Jump to content
Hyena

räpane tänavakaklus

Recommended Posts

jepjep, ma reganud juba baaskursusele, aga kravmaga väheke efektiivsem vast :o

Küsimus on treeningmetoodikas;) See, mis seal videos oli lihtsalt MMA + löögid kubemesse. Kui sa MMA trennis õpid lööma põlve ja jalga reide , siis selleks, et sealt vastavas olukorras 20 sentimeetrine korrektuur teha ei pea just geenius olema...

Pealegi ei keela keegi huvilisest sõbraga siukest asja harjutada vabal matil. Kopsikud peale ja tuld:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kus juures üks inimene rääkis vastu sääreluud saamisest . kui õigesse kohta lõõa täpselt põlvekõõluse alla vot see on valus ja tõmbab kohe maha pikali . mis sa siis teed mitte midagi ei tee ju :o

ega olen ise saanud täpselt õigesse kohta ja see on tõesti valus :D

Vene Spetsnaz kasutab seda suht esimese löögina. Nad löövad päka siseküljega sinna. Pole ise kunagia sinna pihata saanud aga ilmselt hea kraam :D.

PS. Huvitav tähelepanek: ilmad läksid külmaks ja Fight Club foorum läks "kuumaks". Inimesed üritavad sooja saada?

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:o päris hea. ma kuni lõpuni vaatasin, et saab ikka oma tõukamiste eest vastu vahtimist ära...

See, et pede suur ja tugev on, ei tähenda veel, et ta lüüa oskaks. Kui ta nö. vastane ei oleks mingisugune kõrvaltänava kohalik parm olnud, poleks ainult tõukamisest ja väntsutamisest ilmselgelt piisanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi vaata kellega ta kakles seal. :P Mingid armetud juua täis poole väiksemad vennad kellel mingisugust julgust isegi ei olnud vastu hakata

Aga plõksima olid küll kõvad mehed. Tüüpiline värk:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see tänavakaklus tihitipeale kipubki olema umbes nagu morskade paaritumine, lihtsalt üks kähmlemine ja tõuklemine, kuna ollakse juua täis ja nii enesest väljunud, et puudub isegi täielik kontroll oma liigutuste üle :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see tänavakaklus tihitipeale kipubki olema umbes nagu morskade paaritumine, lihtsalt üks kähmlemine ja tõuklemine, kuna ollakse juua täis ja nii enesest väljunud, et puudub isegi täielik kontroll oma liigutuste üle :P

Juba selle järgi võib öelda et sa vist eriti tänavakaklus näinud ei olegi

Aga plõksima olid küll kõvad mehed. Tüüpiline värk:)

Ma vene keelt ei oska, aga esimesena tõukas pedekas ju

Muudetud kasutaja Sakurai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütl mis sa ütled ..mõned korrad on ette tulnud, enamasti ollakse juuatäis peaga ja arvatakse et ollakse maru kiired ja osavad kuid enamasti mingist tehnikast head ei tule ja käib lampi andmine.

Aga tore kui sul seal ollakse ainult puhta tehnika peal väljas tänavatel, kui midagi toimub, kutsu mind ka - tahaks ka näha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütl mis sa ütled ..mõned korrad on ette tulnud, enamasti ollakse juuatäis peaga ja arvatakse et ollakse maru kiired ja osavad kuid enamasti mingist tehnikast head ei tule ja käib lampi andmine.

Aga tore kui sul seal ollakse ainult puhta tehnika peal väljas tänavatel, kui midagi toimub, kutsu mind ka - tahaks ka näha :P

Puhas tehnika on tellis pähe ja jalaga näkku, mitte lambist vehkimine. Ära esine. See kui sa oled näinud, et mingid kaks juuatäis tähte üksteisega paarituvad ei tähenda et sa mingit kaklust näinud oled.

