Jump to content
jullietta

fatburn

Recommended Posts

Tahaksin küsida nõu rasvapõletavate ainete kohta. Nimelt käin 3-4 korda nädalas aeroobikas ning lihas aina kasvab. Olen ka kaalus juurde võtnud,kuigi taotlen vastupidi just kaalu vähenemist. Ka üldiselt olen pigem suuremaks kui peenemaks läinud,mis viib eriti meeleolu alla. Toitun tervislikult, kuid tundub et see ei ole veel mind aidanud. Tahaksin hakata tarbima rasvapõletajaid kuid ei oska sugugi valida nende seast mis fitness.ee poes on saada. Oskate soovidata, milline neist oleks naistele kõige efektsem, ning ei tekitaks juurde lihast vaid pigem aitaks vähendada rasva kõhul, reite siseküljel ,kätel vms.

tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaksin küsida nõu rasvapõletavate ainete kohta. Nimelt käin 3-4 korda nädalas aeroobikas ning lihas aina kasvab. Olen ka kaalus juurde võtnud,kuigi taotlen vastupidi just kaalu vähenemist. Ka üldiselt olen pigem suuremaks kui peenemaks läinud,mis viib eriti meeleolu alla. Toitun tervislikult, kuid tundub et see ei ole veel mind aidanud. Tahaksin hakata tarbima rasvapõletajaid kuid ei oska sugugi valida nende seast mis fitness.ee poes on saada. Oskate soovidata, milline neist oleks naistele kõige efektsem, ning ei tekitaks juurde lihast vaid pigem aitaks vähendada rasva kõhul, reite siseküljel ,kätel vms.

tänan.

Pean kurvastama, et ka kõige kallim siin saada olev rasvapõletaja ei anna sulle silmaganähtavat ja käegakatsutavat efekti.Ja üleüldse, kust sa võtad, et see on lihas mis sul kasvab, äkki on hoopis rasv? Aeroobikas ei tohiks lihas küll kasvada.Ilmselgelt oled sa ülekaloraažhis.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks soovitaks ma sul toitumiskava tellida. Võibolla oled hoopis nii metsikus alakaloraažis, et keha on hakanud stressist vett koguma :D

Peale seda võid hakata mõtlema, kas ka mingit "rasvapõletajat" kasutada. Mis aga kindlasti kasuks tuleb, on Omega 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×