Jump to content
Arnold

Men*s World BB Championships 2008 Bahrein, Manama-report

Recommended Posts

Siit tuleb kõhu eri. Kellel Eestis on kõige ilusam kõht?

post-17-1225819711_thumb.jpg

post-17-1225819808_thumb.jpg

post-17-1225819860_thumb.jpg

See pilt on extra Vend Vähile. Iidol, andekas sportlane Azerbaidzaanist kes suutis lisad 5 kg puhast lihasmassi poole aastaga.

post-17-1225819941_thumb.jpg

Ukarina Borš on parim !

post-17-1225820136_thumb.jpg

post-17-1225820314_thumb.jpg

Laseb lahedalt rippuda

post-17-1225820427_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott&Vastased

Noor sakslane

post-17-1225824577_thumb.jpg

2008 EM hõbe Pierre Chamone, Rootsi

post-17-1225824674_thumb.jpg

Ott otse, konkurendid küljega

post-17-1225824791_thumb.jpg

Aasta 2006 absoluutne maailmameister Ali Tabrizi, Katar

post-17-1225824869_thumb.jpg

Rivi Oti konkurente, -90kg kulturistid erinevatest riikidest

post-17-1225824986_thumb.jpg

Külmalt, lailihas eest

post-17-1225825115_thumb.jpg

Võrdluses Aleksander Slobodanjukiga, Ukraina

post-17-1225825206_thumb.jpg

Tundmatu konkurent, tundmatult maalt

post-17-1225825325_thumb.jpg

Alexander Belous, Ukrana Euroopa meister aastast 2002

post-17-1225825406_thumb.jpg

Iraaklane esitab ka viimast soengu moodi

post-17-1225825510_thumb.jpg

Tiitlit asub kaitsma Bahreini oma mees, eelmise aasta -90kg kategooria võitja

post-17-1225825581_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ennustamine on muidugi suht mõtetu tegevus, eriti sellises seltskonnas kui pooled mehed järgmisel päeval kuni 5kg raskemad on laval aga sellegi poolest Ott, kohapeal olles, võrreldes oma eelnevaid kogemusi jne, mis arvad oma võimalustest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ukrainas ei tundu ka "andekatest sportlastest" puudu olevat. Galeriid vaadates tundub, et see vorm, mis Otile head EM ja MM kohad on toonud, on "heade geenidega" poiste kõrval maratonijooksja vorm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ennustamine on muidugi suht mõtetu tegevus, eriti sellises seltskonnas kui pooled mehed järgmisel päeval kuni 5kg raskemad on laval aga sellegi poolest Ott, kohapeal olles, võrreldes oma eelnevaid kogemusi jne, mis arvad oma võimalustest?

Mis ma oskan öelda ise rivis seisnuna. Võistlejaid nagu ikka 20 tuuris, mõni vist ülegi. Arvan ,et 15 sekka peaks see aasta ikka saama, aga edasi ei julge ennustada. Enesetunne ok, natuke on rütm sassi läinud (mõtlen söömise oma, ei ole sellist oma kodust korda, tunnen sellest puudus - tekib selline peata olek, mida võib mida mitte - kes võistlenud teab millest räägin.) Pean ütlema, et oma katis sellise vormiga ei ole nagu mõnda meest varem näinud olen (Tabrizi, Belous jne.) Loodan teha oma maksimumi ja tore oleks kui saaks ikka võrdlusi, seal peaksid minu trumbid välja tulema ja saaks sellise korraliku võistlustunde vähemalt. Tabrizi on kindlasti favoriit ja muidugi kodus võistlev Bahreini oma mees Tareq, kes eelmine aasta võitis. Kuid finaali kandidaate on palju, mõlemad Ukrainlased (see kellega mul seal võrdluspilt on Slobodanjuk, sai just Venemaal toimunud absoluutkategooria turniiril 4.koha, edastades näiteks 2004 aasta absoluustest maailmameistrit Olegas Zurast). Kindlasti šveitšlane, Slovak ja rootslane on ka finaali kandidaadid.

