Jump to content
noPAINnoGAIN

L-carnitine tabletid vs slim line

Recommended Posts

Eile sai siis apteegist L-carnitine tabletid ostetud , ühe tableti L-carnitine sisaldus on 250 mg, aga samas 1.5l Artic Sport slim line sisaldus 3000 mg :D

Tekkis siis kohe selline küsimus , et kas nende omastavus on siis väga erinev ? Kui kõik sama oleks , tunduksid tabletid küll kuidagi väga mõttetud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eile sai siis apteegist L-carnitine tabletid ostetud , ühe tableti L-carnitine sisaldus on 250 mg, aga samas 1.5l Artic Sport slim line sisaldus 3000 mg :D

Tekkis siis kohe selline küsimus , et kas nende omastavus on siis väga erinev ? Kui kõik sama oleks , tunduksid tabletid küll kuidagi väga mõttetud

Võtad 12 tabletti ja kõik on korras.

Tooraine pärineb mõlemal tõenäoliselt Hiinast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

L-karnitiin on jah kasulik peperaat,kuigi üldse tuleks igasugustele tablettidele ja pulbritele eelistada NATURAALSET toite,jooke.

Paljud arvavad,et sünteesitud preparaadid ongi need kõige vägevamad imeasjad siin elus.Aga kahjuks ei ole,ükski valgupulber jms ei SUUDA asendada õiget toitu-piimatooteid,liha,köögivilju,mahlu blabla.

Tõsi,ajapuudusel valgupulbrid tasuvad ära,kui ei ole aega laua taha istuda ja süüa.Ma pole siin mingi ekspert, aga ma loen väga palju kulturismist,toitumisest jne.Ise teen ka aktiivselt trenni,kui nüüd mõni hakkab mu galeriid vaatama ja sõimama, et ma väike või mis nyyd mingi suvaline möliseb,siis nende piltide peal ma polnud veel jõusaalis käimist alustanud,niipalju kui hantel kätte juhtus.Nüüdseks olen alles kuu trenni teind saalis.

Mida ma öelda tahan on see,et paljud arvavad kui nüüd hakata pulbreid,tablette näost sisse ajama,siis saan kõigevägevamaks,ei ole ikka küll nii. Asi algab teadmistest,motivatsioonist,õigest söögist ning õigest trennist.

:rolleyes: Asi kippus minema suht teemaväliseks,ei taha kedagi materdada seoses toidulisanditega,enda vaatevinkel kõigest.

Mis puutub rasvast lahtisaamisse siis tuleks juua üx 3 rohelist tassi teed päevas,põletab rasva ja üldse super hea tervisele.Ja muidugi 6 korda päevas söömist-kiirendab samuti.Ja aeroobset trenni(igapäev üx pool tundi-piisab)

Positiivsust kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×