Jump to content
Arnold

Men*s World BB Championships 2008 Bahrein, Manama-report

Recommended Posts

Slovakia on ka nendel võistlustel küllaltki hästi esinenud ja leidsin kaks slovakki finalistide nimekirjast. Arvata võib, et ka klassika MM-ile tuleb päris suur armee slovakke ja need poisid on kõik andekad. Vaatasin, et andekas azerite iidol"Ülo" jäi finaalist välja. See on nüüd küll rahvuslik leinapäev. Täiesti huvitav oleks võrrelda, mitmendaks tuli tema oma kategoorias ja Ott enda katis.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Finaalid algasid väikese torupillimuusikagag

Rahvale esinenes kohliku politsei ansambel "Nahad ja torud"

Välisesinejatest oli meie lemmik "dj.Spartaaaa" alias Pep Merino, Hispaaniast

Kuni -90kg finaalis esitati rahvasliku mängu "kes aias ?" araabia versooni, või hoopis äkki mis ?

Nagu juba teate, Ott saavutas oma kaalkategoorias tubli 11. koha 22 võistleja hulgas.

Sellega võib tõdeda, et sportlane on end taas leidnud - katsetuste ja õppimise perjood on seljataga -

ja tasane tõus näitab oma selgeid märke.

Abbull Salam Kamal, Qatar -85kg

Trabizi Nouri Ali, Iran - 90kg ja Absoluutne Chempion, Ben Weideri nimelise mälestuskarika esimene laureaat

Zakaria Mohamed, Egiptus -100kg, sama mees, kes Oti Doriani T- särgist välja tõstis

Hamouda Ahmed, Egiptus over100kg

Bahrein annab IFBB lipu üle järgmise, 2009 aasta MM korraldajale, Dubaile ...

Riikide paremus järjestus I Egiptus, II Iraan, III Bahrein

Natuke ka minupoolset kommentaari. Ennustus läks täide, 11.koht, mainisn enne siia tulekut kui suudan pooltele meestele selga näidata, siis jään väga rahule, nii ka läks, seega on põhjust olla tulemusega igati rahul.

8 x Maailmameister Egiptusest sai 4. koha minu katis - vaevalt et ta oma esitlusega rahule jäi.

12. kohaga lõpetas sellel aastal väga head minekut näidanud Rootslane Pierre Chamoun, alustas 2. kohaga selleaastasel Arnold Classicul ja Euroopa mv tuli samuti hõbemedal, kuid MM on MM. Kes ei mäleta, siis mina olin EM samuti 11.koht (siis 13 võistleja seas). Nüüd õnnestus kahele EM 6 seas olnud mehele revanš teha.

Kati tugevusest räägib ka absoluudi võit läks samuti minu kaalu võitjale.

Meile meeldib ennast naabritega võrrelda, praegusel juhul ei olnud väljas laätlasi ega soomlasi, küll aga Venemaa. 4 meest oli võistlustules ja kohad järgmised -75kg kategoorias Sergey Poverznyk 14. koht, Alexey Lesukov (see noor imemees) -85kg 12.koht, Vladisalv Burenkov -100kg 9.koht, Sergey Sebald +100kg EL (ehk ei pääsenud 15 sekka). napilt oleksime saanud kõrgema koha kui venemaa sportlased.

Vend vähile: Andekas Azerbaidzaani sportlane (Veriyev Vugar) selle aasta Euroopa meister -90kg. Vahetas kaalukategooriat ja võistles -100kg tulemus nagu minulgi 11.koht.

Sellega on kõik öeldud.

Oleme lõpuks kodus tagasi. Kõik sujus väga hösti ja võistlus oli koralduse poolest üks paremaid, millel osalenud olen. Aga nüüd ei mingit halastust, sest nädala pärast hakkavad laksud käima.... :D ja seda oma koduõuel, kas oled valmis lahingust osa saama?