Jump to content
Hyena

räpane tänavakaklus

Recommended Posts

Ei tahaks praktika mõttes iga öö välja minna vaid pigem teooriat kuulda.

Puutusin hiljuti kokku ühe endast natu pisema selliga. Olin just pargis trepist alla minemas kui sain jalaga selga ja olin sunnitud paar astet edasi kiiresti astuma et mitte kukkuda. Pöörasin ümber ja nägin kahte purjus venelast. Mõtlesin et lömastan ära nagu nalja, aga ei arvestanud mõningate asjaoludega. Ruumi oli sitaks vähe ja see russ puges mulle igale poole, ehk siis kui ma eelistan väikese distantsi pealt kakelda ja lööke teha, siis tema tahtis maadlusesse minna. Sõber oli mul ka kaasas, aga tema julgus osutus palju väiksemaks, kui ma eeldasin, seepärast pidin veel teise venku pärast ka muretsema, kes mulle vahepeal seljataha tuli ja midagi pusis seal :rolleyes:. Lõpuks lendasime üle trepi käsipuu ja mingi kaugemalt juurde tulnud tüüp, kes puhtas eesti keeles väitis end olevat nende semu, tuli vahele. Russil polnud enam kaklushimu ollagi ja ma otsustasin ka minema minna.

Tavaliselt käsitletakse neid probleeme, et mida väiksemal ja nõrgemal oleks suurema ja tugevama vastu teha. Siin siis vastupidine küsimus. Nimelt kuidas anda endast maksimum või siis lihtsalt väike poiss, kes maadelda tahab, ära võita ilma pikema rüselemiseta. Ise mõtlesin et kui ma kohe alguses ka maadlusesse oleks läinud, siis oleks ehk midagi rohkemat ära teinud. Ma aga paiskasin oma jõu kitsas kohas temast lahti rebimisele ja samal ajal pähe virutamisele. Olukord ikka maksimaalselt teine kui mati peal :), olin ju järsu trepi peal, tema minust kõrgemal ja kitsas oli ka, sest trepp oli kusagil 1,5 meetrit lai ja käsipuud selle ümber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui "räpane", siis miks mitte kasutada selliseid asju nagu jalaga keradesse ja sõrmed silma?Tänaval ei anna sulle keegi selle eest trahvipunkte...

Muudetud kasutaja VirtualCD poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teooria paraku ei aita. Tuleb harjutada lihtsalt puselema igas suuruses inimestega nii et võimalikult palju on lubatud (nt. MMA trennis) ja siis loota, et need oskused üle kanduvad.

Kui siiski teoretiseerida, siis mina võibolla oleks üritanud jalgadest maha tõmmata kätega (kui ta niikuinii haardeulatusse ronis).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

JAh, sama mõtlesin ise ka selle jalgadest maha tõmbamise kohta.. pmst kerad jäävad üldjuhul välja nii või naa, sest nendega vehkima ei tule keegi. Huvitavat asja panin tähele, et mingi hetk väsis käsi ära löömisest aga see oli omane just nagu adrenaliinirikkale olukorrale, sest niisama poksikotti tagudes käsi nii ruttu ära ei väsi. Ega siin tõesti muud polegi vist kui praktika värk, peaks võib-olla mingisse trenni jälle minema. Hea õppetund oli küll, teist korda ei riskiks sama moodi trepist alla minemise ajal jalaga selga saada, sest siis võib lööja olla suurem, tugevam ja täpsem ning kui juba trepist alla lendad, võib ilmselt mõne vigastuse ka saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
JAh, sama mõtlesin ise ka selle jalgadest maha tõmbamise kohta.. pmst kerad jäävad üldjuhul välja nii või naa, sest nendega vehkima ei tule keegi. Huvitavat asja panin tähele, et mingi hetk väsis käsi ära löömisest aga see oli omane just nagu adrenaliinirikkale olukorrale, sest niisama poksikotti tagudes käsi nii ruttu ära ei väsi. Ega siin tõesti muud polegi vist kui praktika värk, peaks võib-olla mingisse trenni jälle minema. Hea õppetund oli küll, teist korda ei riskiks sama moodi trepist alla minemise ajal jalaga selga saada, sest siis võib lööja olla suurem, tugevam ja täpsem ning kui juba trepist alla lendad, võib ilmselt mõne vigastuse ka saada.

