Jump to content
gturn

kreatiin ja kakao

Recommended Posts

Mina tean et kreatiini korral soovitati kohvi joomist piirata, kuna mõlemad seovad kehas vett. Ja siis kohvi ning kakao väga palju ei tohikski erineda, sest ka kakao sisaldab kofeiini ja teobromiini. Aga vot ei tea, kuulaks ka targemate sõnavõtud ära :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina tean et kreatiini korral soovitati kohvi joomist piirata, kuna mõlemad seovad kehas vett. Ja siis kohvi ning kakao väga palju ei tohikski erineda, sest ka kakao sisaldab kofeiini ja teobromiini. Aga vot ei tea, kuulaks ka targemate sõnavõtud ära :rolleyes:

kohv viib just välja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma isiklikult ei soovitaks kreatiini piimaga laadida/võtta, kuna piim raskendab paljude toimeainete imendumist, niisiis miks ka mitte kreatiini..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma isiklikult ei soovitaks kreatiini piimaga laadida/võtta, kuna piim raskendab paljude toimeainete imendumist, niisiis miks ka mitte kreatiini..

Piim on hea insuliinivallandaja...

Ma ei usu et kaseiin kreatiini kuidagi blokeerib aga keegi võib ju guugeldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piim on hea insuliinivallandaja...

Ma ei usu et kaseiin kreatiini kuidagi blokeerib aga keegi võib ju guugeldada.

Kaseiini kohta ei tea, aga kaltsium ja rasv võivad blokeerida küll ju? paljusid vitamiine ei soovitata pool tundi enne ja 2h pärast piima tarvitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kohv viib just välja

Vale. Keskmise kangusega kohvi (krt teab, mis see täpselt on) viib 100 ml kohvi kohta 80 ml vedelikku välja. Loomulikult tähendab see, et janu kustutamiseks ei ole eriti efektiivne kohvi juua, ent kohvi portreerida kui mingit monsterlikku kuivatajat pole ka õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vale. Keskmise kangusega kohvi (krt teab, mis see täpselt on) viib 100 ml kohvi kohta 80 ml vedelikku välja. Loomulikult tähendab see, et janu kustutamiseks ei ole eriti efektiivne kohvi juua, ent kohvi portreerida kui mingit monsterlikku kuivatajat pole ka õige.

Kohvi kangus sõltub röstimisastmest. Mida tulisemalt ja kauem röstid, seda lahjem on kohv. Pakendite peale on tavaliselt need astmed märgitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×