Jump to content
Renxu

rühmatreeningud meestele peale bodypumpi

Recommended Posts

Käin siis Myfitness rocca al mares(endises coral clubis) ja olen täheldanud ,et seal on palju igasuguseid rühmatreeninguid....

ja huvitav ,et millised on põhilised rühmatreeningud kus mehed ka käivad , peale bodypumpi siis

kuna mul selg veits haige siis uurisin et pilates tegeleb sellise asjaga ,aga ma ei tahaks nagu ainsa mehena ka kuskil saalis olla

ja üldse veel kus rühmatreeningutes mehed käivad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaba maailm, käi, millises trennis tahad. Olen ise käinud pilateses, kus naistekarja keskel treenis ainult üks mees, keegi teda ära ei söönud.

Võta sõber kaasa, siis on kaks meest :rolleyes:

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suur tänu

eks ma lähen proovin siis neid, muidu tahaks teada et kas spinninguga samal päeval teha jõutrenn on paha idee? et enne spinningut teeks jõutrenni? või kisub liiga raskeks see siis pärast nt kui jalgade treenimise päev on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suur tänu

eks ma lähen proovin siis neid, muidu tahaks teada et kas spinninguga samal päeval teha jõutrenn on paha idee? et enne spinningut teeks jõutrenni? või kisub liiga raskeks see siis pärast nt kui jalgade treenimise päev on

jalapäeval pole spinni mõtet teha. ülakehapäeval ok.

Esimeseks korraks vali kergem, ntx easy tund, mine natuke varem kohale ja ütle treenerile, et oled 1. korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×