Jump to content
lapsevanem

Koolipoistele tasuta toitumiskava!

Recommended Posts

Paljud koolipoisid siin kaebavad rahapuudust, et ei jõua toitumiskava tellida, mis on ka normaalne ju. Mina tellisin oma pojale ja kui siin käib mõni samade parameetritega noormees, siis palun väga.

[Jackie muutis: Paluti toitumiskavade koostajate huvides kava sisu eemaldada.]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Sellest on abi isegi neile, kes ei ole selliste parameetritega nagu teie laps. Konkreetsest toitumiskavast saab välja lugeda üpriski palju. Suured tänud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et selliseid inimesi leidub. Palju õnne loodan, et Fitness.ee Autorid premeerivad seda auhinnaga, et teist 3 raamatut kirjutaks . Paljud infot on siin olemas kõik mis vajalik leiab otsimsel kasutades otsingumootorit. Teie olete tõesti tubli, sest paljud säästid 300 .- mis on suhteliselt suur raha tühise kava kohta. Mis parata majandus on selline :D

Muudetud kasutaja hunter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub ikka jah massikavana. Olen meeldivalt üllatunud, et minu praegune endapoolt kokkupandud toitumine vastab peaaegu täpselt sellele, mis eespool kirjeldatud. Ainuke vahe on see, et õhtul viimane söögikord on 200g kodujuustu. Ja parameetrid on ka samad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reeglina koostatakse toitumiskava konkreetse isiku vajadusi ja eesmärke silmas pidades, kõigile see kava kindlasti ei sobi. Kui ikka tõsisemalt asjaga tegeled, on mõtekas koostada kava täpselt sinu vajaduste järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reeglina koostatakse toitumiskava konkreetse isiku vajadusi ja eesmärke silmas pidades, kõigile see kava kindlasti ei sobi. Kui ikka tõsisemalt asjaga tegeled, on mõtekas koostada kava täpselt sinu vajaduste järgi.

Kui tõsiselt asjaga tegeleda, siis ei saa üldse interneti kaudu kava koostada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koostaja on ju teinud selle konkreetsele isikule ja üsna pealiskaudselt. Väljapandud kirjas pole näiteks isegi alternatiive loetletud. Ma ei kujuta ette süüa niimoodi päevast päeva. Ei noh, seda teab ju pea igaüks, et tuleb süüa tihti ja palju valku, see tingimus on tõesti menüüs kirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koostaja on ju teinud selle konkreetsele isikule ja üsna pealiskaudselt. Väljapandud kirjas pole näiteks isegi alternatiive loetletud. Ma ei kujuta ette süüa niimoodi päevast päeva. Ei noh, seda teab ju pea igaüks, et tuleb süüa tihti ja palju valku, see tingimus on tõesti menüüs kirjas.

Mulle endalegi tundus see suht pealiskaudne olevat, aga kuna tellisin esimest korda puudub mul kogemus , milline peab toitumiskava välja nägema. Samas loodan, et nii mõnigi noor säästab 500.- eeku nüüd .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Konkreetne grammide täpsusega toitumiskava üks-ühele järgimine päris tihti ei anna soovitud tulemust (ka mitte sama kaalu jms juures), on vajalik ka tagasiside kava koostajale ning ta siis korrigeerib kava jne...

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Konkreetne grammide täpsusega toitumiskava üks-ühele järgimine päris tihti ei anna soovitud tulemust (ka mitte sama kaalu jms juures), on vajalik ka tagasiside kava koostajale ning ta siis korrigeerib kava jne...

Seda ma just tahangi rõhutada, et selles mõttes pole päris õige enda jaoks copy/paste teha. Inimesed võivad olla nii erinevad juba oma päevasest füüsilisest koormusest, ainevahetuse kiirusest jne. poolest. Toitumiskava mõte on ikkagi selles, et panna konkreetselt paika olenevalt päeva iseloomust mis kell, mida ja kui palju süüa ja, et säiliks toitainete optimaalne vahekord. See on vajalik kõik selleks, et saavutataks võimalikult kiire ja valutu protsess lähetatud eesmärgi poole. Alati ei lähe muidugi nii nagu koostaja kava tehes tegi. Seepärast kaasnebki selle hinna sees ka vajadusel edaspidised muudatused. Ise kava koostades lähtun veel paljudest aspektidest, isegi veregruppist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma just tahangi rõhutada, et selles mõttes pole päris õige enda jaoks copy/paste teha. Inimesed võivad olla nii erinevad juba oma päevasest füüsilisest koormusest, ainevahetuse kiirusest jne. poolest. Toitumiskava mõte on ikkagi selles, et panna konkreetselt paika olenevalt päeva iseloomust mis kell, mida ja kui palju süüa ja, et säiliks toitainete optimaalne vahekord. See on vajalik kõik selleks, et saavutataks võimalikult kiire ja valutu protsess lähetatud eesmärgi poole. Alati ei lähe muidugi nii nagu koostaja kava tehes tegi. Seepärast kaasnebki selle hinna sees ka vajadusel edaspidised muudatused. Ise kava koostades lähtun veel paljudest aspektidest, isegi veregruppist.