Ma arvan ,et seekord ei tohiks massiga ehk niipalju kaotada kui varem (olen tavaliselt teravusega olnud tasemel, kuid massi on vähevõitu olnud, kuid seekord ehk ei kao lavale ära :rolleyes:

Ma olen Arnoldi alt sisse logitud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis ma oskan öelda ise rivis seisnuna. Võistlejaid nagu ikka 20 tuuris, mõni vist ülegi. Arvan ,et 15 sekka peaks see aasta ikka saama, aga edasi ei julge ennustada. Enesetunne ok, natuke on rütm sassi läinud (mõtlen söömise oma, ei ole sellist oma kodust korda, tunnen sellest puudus - tekib selline peata olek, mida võib mida mitte - kes võistlenud teab millest räägin.) Pean ütlema, et oma katis sellise vormiga ei ole nagu mõnda meest varem näinud olen (Tabrizi, Belous jne.) Loodan teha oma maksimumi ja tore oleks kui saaks ikka võrdlusi, seal peaksid minu trumbid välja tulema ja saaks sellise korraliku võistlustunde vähemalt. Tabrizi on kindlasti favoriit ja muidugi kodus võistlev Bahreini oma mees Tareq, kes eelmine aasta võitis. Kuid finaali kandidaate on palju, mõlemad Ukrainlased (see kellega mul seal võrdluspilt on Slobodanjuk, sai just Venemaal toimunud absoluutkategooria turniiril 4.koha, edastades näiteks 2004 aasta absoluustest maailmameistrit Olegas Zurast). Kindlasti šveitšlane, Slovak ja rootslane on ka finaali kandidaadid.

Ma arvan ,et seekord ei tohiks massiga ehk niipalju kaotada kui varem (olen tavaliselt teravusega olnud tasemel, kuid massi on vähevõitu olnud, kuid seekord ehk ei kao lavale ära :rolleyes:

Ma olen Arnoldi alt sisse logitud...

loodame kõike paremat, hoiame pöialt!! (Y) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ukrainas ei tundu ka "andekatest sportlastest" puudu olevat. Galeriid vaadates tundub, et see vorm, mis Otile head EM ja MM kohad on toonud, on "heade geenidega" poiste kõrval maratonijooksja vorm.

Kui nüüd natuke tähe kallal närida, siis arvan ,et sõna vorm mida kulturistid kasutadavad ja millest nad ühtemoodi ürtiavad arusaada on ikkagi see, kuidas nn vigurid välja tulevad ja milline on rasvaprotsent. Siis selles osas, arvan et ei jää me alla midagi, kuid mis puudutab lihasmassi, siis selles osas küll. Olgu märgitud, et Belousi pikkus on kuskil 165 cm juures ja kaal sama mis mul, nii et ümberarvestatuna 1cm=1kilo on mehel 9 kilo lihaseid rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nüüd natuke tähe kallal närida, siis arvan ,et sõna vorm mida kulturistid kasutadavad ja millest nad ühtemoodi ürtiavad arusaada on ikkagi see, kuidas nn vigurid välja tulevad ja milline on rasvaprotsent. Siis selles osas, arvan et ei jää me alla midagi, kuid mis puudutab lihasmassi, siis selles osas küll. Olgu märgitud, et Belousi pikkus on kuskil 165 cm juures ja kaal sama mis mul, nii et ümberarvestatuna 1cm=1kilo on mehel 9 kilo lihaseid rohkem.

