Jump to content
Kurakin

Motivatsioon

Recommended Posts

Kust leida motivatsiooni, kui 3 kuud on tugevalt trenni tehtud ja sis peab pingil istuma(korvpall) ja niimoodi paljud teised ka kes on trenni teinud ja on paremad kui need kes väljakul aga treener lihtsalt ei usalda ja tahab oma mõtteid katsetada ? tuju kiskus ikka nii ära :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sorry, ses suhtes et me kõik saie väljakule aga kes sai teisel veerandajal ja mängis kokku 10 min, kes mängis I veerandaja ja jäeti .. ah tglt ma lihtsalt tahtsin seda kora niisama kirjutada seda teemat et jah .

Lihtsalt motivatsiooni puudus edasi minekuks kadus :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle ei ole aga lihtsalt jube tahtmine on hambaid näidata treenerile. nädalakese teen jõusaali nüüd et pingeid maha suruda ;)

Õige...tee ikka trenni hoolega edasi...küll treener ka ükskord mõistab...:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aeg parandab haavad :D Kujuta ette mis tunne mul oli, kui mu sõber, kes alsutas aasta hiljem treenimist( kellele ma olin nagu noh, teenäitaja, õpetasin teda alguses jne) saavutas vähesema entusiasmiga 3 kuuga samad tulemused, mis mina aastaga ;) ja läks mööda. Mul oli siuke tunne, et no kammoon, ma olen hädapätakas, nõrk, mõttetu, mis ma üldse seal jõusaalis käin, kui teine vend "silmad ette teeb". Nats aega, jõudsin ikka järeldusele, et trenni teen ma enda jaoks. Mul pole vaja kellelegi midagi tõestada, mõni areneb kiiremini, mis teha. Minu trenn on minu trenn, kui ma ka arenen omas tempos ja mul on hea olla, siis on kõik korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust leida motivatsiooni, kui 3 kuud on tugevalt trenni tehtud ja sis peab pingil istuma(korvpall) ja niimoodi paljud teised ka kes on trenni teinud ja on paremad kui need kes väljakul aga treener lihtsalt ei usalda ja tahab oma mõtteid katsetada ? tuju kiskus ikka nii ära :S

Ma tean mis tunne see on..... aga ma olin nõrk (vist), lõin käega kossule, näe hakkasin jõusaaliga hoopis tegelema :D Enesetunde ja arengu järgi olen rahul oma otsusega. Nii tegin mina, mul oli sitt sõita harjukatele ja eestikatele lihtsalt pinki soendama..... kaka. Aga motivatsiooni kohta, et küsida julged, et miks platsile ei lasta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks jõukaris on ka aeg ajalt selliseid motivatsioonilangusi, kui näiteks pole märgatavat arengut visuaalselt ega jõunäitajatel. Aga nendest saab üle, sest kui toitumine korras ja trenni korralikutl teha, siis peab mingi tulemus tulema, mida saab ka mõõta või märgata ja see motiveerib topelt:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×