Selleks ei pea keradega vehkima ju :rolleyes: Aga kui keradele ligi ei saa, siis löök vastu sääreluud- kes on saanud, see teab kui valus see on. Halvab vastase totaalselt (eriti kui jalas on raskemat sorti korralik jalats). Sellele võib lisada veel kohese löögi vastu nina, ja ongi valmis. Ei ole mõtet ligitikkujaga poksima või maadlema hakata, eesmärk oleks siiski temast võimalikult ruttu lahti saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lukustada oleks olnud hea, kuidagi väga valusalt ja kergelt. Sellised inimesi loodakse ikka, kaklemine peab olema kaitserefleks paljudel on seda refleksi väga üle puhutud. Soovitan soojalt teinekord nina veriseks lüüa, kui muu ei aita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks ei pea keradega vehkima ju :rolleyes: Aga kui keradele ligi ei saa, siis löök vastu sääreluud- kes on saanud, see teab kui valus see on. Halvab vastase totaalselt (eriti kui jalas on raskemat sorti korralik jalats). Sellele võib lisada veel kohese löögi vastu nina, ja ongi valmis. Ei ole mõtet ligitikkujaga poksima või maadlema hakata, eesmärk oleks siiski temast võimalikult ruttu lahti saada.

Njh, minu eesmärk oli teda karistada mu eluohtlikku olukorda panemise eest. :)

Ega seal suurt mõttetööd andnudki teha, silmapilkselt oli lähikontakt. Hoidis riietest kinni ja üritas mind haardesse võtta. Mõtlen et vbolla oleks võinud ta õhku tõsta ja vastu maad lajatada vms ;) selle asemel et lahti rabeleda ja kukla peksu teha :D

Ma kahtlustan et ta oli mingis trennis käinud ja tuli siis purjus peaga tänavale oma oskusi rakendama. Miks muidu keegi nii agressiivne julgeks võõra inimese vastu olla. Üleüldse oli see rünnak mulle väga suureks imestuseks, sest olen treenitud ja mitte mingi jupats. Rünnatakse ju tavaliselt neid, kes näevad nõrgad välja. Ei tea ei mõista ma selliseid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lukustada oleks olnud hea, kuidagi väga valusalt ja kergelt. Sellised inimesi loodakse ikka, kaklemine peab olema kaitserefleks paljudel on seda refleksi väga üle puhutud. Soovitan soojalt teinekord nina veriseks lüüa, kui muu ei aita.

Reaalses olukorras primitiivsele peksmisinstinktile mitte allumine polegi nii lihtne. Vähese praktika viga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskõik kui kõva mees sa oled(või ei ole)alati tasuks enesekaitseks kaasas kanda pipragaasi.Aitab igasuguste vastu.Narkomaanide puhul see muidugi nii efektiivne pole aga abiks ikka.Samas sellel sibulal kes sind jalaga selga lõi tuleks lihtsalt jalaluu ära murda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neile seljatagant härgadele pole mõtet halastada jah, saavad selles olukorras oma korraliku koosa kätte. Aga noh, see rahvus ei õpi oma vigadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures täpselt samas kohas umbes aasta tagasi oli mul ka kriitiline olukord purjus venelastega. Too kord kõndisin täpselt sama teed ja suundusin sama trepi poole, tee peal olid mingid venelased, vaatasid kurjade nägudega. Kui mööda olin kõndinud, siis kuulsin, kuidas kutsusid mind ning keegi kõndis paar sammu mulle järele, aga siis ei juhtunud midagi. Kusjuures üldse kokku olen ma seda treppi pidi 3-4 korda kõndinud :rolleyes:.. Järeldus: öösel sealt kõndides on 50% võimalus, et tekib probleeme ( Jutt käib trepist, mis viib pirogovi platsilt toomemäe otsa tähetorni juurde (Tartus) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tahaks praktika mõttes iga öö välja minna vaid pigem teooriat kuulda.

Puutusin hiljuti kokku ühe endast natu pisema selliga. Olin just pargis trepist alla minemas kui sain jalaga selga ja olin sunnitud paar astet edasi kiiresti astuma et mitte kukkuda. Pöörasin ümber ja nägin kahte purjus venelast. Mõtlesin et lömastan ära nagu nalja, aga ei arvestanud mõningate asjaoludega. Ruumi oli sitaks vähe ja see russ puges mulle igale poole, ehk siis kui ma eelistan väikese distantsi pealt kakelda ja lööke teha, siis tema tahtis maadlusesse minna. Sõber oli mul ka kaasas, aga tema julgus osutus palju väiksemaks, kui ma eeldasin, seepärast pidin veel teise venku pärast ka muretsema, kes mulle vahepeal seljataha tuli ja midagi pusis seal :rolleyes:. Lõpuks lendasime üle trepi käsipuu ja mingi kaugemalt juurde tulnud tüüp, kes puhtas eesti keeles väitis end olevat nende semu, tuli vahele. Russil polnud enam kaklushimu ollagi ja ma otsustasin ka minema minna.