Väljendasin ennast ebatäpselt:) Pidasin vormi all silmas üldpilti (mass ja kuivus, millest viimasega annad ka paljudele andekatele sportlastele silmad ette). Mis mind aga kõige rohkem rõõmustab, on see, et ka sellise IFBB "asjaajamise ja maailmakorra" peale pole sa püssi põõsasse visanud, kuigi ilma Ukraina toidulisanditeta on sinisilmne finaalikohta oodata. Sellise meele- ja järjekindluse järgi saabki aru, kes on tõeline sportlane ja kes mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väljendasin ennast ebatäpselt:) Pidasin vormi all silmas üldpilti (mass ja kuivus, millest viimasega annad ka paljudele andekatele sportlastele silmad ette). Mis mind aga kõige rohkem rõõmustab, on see, et ka sellise IFBB "asjaajamise ja maailmakorra" peale pole sa püssi põõsasse visanud, kuigi ilma Ukraina toidulisanditeta on sinisilmne finaalikohta oodata. Sellise meele- ja järjekindluse järgi saabki aru, kes on tõeline sportlane ja kes mitte.

Kõlab juba palju paremini ega mul ei ole kriitika vastu ka midagi, see on tegelikult see, mis edasi viib eriti kulturismis kui öeldakse, et oled ilus ja suur ja tugev, siis arvad, et oledki, tegelikus on teine ja pidev enesekriitika ongi see, mis edasi viib. Olgu öeldud, et kolm favoriiti, keda ka vartasemates kirjutsites üles lugesin (Tabrizi, Belous ja Bahreini mees, kõik on saanud dopingukaristuse 2 aastat.Viimane mees laus aaasta tagasi, kuid jälle laval nagu poleks midagi olnud) eks see ilmestab seda seltskonda veelgi paremini, aga jah, et kartula - soustiga nende kõrvalgi kannatab seista, see on ka omaette saavutus :rolleyes:

Peab tunnistama, et Vene koondise vormid on samas minu jaoks väike pettumus, väljas on neil neli meest, ma ühe nime ei mäleta kuid Burenkov, Lesukov (andekas noorsportlane) ja Sebald raskekaal on küll kaugel oma hiilgeaegade vormidest.Eeelmine aasta MM tulid nad puhaste poistena, seda tean selle pärast, et istusime ühes lauas ja mehed võtsid toosti oma elu kõige parema "naturaalse" vormi terviseks (kaks meest väiksemates kategooriates), tulemuseks oli EL ehk elliminatsiooni voor nagu minulgi, kuid kevadel oh imet, mees oli nagu öö-päev muutnud ja Euroopa meister valmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõlab juba palju paremini ega mul ei ole kriitika vastu ka midagi, see on tegelikult see, mis edasi viib eriti kulturismis kui öeldakse, et oled ilus ja suur ja tugev, siis arvad, et oledki, tegelikus on teine ja pidev enesekriitika ongi see, mis edasi viib. Olgu öeldud, et kolm favoriiti, keda ka vartasemates kirjutsites üles lugesin (Tabrizi, Belous ja Bahreini mees, kõik on saanud dopingukaristuse 2 aastat.Viimane mees laus aaasta tagasi, kuid jälle laval nagu poleks midagi olnud) eks see ilmestab seda seltskonda veelgi paremini, aga jah, et kartula - soustiga nende kõrvalgi kannatab seista, see on ka omaette saavutus :)

Peab tunnistama, et Vene koondise vormid on samas minu jaoks väike pettumus, väljas on neil neli meest, ma ühe nime ei mäleta kuid Burenkov, Lesukov (andekas noorsportlane) ja Sebald raskekaal on küll kaugel oma hiilgeaegade vormidest.Eeelmine aasta MM tulid nad puhaste poistena, seda tean selle pärast, et istusime ühes lauas ja mehed võtsid toosti oma elu kõige parema "naturaalse" vormi terviseks (kaks meest väiksemates kategooriates), tulemuseks oli EL ehk elliminatsiooni voor nagu minulgi, kuid kevadel oh imet, mees oli nagu öö-päev muutnud ja Euroopa meister valmis.