Tänavakaklus ei olegi kaklus, see on tuim lödiks tampimine lihtsalt. Ei ole niiet et üks lööb teist ja vastupidi. Vaid üks tuimalt retsib teist ükstapuha mis põhjusel. Nii see kahjuks on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu arust on kaklus vaid peksmine, tugevam peksab nõrgema sodiks ilma et kontrolliks ennast. Muidugi tehakse ka nii, isegi ära tapetakse inimesi... näiteks suitsu küsimise pärast..

Ei, selline on tänavakaklus, ehk see millest me praegu räägime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puhas tehnika on tellis pähe ja jalaga näkku, mitte lambist vehkimine. Ära esine. See kui sa oled näinud, et mingid kaks juuatäis tähte üksteisega paarituvad ei tähenda et sa mingit kaklust näinud oled.

Tänavakaklus ei olegi kaklus, see on tuim lödiks tampimine lihtsalt. Ei ole niiet et üks lööb teist ja vastupidi. Vaid üks tuimalt retsib teist ükstapuha mis põhjusel. Nii see kahjuks on.

No tõepoolest, mis komöödia see on? Ma olen näinud, ma usun üle 30 kakluse tänavatel kindlasti, öises kesklinnas ja mitte kordagi pole ma sellist asja näinud, nagu sina siin enesekindlalt seletad. Täielik nonsense.

Ja sul pole mõtet nüüd jälle targutama hakata, nii mõttetul teemal küll mingisse vaidlusesse ei kavatse laskuda. Nii see kahjuks on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, selline on tänavakaklus, ehk see millest me praegu räägime.

Eks tuleb siis kõrva taha panna, et kui sinuga kaklema juhtudes sind ära ei tapa, siis pekstakse endal ajud välja või :P

Ise ma küll kaklema ei kipu, aga kui on vaja anda mingil põhjusel, siis annan nii, et ie pea pärast aastaid kinnimajas veetma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks tuleb siis kõrva taha panna, et kui sinuga kaklema juhtudes sind ära ei tapa, siis pekstakse endal ajud välja või :P

Ise ma küll kaklema ei kipu, aga kui on vaja anda mingil põhjusel, siis annan nii, et ie pea pärast aastaid kinnimajas veetma.

Kas sa oled loll või sa mängid lolli?

Ja tereummikust, päris kindlasti ei ole sa näinud 30 kaklust tänaval. See et kaklus toimub tänaval, ei tähenda et tegemist tänavakaklusega.

No päriselt nagu lambaga räägiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njah ...tavaliselt on need ülbitsejad need, kel on niipalju õnne olnud ja pole tappa saanud korralikult. Kuid nagu öeldakse, siis igal oinal oma mihklipäev ..

Ja mis see siia puutub? Ma ei tea, kas ma räägin inimeste või mingite debiilikutega. Täiesti kosmos, kas tõesti on raske aru saada mida ma räägin w?

Aga ma ei viitsi enam edasi seletada ka, kõik mis ma öelda tahtsin sai öeldud, usute või mitte. Kui aga sellisesse olukorda satute küll siis meelde tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa oled loll või sa mängid lolli?

Ja tereummikust, päris kindlasti ei ole sa näinud 30 kaklust tänaval. See et kaklus toimub tänaval, ei tähenda et tegemist tänavakaklusega.

No päriselt nagu lambaga räägiks.

Ju siis Rakveres käivad asjad teistmoodi.. :P

Ja lisan veel, et Sakurai sina kindlasti oled see tark mulle ütlema, palju ja mida mina oma elus olen näinud. Tule maa peale tagasi seal kosmosest, või mis iganes koha pealt kuhu sa oma lapsiku egoga tõusnud oled.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puhas tehnika on tellis pähe ja jalaga näkku, mitte lambist vehkimine. Ära esine. See kui sa oled näinud, et mingid kaks juuatäis tähte üksteisega paarituvad ei tähenda et sa mingit kaklust näinud oled.

Tänavakaklus ei olegi kaklus, see on tuim lödiks tampimine lihtsalt. Ei ole niiet et üks lööb teist ja vastupidi. Vaid üks tuimalt retsib teist ükstapuha mis põhjusel. Nii see kahjuks on.

Kus selline definitsioon veel peale sinu pea esineb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×