Tavaliselt käsitletakse neid probleeme, et mida väiksemal ja nõrgemal oleks suurema ja tugevama vastu teha. Siin siis vastupidine küsimus. Nimelt kuidas anda endast maksimum või siis lihtsalt väike poiss, kes maadelda tahab, ära võita ilma pikema rüselemiseta. Ise mõtlesin et kui ma kohe alguses ka maadlusesse oleks läinud, siis oleks ehk midagi rohkemat ära teinud. Ma aga paiskasin oma jõu kitsas kohas temast lahti rebimisele ja samal ajal pähe virutamisele. Olukord ikka maksimaalselt teine kui mati peal :), olin ju järsu trepi peal, tema minust kõrgemal ja kitsas oli ka, sest trepp oli kusagil 1,5 meetrit lai ja käsipuud selle ümber.

Mul oli ka selline jama et üks vana tuli kallale (30 aastane) ise nagu suht väike. Läksin tuld küsima a tule asemel sain lühikese vastuse "Mida sa mölised" ja pauk vastu hambaid. Polnd palju mõelda, ma tulin just tanklast joogi järelt, lõin pudeli kutile pähe lõhki ja kohe jooksu. Pärast oli enda käsi lõhki aga viimane mida ma temast nägin oli kokku vajumine murule. Kõik see toimus hommikul kuskil 6-7 paiku pargis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli ka selline jama et üks vana tuli kallale (30 aastane) ise nagu suht väike. Läksin tuld küsima a tule asemel sain lühikese vastuse "Mida sa mölised" ja pauk vastu hambaid. Polnd palju mõelda, ma tulin just tanklast joogi järelt, lõin pudeli kutile pähe lõhki ja kohe jooksu. Pärast oli enda käsi lõhki aga viimane mida ma temast nägin oli kokku vajumine murule. Kõik see toimus hommikul kuskil 6-7 paiku pargis.

Naljakas :rolleyes:, mis joogist ilma jäid siis sedasi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neile seljatagant härgadele pole mõtet halastada jah, saavad selles olukorras oma korraliku koosa kätte. Aga noh, see rahvus ei õpi oma vigadest.

Sul on ikka väga valed arusaamad, miks sa üldistad, on olemas väga normaalseid venelasi ja väga rumalaid eestlasi kelle kohta venelased ütlevad täpselt sama mida sina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on ikka väga valed arusaamad, miks sa üldistad, on olemas väga normaalseid venelasi ja väga rumalaid eestlasi kelle kohta venelased ütlevad täpselt sama mida sina.

Venelast ma austan, aga tibla mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks ei pea keradega vehkima ju :rolleyes: Aga kui keradele ligi ei saa, siis löök vastu sääreluud- kes on saanud, see teab kui valus see on. Halvab vastase totaalselt (eriti kui jalas on raskemat sorti korralik jalats). Sellele võib lisada veel kohese löögi vastu nina, ja ongi valmis. Ei ole mõtet ligitikkujaga poksima või maadlema hakata, eesmärk oleks siiski temast võimalikult ruttu lahti saada.

See löök sääreluule pole üldse nii efektiivne kui Sa arvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njh, minu eesmärk oli teda karistada mu eluohtlikku olukorda panemise eest. :)

Ega seal suurt mõttetööd andnudki teha, silmapilkselt oli lähikontakt. Hoidis riietest kinni ja üritas mind haardesse võtta. Mõtlen et vbolla oleks võinud ta õhku tõsta ja vastu maad lajatada vms ;) selle asemel et lahti rabeleda ja kukla peksu teha :D

Ma kahtlustan et ta oli mingis trennis käinud ja tuli siis purjus peaga tänavale oma oskusi rakendama. Miks muidu keegi nii agressiivne julgeks võõra inimese vastu olla. Üleüldse oli see rünnak mulle väga suureks imestuseks, sest olen treenitud ja mitte mingi jupats. Rünnatakse ju tavaliselt neid, kes näevad nõrgad välja. Ei tea ei mõista ma selliseid :)

Left hook-right hook- uppercut :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See löök sääreluule pole üldse nii efektiivne kui Sa arvad.

Pluss et täpseid lööke on väga raske teha, kui vastane ringi siblib ja liiga lähedal on.

Muidu 1 küsimus et kas kui on võimalus kuklasse ja pähe ( mitte näkku ) või äärmisel juhul ülaselga ja õlga peksta, siis kas sellel oleks mõtet üldse? Arvestades et energiat on ja löögid on tugevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tahaks praktika mõttes iga öö välja minna vaid pigem teooriat kuulda.