See öö ja päeva jutt näitab hästi olukorda "riigis". :rolleyes: Kas oled kullas või "mullas", ehk väljaspool esimest 15 kohta. Mes tiit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh Ott, kas pole veel und? Võta Arnold kaissu ja magama! Homme pikk päev ees ning võistlusgrimmiga ärge tagasi hoidke! :rolleyes::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõlab juba palju paremini ega mul ei ole kriitika vastu ka midagi, see on tegelikult see, mis edasi viib eriti kulturismis kui öeldakse, et oled ilus ja suur ja tugev, siis arvad, et oledki, tegelikus on teine ja pidev enesekriitika ongi see, mis edasi viib. Olgu öeldud, et kolm favoriiti, keda ka vartasemates kirjutsites üles lugesin (Tabrizi, Belous ja Bahreini mees, kõik on saanud dopingukaristuse 2 aastat.Viimane mees laus aaasta tagasi, kuid jälle laval nagu poleks midagi olnud) eks see ilmestab seda seltskonda veelgi paremini, aga jah, et kartula - soustiga nende kõrvalgi kannatab seista, see on ka omaette saavutus :)

Peab tunnistama, et Vene koondise vormid on samas minu jaoks väike pettumus, väljas on neil neli meest, ma ühe nime ei mäleta kuid Burenkov, Lesukov (andekas noorsportlane) ja Sebald raskekaal on küll kaugel oma hiilgeaegade vormidest.Eeelmine aasta MM tulid nad puhaste poistena, seda tean selle pärast, et istusime ühes lauas ja mehed võtsid toosti oma elu kõige parema "naturaalse" vormi terviseks (kaks meest väiksemates kategooriates), tulemuseks oli EL ehk elliminatsiooni voor nagu minulgi, kuid kevadel oh imet, mees oli nagu öö-päev muutnud ja Euroopa meister valmis.

Kriitikast sinu suhtes oli minu postitus väga kaugel :rolleyes: Pigem oli see kriitika IFBB silmakirjalikkuse pihta.

Noored kulturismihuvilised saavad 20-aastase andeka noorsportlase Lesukovi väljanägemisega tutvuda aadressil http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endID=105355511

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh Ott, kas pole veel und? Võta Arnold kaissu ja magama! Homme pikk päev ees ning võistlusgrimmiga ärge tagasi hoidke! :rolleyes:;)

Peab tunnistama, et ei ole und, sest ma pole pikka aeg nii kaua maganud kui täna. Eile läksin magama natuke peale 24 kohaliku aja järgi ja magasin 6.30 ni, tõusin sõin ja keerasin uuesti magama ja ärkasin 11.30 (kas see ei räägi raudsetest närvidest, enne MM magada 10 - 11 tundi). Nüüd on ehk ärevust rohkem, ikka ju loodad.... :)

Arnolds juba tududub, täna jäi ilma minuta magama.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka Pietrokowitz ei ole oma parimate päevade headuses, tema puhul on ka nii, et kui reljeef kaob, siis effekt samuti. Parem nägi välja teine Poolaks Slodkiewitz, kes ka Tallinnas käis võitslemas. Mehed ikka küsivad, et miks te Eliti ei tee, ma ütlesin tahaks oma meestele ka midagi teha, muidu on ainult ühel - kahel mahel laval seismise rõõm, rääkimata mingist võidu rõõmust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka Pietrokowitz ei ole oma parimate päevade headuses, tema puhul on ka nii, et kui reljeef kaob, siis effekt samuti. Parem nägi välja teine Poolaks Slodkiewitz, kes ka Tallinnas käis võitslemas. Mehed ikka küsivad, et miks te Eliti ei tee, ma ütlesin tahaks oma meestele ka midagi teha, muidu on ainult ühel - kahel mahel laval seismise rõõm, rääkimata mingist võidu rõõmust.

Seda minagi vaatasin Poolakate suhtes, järelikult pilt ei petnud. EDU homseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu lihasmassiga kuidas on aga meie mees on üks kuivemate... puhtamate seast kahtlemata...piltidelt juba!

Muudetud kasutaja zon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah,mis ma oskan oelda,panen Oti esi 6 hulka :rolleyes:

EDUUUUUU...............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×