Jump to content
naksitrall

halenaljakas mure

Recommended Posts

pool aastat tagasi oli kaal 83. Pikkus 192. Toitumine korras ( ei ole kava ), kuid asjatundja poolt öeldu järgi söön küll. ( ärge teda mustama hakake )

Nüüt, kus tulemused jõusaalis kasvavad ja visuaalne tulemus paraneb on mureks see, et kaal väheneb. Nüüd kaalun 78. Jõusaali kokku teinud 2 a. Selle aja jooksul on ainult pikkus kasvanud :D vanus 18a. Tarbin kreatiini + valgupulber nimeliselt oskan lisaks veel serious mass öelda.

Tulemused jõusaalis. Kükk max 120 seeriad 70-80-ga Rinnalt 95kg, Prantuse surumine 60kg, palju muud aga jätab need välja. 100m 11,8 s, 1000m 3 täpselt, samuti jalgpallihull jne.

Ei mõista enam. Eks muidugi tuleb vastuseid, et mehike võta aru pähe ja telli toitumiskava, kuid kui ma toon näiteks, et kõigele muule lisaks palju palju kodujuustu ( 500 gr /päev ) + ohtralt mune, liha/kala/ palju kartulit kõikide valgurohkete kastmetega, söön 6 korda päevas millest 2 toitu enamasti praed ja korralikud, palju putru, ei joo, suitsetan vähe, müslibatoonid/banaanid/martsipanid trenni ajal + need taastusjoogid piimaga samal ajal, Tuuna, Kana, siga, jne :angry:, müslit, piima, piima, saia, palju puuvilju, no ei oska nimetada, ma oleks tegelikult võinud veic lähemalt seletada aga ma ei saa oma kehamassi värgile enam pihta

oeh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna alessandro juba soovitas siin rohkem süsivesikuid süüa , siis ma küsiks uudishimust , et prantsuse surumine nii hea ?? :D Vaadates näiteks rinda , siis on see kuidagi ulme :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna alessandro juba soovitas siin rohkem süsivesikuid süüa , siis ma küsiks uudishimust , et prantsuse surumine nii hea ?? :D Vaadates näiteks rinda , siis on see kuidagi ulme :angry:

Äkki peab silmas kitsa haardega surumist?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui numbriliselt kaalu taga ajad, siis minu soovitus oleks jalatrennile rohkem rõhku panna, praegused näitajad teistega võrreldes proportsioonist üsna väljas minu arvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Prantuse surumine ehk lamangus pingi peal kangiga maast üle pea tõmme rinnale ja tagasi. Ei näe siin midagi utoopilist -.-

Aga trenni teen 3x nädalas ning taastun enda arust täitsa äste. St lihased ei valuta teps mitte kui järgmine kord trenni lähen, kava jaotatud kaheks ja seega samadele lihastele teen trenni u 5 päeva tagant. Aga aktiivse eluviisiga olen küll joh! Süsivesikuid tarbin täitsa kobedalt. Sealhulgas, müslid, erinevad viljapudrud, batoonid trenni ajal isegi, siis taastusjoogis un noid, pähklisegud jpm.

naksitrall

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×