Puutusin hiljuti kokku ühe endast natu pisema selliga. Olin just pargis trepist alla minemas kui sain jalaga selga ja olin sunnitud paar astet edasi kiiresti astuma et mitte kukkuda. Pöörasin ümber ja nägin kahte purjus venelast. Mõtlesin et lömastan ära nagu nalja, aga ei arvestanud mõningate asjaoludega. Ruumi oli sitaks vähe ja see russ puges mulle igale poole, ehk siis kui ma eelistan väikese distantsi pealt kakelda ja lööke teha, siis tema tahtis maadlusesse minna. Sõber oli mul ka kaasas, aga tema julgus osutus palju väiksemaks, kui ma eeldasin, seepärast pidin veel teise venku pärast ka muretsema, kes mulle vahepeal seljataha tuli ja midagi pusis seal :D. Lõpuks lendasime üle trepi käsipuu ja mingi kaugemalt juurde tulnud tüüp, kes puhtas eesti keeles väitis end olevat nende semu, tuli vahele. Russil polnud enam kaklushimu ollagi ja ma otsustasin ka minema minna.

Tavaliselt käsitletakse neid probleeme, et mida väiksemal ja nõrgemal oleks suurema ja tugevama vastu teha. Siin siis vastupidine küsimus. Nimelt kuidas anda endast maksimum või siis lihtsalt väike poiss, kes maadelda tahab, ära võita ilma pikema rüselemiseta. Ise mõtlesin et kui ma kohe alguses ka maadlusesse oleks läinud, siis oleks ehk midagi rohkemat ära teinud. Ma aga paiskasin oma jõu kitsas kohas temast lahti rebimisele ja samal ajal pähe virutamisele. Olukord ikka maksimaalselt teine kui mati peal :D, olin ju järsu trepi peal, tema minust kõrgemal ja kitsas oli ka, sest trepp oli kusagil 1,5 meetrit lai ja käsipuud selle ümber.

Tähtis on esimene lutakas, täiega kahe silma vahel pikki nosplit nii et ragiseb. Rohkem ei taha ka. Just vastu nina andmine viib vastase võitlusvaimu kohe alla. Mõnel üksikul on psüühika nii kõva, et kui nospel sees ja verd muliseb tahab veel uuele katsele tulla.

Aga kui jõudu palju siis viruta kuhu tahad, saad mehel jalad maast lahti on tulemus sama. Reeglina aga sellistega ei norita ka kes on võimelised kaagil jalad maast lahti lööma.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähtis on esimene lutakas, täiega kahe silma vahel pikki nosplit nii et ragiseb. Rohkem ei taha ka. Just vastu nina andmine viib vastase võitlusvaimu kohe alla. Mõnel üksikul on psüühika nii kõva, et kui nospel sees ja verd muliseb tahab veel uuele katsele tulla.

Aga kui jõudu palju siis viruta kuhu tahad, saad mehel jalad maast lahti on tulemus sama. Reeglina aga sellistega ei norita ka kes on võimelised kaagil jalad maast lahti lööma.

Jep..

Esimese laksuga ongi see et siis sul üldjuhul on valikut kuhu lüüa, nina/lõuatipp need peamised piirkonnad peaksid olema..

Kui lased teisel algatada siis võib täpne löök ebaõnnestuda jne..

Kui ikka näed et pääsu pole ja lähevad käed lendu siis kiire klomps vastu nina ja anna jalgadele tuld :D

(Esimesena löömisel tuleb muidugi arvestada et kui läheb asi politseisse siis on jamasti olgugi et 'enesekaitseks' lõid)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jep..

Esimese laksuga ongi see et siis sul üldjuhul on valikut kuhu lüüa, nina/lõuatipp need peamised piirkonnad peaksid olema..

Kui lased teisel algatada siis võib täpne löök ebaõnnestuda jne..

Kui ikka näed et pääsu pole ja lähevad käed lendu siis kiire klomps vastu nina ja anna jalgadele tuld ;)

(Esimesena löömisel tuleb muidugi arvestada et kui läheb asi politseisse siis on jamasti olgugi et 'enesekaitseks' lõid)

Just nimelt...venelastel ju kombeks öelda...Meie seal nurgataga kolmekesi seisime ja mängisime nugadega, kuni see tugev eesti poiss tuli ja meile nahapeale andis :D

Ühesõnaga tavaliselt jah...nagu meie sõber Kalmus ütles...esimene löök kohutab tavaliselt ära, kui mitte siis...jää aga laduma :D

Edit: Kirjaviga :D

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See löök sääreluule pole üldse nii efektiivne kui Sa arvad.

Ei arva muide, tean :D Olen ka ise saanud, tõsi küll mitte kakeldes ega üldsegi mitte vägivaldses stseenis, aga no ikka väga kõvasti ja ootamatult, ja see on ka ainus kord, kus ma elus nö pildi tasku olen pannud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×