Jump to content
UF

Ei saa magada

Recommended Posts

Nimelt on mul selline probleem. Ei saa öösiti magada, kuna toakaaslane norskab valjult. :D Arvan et ainuke lahendus oleks muretseda kõrvatropid. Kirjutasin aga sellel teemal foorumisse põhjusel et ehk on ka kellegil teisel taolisi probleeme olnud. Seega ehk oskab keegi mulle kvaliteetseid kõrvatroppe soovitada mis ennast heli summutamise seisukohalt tõesti õigustavad. On väga masendav kui tahaks ennast välja puhata aga ei saa, sellepärast kulub igasugune nõu ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi, kui vaja oli, küsisin apteegist ja ostsin need, mida ainsana pakuti (väiksed kollased pisikeses kilekotikeses). Ajasid asja ära ja kõrva suruma ei hakanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kasutan juba peaaegu kaks aastat kõrvatroppe. Nimelt selle pärast, et mu kahes vastasmajas elavad saksa lambakoerad, kes öösiti on väljas ja ainult asjatult lõugavad :D , see pidid miski tõuvärk olema neil. Mul sellised pisikesed kollased- aga need peab hirmus sügavale panema, et midagi kinni hoiaksid ja teinekord ärkan hommikul väga koleda kõrvavaluga. Apteegis pole asjalikemaid veel näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kasutan juba peaaegu kaks aastat kõrvatroppe. Nimelt selle pärast, et mu kahes vastasmajas elavad saksa lambakoerad, kes öösiti on väljas ja ainult asjatult lõugavad :D , see pidid miski tõuvärk olema neil. Mul sellised pisikesed kollased- aga need peab hirmus sügavale panema, et midagi kinni hoiaksid ja teinekord ärkan hommikul väga koleda kõrvavaluga. Apteegis pole asjalikemaid veel näinud.

Sooviatn sul probleem sisuliselt lahendada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme proovinud seda asja laehendada küll- naabritega rahulikult räägitud mitmeid kordi- nad isegi muretseid selle kaelarihma, mis koeral haukuda ei tohiks lasta, aga see ei toimi. Sees hoiavad nad teda ainult talvel külmaga. Ilmselt pean veel ja veel nendega rääkima- kui sellest ainult kasu oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vut-vut ja ehituspoodi, sealt küsi 3M kõrvatroppe, need ongi need kollased, peaks asja ära ajama! Äkki on apteegis ka, ei tea? 3M muidu väga kõva firma, tropid on ka neil mugavad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan suhtkoht professionaalseid kõrvatroppe. KillNoise toote nimeks. Sellised silikoonist ja erinevalt tavalistest vahtkummist troppidest ei pea muretsema, et nad ajapikku kuju kaotavad - pesed puhtaks teatud aja tagant ja korras.

Samas ma ei ole kindel, kuidas nad norskamise vastu aitavad.

Eesmärk on neil võimaldada rääkimist, samas tappes muu heli. Käisin Def Leppardi kontserdil ja panin tropid kõrva - ja mitte midagi ei kuulnud. No konkreetselt. Pidin tropid peaaegu kõrvast välja võtma, et korralikult kuulda.

Kahjuks ei tea hinda ega kohta kust neid osta. Pakun, et muusikapoest saab.

Aga tavaorukordade jaoks piisab ka neist tavalistest, mis apteekides müüakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ega keegi järsku pole näinud müügil selliseid klappe nagu filmides silmade ees on, ainult et oleksid kõrvade peal või on siukseid asju üldse olemas?

Et valgus kõrva ei paistaks?

Mõtekas tõesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×