Jump to content
Arnold

Men*s World BB Championships 2008 Bahrein, Manama-report

Recommended Posts

Hommikust!

Vaatasin viimased kaalumise pildid üle ja peab tunnistama, et ulmeliselt palju andekaid sportlaseid hakkas silma. Oti kategooriasse on sattunud ka 2-3 turisti, kellel ei ole üldise taseme vastu midagi panna. Muidugi, enda kogemustest võin öelda, et see pilt, mis avaneb ühel päeval kaalumisel, erineb kindlasti oluliselt sellest, mida me näeme järgmisel päeval laval. Meenub kevadine GP võistlus, kus üks minu kategooria mees oli kaalumisel hinnanguliselt võistlusvälises vormis ning järgmine päev oli mees 2 korda suuremaks paisunud ning terav nagu tont. Suurte meeste puhul on muidugi ka alati võimalus niiöelda üle laadida, aga selles seltskonnas on enamus suurte kogemustega mehed ning tõenäosus, et kõik Oti kategooria mehed ennast vesiseks söövad või öösel laamendamas käisid ning puuri pandi, on paraku ebareaalne. Kui keegi leiab kusagilt internetist veel pildimaterjali nendest võistlustest, siis riputage aadressid siia üles!

Edu Otile ja Arnoldile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma neid pilte vaatan ja Ott saab 10 hulga siis on mehel vedanud...ise arvan,et v6im sealt v2lja j22da...lavalt ei saa sittagi aru kas oled natuke kuivem v6i mitte aga kui olend natu suurem ja parema kujuga siis on teine lugu.Igal juhul minu vahet pole oled eesti mees v6i vene keemik kui oled parem siis v6idad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus paika viidi jälle politsei eskordi saatel, kohalikus külas liiklus kinni ja suured ummikud

post-22-1225895554_thumb.jpg

Võisluspaiga värav nagu 1001 ööd muinasjutudes

post-22-1225895649_thumb.jpg

Kohalikud korraldaja onud tervitavad lahke naeratusega

post-22-1225895745_thumb.jpg

Vaatame peeglisse enne kui lavale läheme

post-22-1225895827_thumb.jpg

Lavalt avanes selline pilt

post-22-1225895954_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii võistlus seljataga. Võib öelda, et jäin üle mitme MM oma esitusega rahule. Enestunne oli super, pumbatus super - mis hing veel oskad tahta, pilt oli ka suht terav, nii et kokku selline hea kooslus. Lõppkoht veel ei tea, see selgub homme õhtuks, kuid võrdluste põhjal arvan kohta 10 piirimail (siia - sinna), kutsuti ette 2 korda seda siis juba poolfinaalis 15 seas, kokku kategoorias 22 meest. Mainisin enne ärasõitu, et rahule jään kui saan 15 sekka tagasi ja väga rahule, kui õnnestub vähemalt pooled konkurendid seljataha jätta, paistab, et nii lähebki, sellest ka hetkeline rahulolu. Peab tunnistama, et lava taga vaikselt lootsin, et ehk õnnestub finaaligi, kuid peame olema rahul sellega mis suunas uuesti liikunud oleme.

post-22-1225897650_thumb.jpg

Uus süsteem näeb ette muudatusena, et finalistid hõigati välja kohe peale võistlust saalis - minuarvates väga mõistlik tegu, varem ootasid järgmise päeva finaalideni.

Minu kategoorias said finaali nagu ennustasin: Ali Tabrizi (Katar), Tareq (Bahrein), El Sahat Mabrouk (Egiptus), šveitsalne, nime ei mäleta ja kaks Ukrainalast Slobodanjuk ja Belous.

Olgu mainitud, et 6 finalistist 4 on olnud varem maailmameistrid, Tabrizi kaks korda ja Mabrouk 8 korda, vanust mehel 49 aastat ja ka seekord paistab ,et saab ikka

medali.

post-22-1225897540_thumb.jpg

Taseme tugevusest räägib asjaolu, et kevadisel EM minu kategoorias domineerinud mehed, 6 koha saanud poolakas Jablonski, pidi leppima EL - ehk jäi 15 seast välja ja 2.koha saanud Rootslane Pierre Chamoun sai vaid 1 väljakutse, viimase kohtuniku poolt (st. et ega sealt kõrget kohta loota ei ole, arvan , et platseerun lõpuprotokollis temast ettepoole). Arvan ,et see lahtiseletamine ja varasemate tulemuste väljatoomine aitab inimesel, kes iga päev asja juures ei ole, paremini mõista isegi 15 sekka pääsemise hindamist.

