Jump to content
Sign in to follow this  
Asjalik

Argo Ader - osaleb Õhtulehe naeratuste võistlusel!

Recommended Posts

Standard talle sobib, eks paistab kuidas ladinaga läheb- kui lahtine puus ning terav jalg tal on;)

Selline lisamärkus kah, et SIRGET ja kena tantsuvõtet hoidvat tantsijat on kohe hea vaadata, erinevalt paarist naisosalejast....

Kui juba A.schwarzenegger sai sellega ühes filmis hakkama, siis saab A.Ader ammugi.

Vaatasin ka et asi päris sarnane :rolleyes:

post-2073-1223853066_thumb.jpg

Ader sai väga hästi hakkama. Ja ma arvan, et ta areneb veelgi...

Isiklikult arvan, et ladina tantsudes on tal raskem kui standardis, aga palju tööd ja küll hakkama saab. igatahes on tal võimalus mind veel positiivselt üllatada! Tantsu kriitik nagu ma olen :rolleyes:

Aga ikkagi... Pane julgelt edasi tähtede poole!

Vaatan, et selle kohta pole siin teemat tekkinud.

Kuulsin just teisest toast, et meie oma Argo Ader on saates "Tantsud tähtedega".

Avaldage siis arvamust meie tähtkulturisti koordinatsiooni ja puusanõtkuse kohta.

Kõik oli paigas ja naeratus oli normaalne, mitte selline keeep nagu arne Niidul.......brrrrr

Arvestades Argo töötahet, olen kindel ,et ta paneb täiega ja see lubab nii mõndagi.... Jõudu ja nõtket jalga....

Finaalis ilmselt ongi Ader ja Pedaja. Ja tore ongi! Esiteks tore, et prl Kosminat pole ja teiseks oleks mul ülihea meel Kristina Tennokese üle, kes lihtsalt on nii imearmas inimene ja vääriks seda igati!

kahju ,kardan just argo kuskil samas kohas löpetab kus Nool kunagist. aga mine tea teeme panuseid? :rolleyes:

Hea, kuigi mu lemmik paar eilsest saatest oli kindlasti Lauri Pedaja ja Kristina. Edu mõlemale :rolleyes:

mhmh.. mulle meeldis ka, kuni ta laivis ütles: "blabla.. jalaga ######".. nice =)

Kalmus ja Kiivikas peaks hakkama vaikselt muret tundma, sest selle saate lõppedes on Eesti kuulsaima kulturisti tiitel kindlasti Argo käes.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.