik lööb teisel nohikul peakolu puruks on õnnetus ja kui lööb mingi MMA vend siis on tahtlik löömine? Kaklus mis on tänaval on tänavakaklus.

No offence..

Kui sa nii arvad.

Emmimees, kui sa oled nii kõrge haridustasemega, miks sa siis tahtlikult üritad solvata? Ma räägin nii nagu mina asja näen ja päris kindlasti tean millest ma räägin. See kuidas keegi midagi kutsub on igaühe enda valik, aga minuarust on selline nimetus hoopis erineva asja kohta vale.

Edasi ma tõesti ei viitsi enam vaielda.

Muudetud kasutaja Sakurai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühesõnaga kui nohik lööb teisel nohikul peakolu puruks on õnnetus ja kui lööb mingi MMA vend siis on tahtlik löömine? Kaklus mis on tänaval on tänavakaklus.

No offence..

Ma sain nii palju aru et tema arust nohikud ei oskagi kakelda ja kui nad üritavad siis see ei ole tänavakaklus, aga see on kui keegi teise pool surnuks peksab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa nii arvad.

Emmimees, kui sa oled nii kõrge haridustasemega, miks sa siis tahtlikult üritad solvata? Ma räägin nii nagu mina asja näen ja päris kindlasti tean millest ma räägin. See kuidas keegi midagi kutsub on igaühe enda valik, aga minuarust on selline nimetus hoopis erineva asja kohta vale.

Edasi ma tõesti ei viitsi enam vaielda.

Ma rääkisin nii, nagu su jutt mulle tundub ja mitte ainult mulle. Aga miks sa siin üleolevalt egotsed, sellest ma küll päris hästi aru ei saa....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teise toores tampimine on rohkem juba kallaletung.

Loogikaga on probleemid. T2navakaklus on kaklus t2naval, millele eelneb kallaletung.

Tapmine on tapmine...millele eelneb kallaletung ja v6ib eelneda ka t2navakaklus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks on kaklus just pigem selline vastastikune asi.

Okei - üks pool võib teist väga domineerida ja üks pool võib olla agressor, aga siiski teine/teised annavad vastu ka.

Kui keegi annab telliskiviga pähe ja siis edasi peksab see ei ole kaklus - tegemist on täiesti ühepoolse rünnakuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sain igatahes aru, mida sakurai üritas öelda. Tema ei pea tänavakakluseks inimesi, kes omavahel tõukelvad ja maadlevad, kes rusikaga, jalaga, peaga või mõne muu esemega kehasse EI löö. Ka mina liigtaks seda rohkem maadluseks, kähmluseks, kuna olen näinud ka rohkem selliseid tänavakakluseid, kus keegi kannaga näkku saab või nospel pooleks lüüakse.

Muudetud kasutaja Andrek poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina sain igatahes aru, mida sakurai üritas öelda. Tema ei pea tänavakakluseks inimesi, kes omavahel tõukelvad ja maadlevad, kes rusikaga, jalaga, peaga või mõne muu esemega kehasse EI löö. Ka mina liigtaks seda rohkem maadluseks, kähmluseks, kuna olen näinud ka rohkem selliseid tänavakakluseid, kus keegi kannaga näkku saab või nospel pooleks lüüakse.

Ma usun, et enamus meist on aru saanud sellest, mida Sakurai üritas öelda. Point on aga selles, et tema üritas seda seletada läbi mingi erilise totruse. Ta oleks pidanud alustama sellega, et temasuguste Rambode jaoks on õige tänavakaklus ikka see, mis lõppeb reaalse nakkaudiga ja vähemalt üks osapooltest on verine ja lõhki.

Olgu siis nii, miks ka mitte. See on tema arvamus, kuid seda ei ole mõtet teistele peale vägistada, veel seda enam, kui tegemist on nii väära ja lapsiku arvamusega. Case closed vää

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks enamus saavad sellest ka aru, et minu jaoks on õige kuusemets ikka ainult see, kus elab kaks karu, üks hundikari, põdrad ja kitsed ja üks nõid kanajalgadega majas...

Aga see ei tähenda seda, et ühiskond üldiselt ja sealhulgas metsavahid ja RMK inimesed omavahel kuusemetsast rääkides midagi muud ei mõtleks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×