Tore oli see, et üle tüki aja kiideti progressi - see on see ju mille poole pürgime ja kui seda ei toimu, siis ....

Lisan ühe lustaka vahesiga lava tagant, nimelt läks tualeti, et nägu ära grimmida, lavataga peegleid ei olnud. Mul oli seljas Dorian Yatesi pildiga särk, minu juurde hüppas nagu hiljem selgus 1 Egiptuse võistleja - 100 kg kategooria ja vehib näpuga mu särgile ja seletab oma keeles, sain käeliigutusest aru, et küsib, kui palju eest oleksin nõus oma särgi ära müüma. Ma seletan inglise keeles, et ma annan selle niisama, kuid natuke hiljem, külm hakkab ilma, sest lavataga töötavad konditsioneerid. Peale võistlust, nägin meest uuesti ja ütlesin, et too mulle särk vastu, sest mul pole muidu midagi selga panna kui oma särgi ära annan, jooksiski siis sõbra juurde ja võtti sellel särgi seljast ära, ma muidugi panin selle viisakusest selga, kuid see haises hirmsat moodi - palav ikkagi ju õues ja kui sellega võib - olla, et nädalake käidud on, siis kujutage ise ette :rolleyes:

Mees säras aga uues särgis nagu päike, tema päev oli sellega juba korda läinud... :)

post-22-1225897352_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott oli tõesti tulbi, üle pika aja jäin isegi mina rahule.

Seekord olid progress, mitte regress nagu eelmistel kordadel

Aga vaadake kogu võistlust ise, oma silm on kuningas.

post-17-1225902638_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hi Anne, few words in my bad english, but better understand then estonian.

In my category was 22 competitors, I get in top 15 - n. I think that the final placing will come near the top 10 (some places there and some here). Whole lineup was strong, as the 6th place poland Jablonicky didnt qualify in top 15 and Pierre Chamoun also get top 15 but no higer.

In the category top six: Ali Tabrizi, El Sahat Mabrouk, guy from switzerland I forgot the name, Tareq (last year world champion from Bahrein), and two Ukrainas bb Alexander Belous and Alexander Slobodanjuk.

My shape was better than last few years, so I m glad for that and I know what to do next that qualify mor higer, lot of people told me that - it is good.

Another categorys, hevyweight Pietrokowits is not as sharp as he always was, in my eye can win Eigypt (he was world champion). Up to 100 kg are favorites arabian countries.

Small categoryes I cant watch as I was on backstages, but there was Brasilian Santos and etc. Anne please put our callery link also another sites. Thanks.

post-22-1225906653_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Thank you alot :rolleyes: Yes, your class looks really strong, so making top 15 is a good achievement!

Your gallery is already everywhere :)

Enjoy your time there now :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, mis see koht ka ei tuleks sul nüüd , pilt on igati hää. Tundub, et kõik klappis, laadimine ja eelnev pigistamine.

Mulle meeldis see pilt:

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=316073

Paneb ennast siin viimaseid päevi enne EMV i rohkem pingutama veel, mõtlesin täna endale mõned pelmeedid lubada, aga jääb ära. :rolleyes: Ei halastust, ei kompromisse.

Tubli OTT!

Muidugi see pilt mis üleval "Kes pildil" on ka väga kõva!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii, mis see koht ka ei tuleks sul nüüd , pilt on igati hää. Tundub, et kõik klappis, laadimine ja eelnev pigistamine.

Mulle meeldis see pilt:

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=316073

Paneb ennast siin viimaseid päevi enne EMV i rohkem pingutama veel, mõtlesin täna endale mõned pelmeedid lubada, aga jääb ära. :rolleyes: Ei halastust, ei kompromisse.

Tubli OTT!

Muidugi see pilt mis üleval "Kes pildil" on ka väga kõva!

Sul on sama maitse mis mul, ma tükk aega mõtlesin kuhu seda pilti panna, kuid nüüd sa juhtisid sellel tähelepanu, see võib öelda, on üks parimaid vormi pilte minust kindlasti, mõtlen kvaliteet ja mass. Arnoldile tänud, kes omale rohelise IFBB fotograafi vormi selga võidelnud, et teha eest häid pilte.