Kuidas veregrupp energia- ja toitainetevajadust mõjutab? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas veregrupp energia- ja toitainetevajadust mõjutab? :D

Ütleme siis nii, et on inimesi kellele teatud toiduained sisse ei lähe. Kui on teada tema veregrupp, siis sealt võib leida ka põhjuse miks see nii on, mis tähendab, et pole see talle kõige parem toiduaine mida vägisi alla kugistada. Kogemuse põhjal võin öelda, et oma tõetera on selles sees, eriti mis puudutab neid inimesi kellel vaja kaalust alla võtta. Kui teada tahate siis. www.role.ee saab 3000 krooni eest sellise süsteemi järgi toidukava

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleme siis nii, et on inimesi kellele teatud toiduained sisse ei lähe. Kui on teada tema veregrupp, siis sealt võib leida ka põhjuse miks see nii on, mis tähendab, et pole see talle kõige parem toiduaine mida vägisi alla kugistada. Kogemuse põhjal võin öelda, et oma tõetera on selles sees, eriti mis puudutab neid inimesi kellel vaja kaalust alla võtta. Kui teada tahate siis. www.role.ee saab 3000 krooni eest sellise süsteemi järgi toidukava

No kuulge, see kuulub küll juba pigem ulme valdkonda ;) Ma saan aru, et toiduallergiad, aga veregrupidieet :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma just tahangi rõhutada, et selles mõttes pole päris õige enda jaoks copy/paste teha. Inimesed võivad olla nii erinevad juba oma päevasest füüsilisest koormusest, ainevahetuse kiirusest jne. poolest. Toitumiskava mõte on ikkagi selles, et panna konkreetselt paika olenevalt päeva iseloomust mis kell, mida ja kui palju süüa ja, et säiliks toitainete optimaalne vahekord. See on vajalik kõik selleks, et saavutataks võimalikult kiire ja valutu protsess lähetatud eesmärgi poole. Alati ei lähe muidugi nii nagu koostaja kava tehes tegi. Seepärast kaasnebki selle hinna sees ka vajadusel edaspidised muudatused. Ise kava koostades lähtun veel paljudest aspektidest, isegi veregruppist.

Ma saan aru et see pole õige. Aga saa aru, et 100% sobivat toitumiskava ei ole võimalik teha kellegile. Fitnessist saadavad kavad on ka ju sellised spetsialisti koostatud, kuid see ei tähenda et pärast kahte nädalat oled sama suur kui orangutang. Kõik tahavad raha teenida selle pealt, kes ei tahaks. Mina ei leia midagit halba kui keegi tutvustab teistele oma toitumiskava, miks nii palju vingumist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See veregrupidieet on väga kahtlane, hiljuti vvatsin subbotejat, sealt üks vend lasi ka endale selle testi teha. Siis hakkas lugema, mida ta süüa tohi. Muna, juust, tomat jne. Mul vajus karp päris pikalt lahti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kuulge, see kuulub küll juba pigem ulme valdkonda ;) Ma saan aru, et toiduallergiad, aga veregrupidieet :D

Ma ei räägigi seda, et mina nii teeksin. Tõin lihtsalt näite, et ei ole kõik nii must ja valge. Näiteks Dr.Levinil on järjekord ukse taga ja nagu ma kuulen saavad enamus ka temalt abi. Samas ka kõik teavad, et see on äri. Kakskümmend aastat tagasi kuulus see ka ulmevaldkonda, et me siin läbi ekraani sinuga siin kirjutame.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reeglina koostatakse toitumiskava konkreetse isiku vajadusi ja eesmärke silmas pidades, kõigile see kava kindlasti ei sobi. Kui ikka tõsisemalt asjaga tegeled, on mõtekas koostada kava täpselt sinu vajaduste järgi.

Kui konkreetne kava ikka ei sobi siis see saab olla juhis, kuidas toituda enda vajaduste järgi. Muidugi sel juhul saab seda kava väänata ja keerata kui midagi toitumisest jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sihukese si*a eest 500 :D

parem siin samas lehel tuhnida ja teeb samasuguse kava

Mis sellel kaval siis häda on su arust?

Ja ma tahaks näha, kui paljud koolipoisid siin ringi tuhnivad ja normaalseid toitumiskavasid koostavad. Siiamaani on enamasti tuldud siia halama stiilis "öelge, mida ma pean sööma, kuidas trenni tegema, mitu istessetõusu tegema, et saada kõhulihased nagu Vend Vähil" jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sellel kaval siis häda on su arust?

Ja ma tahaks näha, kui paljud koolipoisid siin ringi tuhnivad ja normaalseid toitumiskavasid koostavad. Siiamaani on enamasti tuldud siia halama stiilis "öelge, mida ma pean sööma, kuidas trenni tegema, mitu istessetõusu tegema, et saada kõhulihased nagu Vend Vähil" jne.

kaval pole viga midagi, lihtsalt paari lause eest 500 eek , 5min teeb 500 - pole paha , ja "inviduaalne" pole midagi ,samasugused kõik lihtsalt kogus erinev

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oli ussiõli müüjatel ka järjekord ukse taga. Ja psühhoanalüütikutel. Järjekorra olemasolu ei tõesta iseenesest mitte midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×