Galerii lõpu pildid ei ole enam nii teravad kuna pidin päris kaua passima, kui väljakutse sain olin nn tühjaks vajunud, need mis üleval olid esmamuljest kui lavale tulin - kuid nagu näete ega ei ehmatanud küll kedagi ega midagi, kuid ise jäin vähemalt rahule see ka lohutus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu poolt head ööd, aeg minna "vägilase und" välja magama ,eile öösel tuli eelnevalt varasemast vaid 4 unetundi ja täna pikka ja väsitav "tööpäev " seljataga. Tahan tänada kõiki, kes kaasaelasid ja pöialt hoidisid! :rolleyes: Sai õhutl ka korralik keretäis tavainimese toitu sisse söödud, päris hea on olla, kuid homme trenni ja shoppama. Finaalide päev ja kongress, Arnoldil tuleb pikk päev, mina üritan vabalt võtta, ei ole kindel ,et lähen finaale vaatama eks ole oma elu jooksul neid kolle juba küllalt nähtud... :)

Üritan vormi hoida, sest ei taha ka kodupublikule pettumust valmistada ja konkurendid ei lase mul ka vabalt hingata (need kellest jutt teavad isegi), veel plaanis 4 võistlus teha kokkuvõttes 7 sel aastal Leedus (Elite tour, saame koos Nataliaga seal võistleda).

Täna muideks ka 3 pulma aastapäev, oli tore päev kokkuvõttes pika jutu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikusöök on söödud, üle pika aja selline ebatraditsiooniline (ütleme nii et natuke vabam kui tavaliselt). Jõmmid rüüstasid laudu nagu viimne päev oleks käes, teenindav personal jälgis vaatemängu suurte silmadega :) , sest ega neil ei ole varasemat kogemust sellise "loomaiaga" :) Ei jaksa niipalju ettekanda kuipalju laualt toitu kaob.

Arnold on juba kongressil, minul täna täitsa puhkepäev, lihased annavad tunda eilsest võistlusest peaks vist minema sooja mullikasse vedelema, et ära taastuda.

Tervitan ka meie töökat kollektiivi, kellel langeb meie äraolekul vastutusrikas ülesanne tulla toime nende näljaste kõhtudega, kes kodukamaral said MM reportaazist innustust veelgi agaramalt trenni teha ja toidulisandeid süüa.

Õige pea lisanduvad Fitness.ee toidulisandite valikusse ka tuntud Saksa brändi ALL STARS toidulisandid. :rolleyes:

Ilusat päeva jätku soovides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna, 06.11.08 toimus IFBB aastakongress. Delegaate oli enam kui 80nest riigist.

post-22-1225972993_thumb.jpg

Erinevad rassid, erinevad usud, erinevad kultuurid - üks IFBB pere

post-22-1225973108_thumb.jpg

Lugupeetud presiidium

post-22-1225973273_thumb.jpg

Kõike kongressil toimuvat jäädvustas kinolindile tunud Igor Petruhhini team "Zeleznõi-Faktor"

post-22-1225973309_thumb.jpg

Itaalastel oli põhjust rõõmustamiseks, nimelt toimuvad aasta 2009 naiste maailmameistrivõistlused põhja Itaalias, Comos algusega 16.Oktoober

post-22-1225973522_thumb.jpg

Seniks siit kõik, torman finaalile.

Tänud tähelepanu eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke kohlikust elust-olust ka.

Päeva esimene pool möödus shoppingul, peale 3 tunnist touri õnnestus midagi ikkagi lähedastele hankida, nüüd vähemasti see mure murtud. Lõuna oli jätkuvalt rikkalik, jõmmid jätkasid "püha söömaaega". Natuke aega tagasi naasesin just hotelli katuselt, kus vedelesin natuke aega mullikas, ilm oli natuke jahedam (vast 25 kraadi) kuid katusel oli tugev tuul ja eriti pikutada pikalt ei kannatanud, päike on juba jupikese aega tagasi loojunud. Nüüd tegin väikse vanni tiiru ja peaks minema vist natukeseks unedemaale, sest pikk õhtu veel ees, mis kulmineerub loodetavasti suurepärase banketiga. Finaalid algavad lähema 50 min jooksul, kuid ma vaatama ei lähe, küll juba neid jõmme nähtud.

Kaubanduskeskuses tulid ka mingid kohalikud halattides mehed ligi, kes olid mind kohalikus lehes näinud ja tervitasid. Siis tegi juttu veel üks Saudi mees, kes välimuselt kulturisti ei meenutanud, kuid nagu hiljem selgus, lausa võistlev sportlane oli natuke aega tagasi ja selle tõestuseks ka oma mobiilist mulle pilte näitas. Ütlesid, et tulid MM finaale vaatama. Olgu märgitud,et järgmise aasta MM toimubki Dubais (nagu naabrid ikka ütles ka Saud, et Bahrein ei ole midagi, tulge aga nande juurde, seal pidavat alles tore olema, elame-näeme).

Finalistid on suuresti kõik siinsed lähiümbruse maad; Iraan,Bahrein,Katar,Egiptus jne. Eurooplastel ei ole suurt midagi kaasa rääkida, välja arvatud Ukraianlased, kellest 4 meest on finaalides. Ukraina on see aasta üldse kõva olnud, nii EM võtsid kamaluga medaleid kui ka MM on pildis.

NB Vähk! Kas sulle peab kohaliku raha ka tooma? Kursi on mehed muidugi vägeva teinud, isegi lätlased kahvatuvad selle kõrval (100 dollari eest saad 36 kohaliku rahaühikut), numbrid on väiksed, kuid hinnad selle eest kallid.Nägin poes ka lausa 200 ühikulist rahatähte, see on siis meie rahas mingi 7200 kroonine rahatäht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi jama. Proovisin vastata ning niipea kui vastasin VAST nupule läks ka kohe tühi kommentaar teele. Igal juhul kui kurss nii kõrge on, siis ei ole mõtet hakata neid münte vahetama. Pealegi mul mingisugused Bahraini 4 erinevat münti juba on. Paberraha ma ei kogu nii et ei pea seda 200-st mulle tooma :) Anna teada, kui oled oma lõpliku koha teada saanud ja kuidas läks andekal Azeri "Ülol" ( :rolleyes: ) ning kuidas esinesid suured Poola jõmmid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott on ikka Eestis tuntud nägu küll. Nimelt sõidan hetkel Oti autoga ise nädal aega ringi millele on teatavasti kleebitud tema suured pildid peale ning see äratab ka vastavat tähelepanu. See, et paljudel möödasõitjatel käib pea niigi 360 kraadi, et Otti korrakski näha siis sellega asi ei piirdu. See, et tänava ääres pean tihti "sõpradele"

vastu lehvitama siis täna pidin Otti eest lausa toidupoe juures autogrammi jagama. Ega ma kade poiss ei olnud, sai taadule kirjutatud M.Morozov. Kas tõesti annab meid omavahel segi ajada, nii kole ma nüüd ka ei ole kui mu sõber hetkel Bahreinis : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hr.Kiivikas, mitu protsenti on võimalus, et sa oma kaalu võidad? Vorm on nagu väga hea.

Sellel võistlusel on see juba selgunud ju. Ega Ott muidu finaale pealt vaatama tõtanud.

Mõnel teisel võistlusel - eriti siin lähemal :) Vabalt. Ma ütleks, et suisa igast asendist :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellel võistlusel on see juba selgunud ju. Ega Ott muidu finaale pealt vaatama tõtanud.

Mõnel teisel võistlusel - eriti siin lähemal :) Vabalt. Ma ütleks, et suisa igast asendist :)

Ma ei oskakagi midagi lisada.... :rolleyes: Tänud Pumper

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott on ikka Eestis tuntud nägu küll. Nimelt sõidan hetkel Oti autoga ise nädal aega ringi millele on teatavasti kleebitud tema suured pildid peale ning see äratab ka vastavat tähelepanu. See, et paljudel möödasõitjatel käib pea niigi 360 kraadi, et Otti korrakski näha siis sellega asi ei piirdu. See, et tänava ääres pean tihti "sõpradele"

vastu lehvitama siis täna pidin Otti eest lausa toidupoe juures autogrammi jagama. Ega ma kade poiss ei olnud, sai taadule kirjutatud M.Morozov. Kas tõesti annab meid omavahel segi ajada, nii kole ma nüüd ka ei ole kui mu sõber hetkel Bahreinis : )

Tere sõbrake, lõpuks ka ärkasid, tore. Siin on Morozi teisik jällegi laval, -75kg võistlev Filippo Masacucci (võin kirjapildis eksida). Tema näoilma, käitumine laval, naeratus ja hästi kokkuvõõbatud nägu, ma ei ole kedagi nii sarnasena veel M.M näinud, ütlesin Arnoldile, et tehku sellest pilti, kuid ta just hindab seda kategooriat ja objektiiviga lähedalt võttes ei pruugi see seda effekti anda, mis distantsi pealt saali.

Nüüd sa saad aru, millise "kuulsusekoorma all" ma pean elama.... :rolleyes:

Tervitused

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulemused finaalides.

-60kg.

post-22-1226015174_thumb.jpg

1. Ahmed Anwar --Egypt

2. Abbas Makki --Bahrein

3. Cho Wang Bung --Korea

4. Park Kyeong Mo --Korea

5. Abdullah Najmaldin --Iraq

6. Somkhit Sumetho --Thailand

-65kg.

post-22-1226015257_thumb.jpg

1. Al-Jawdah Sattar Atryah -- Iraq

2. Song Joung Ji --Korea

3. Turinthaisong Somsri --Thailand

4. Hendriks Johannes --South Africa

-70kg.

post-22-1226015330_thumb.jpg

1. Mohamed Osman --Egypt

2. Jose Carlos de Santos--Brazil

3. Richard Riedl --Czech Republic

4. Sazali Abdul Samad--Malaysia

5. Yousef Karimi --Iran

6. Kim Hyung Chan --Korea

-75kg.

post-22-1226015453_thumb.jpg

1. - Jasim Husain --Bahrein

2. - Igor Kocis --Slovakia

3. - Shameen Adams --South Africa

4. - Filipo Masucci --Italy

5. - Mahmoud El-Fadaly --Egypt

6. - Haji Al Balushi --Oman

-80kg.

post-22-1226015700_thumb.jpg

1. - Baitollah Abbaspour --Iran

2. - Samy Ibrahim --Egypt

3. - Sitthi Charoenrith --Thailand

4. - Hristomir Hristov --Bulgaria

5. - Idowu Muritala --Belgium

6. - Lee Do Hee --Korea

-85kg.

post-22-1226015802_thumb.jpg

1. - Kamal Abdul Salam --Qatar

2. - Mohamed Oyyoub --Morocco

3. - Mahri Ayadi --Iran

4. - Vitaly Grechkhov --Ukraine

5. - Josep Merino --Spain

6. - Aggeli Abbas Aggeli --Iran

-90kg.

post-22-1226015890_thumb.jpg

1. - Ali Tabrizi--Iran

2. - Tareq Al Farasani --Bahrein

3. - Aleksander Belous--Ukraine

4. - El Shahat Mabrouk --Egypt

5. - Aleksander Slobodanyuk --Ukraine

6. - Sener Cinoglu--Switzerland

-100kg.

post-22-1226015987_thumb.jpg

1. - 167 Zakaria Mohamed --Egypt (see on see mees, kes mu käest särgi sai tuli esimest korda MM ja kohe võitis, üldse pidavat olema mehe esimene rahvusvaheline võistlus)

2. - 165 Elaasr Moustafa Nassim --Egypt

3. - 156 Dell?uorno Emiliano --Italy

4. - 153 Solar Rastislav --Slovakia

5. - 150 Notarki Mojtaba --Iran

6. - 148 Souto Glayson --Brazil

+100kg.

post-22-1226016087_thumb.jpg

1. - 189 Hamouda Ahmed --Egypt

2. - 188 Piortkowicz Robert --Poland

3. - 184 Slodkiewicz Radoslaw --Poland

4. - 187 Dimitar Dimitrov --Bulgaria

5. - 178 Hoffman David --Germany

6. - 171 Krabchenko Bogdan --Ukraine

Absoluutkategooria võitja on minu kategooria võitja

1. - 121 Trabiz Nourii Ali --Iran

post-22-1226016195_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...kas ühtegi Venemaa kulturisti ei osalenudki??????? 2007 tegid need kollid ju euroopas küll puhta töö kõikides kategooriates :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×