Jump to content
peenike

Palju serious mass aitaks

Recommended Posts

Tere, olen 18 aastane, kaalun 60kg ja olen 176 cm pikk. Kodus mul tõstepink ning olen sellega umbes 4 kuud trenni teinud(kindel treeningkava puudub). Probleem selles, et olen ektomorf ja tahaks endale jämedamat keha, eriti käsi. Tahaks osta serious massi 2,7 kg, kuid kuna raha vähe siis saaksin osta endale ainult ühe korra massilisajat. Sooviks teada, kas 2,7 kg massilisajat annab mingit tulemust ka, kui see jääb mu ainsaks koguseks? Palju peaks minisugune inimene ühte sheiki pulbrit panema ja mitu korda päevas seda võtma ning mitu päeva nädalas? Ette tänades, Mihkel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kodus tõstepingiga ei saagi eriti treeningkava teha, valikuvõimalusi vähe ja kindla toitumiskava jaoks pole raha ka, söön seda, mis ette juhtub ja päris palju. Aga kui kasutada ühe korra seda 2,7 kilost potsikut, kas see mingit tulemust annaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui sul on olemas tõstepink, siis ma eeldan, et on olemas ka kang.Ja kui on olemas kang, siis saab küll kõiki lihaseid treenida. Valid lihtsalt vastavad harjutused, mida sul on võimalik kodus teha. Harjutused kangiga+oma keharaskusega näiteks.

Ma ei usu, et see serious massist ajutiselt saavutatud kaal sul püsima jääb, kui pärast jälle endiselt vähe sööd.Sööd rohkem kui kulutad võtad kaalus juurde,sööd vähem kui kulutad, võtad kaalus alla ju.

Osta selle raha eest hoopis tavatoitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kodus tõstepingiga ei saagi eriti treeningkava teha, valikuvõimalusi vähe ja kindla toitumiskava jaoks pole raha ka, söön seda, mis ette juhtub ja päris palju. Aga kui kasutada ühe korra seda 2,7 kilost potsikut, kas see mingit tulemust annaks?

Nii et trenni sa teha ei viitsi,toitumist korda teha ei taha,arvad ,et vitsutad pulbrit ja lihas muudkui kasvab?

No sel juhul ...

2,7 tonnine potsik annaks veel parema tulemuse.

Tuleb ainult HÄSTI SUUR lusikas võtta ja muudkui anna tuld ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja kindla toitumiskava jaoks pole raha ka /.../ Aga kui kasutada ühe korra seda 2,7 kilost potsikut, kas see mingit tulemust annaks?

Toitumiskava maksab 500.-, 2,7 kg Serious Mass'i 570.- :rolleyes:

Tahad proovida, siis proovi, lõpuks saad ikkagi aru, et see, mis tulemusteni aitab, on õige treenimine ja toitumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata, kahjuks on jah lood nii, et legaalselt sa ühtegi ainet ei saa, mille puhul üks "kuur" sulle tulemusi annaks.See massilisaja pole midagi muud, kui valk+suhkur, lisaks veel vitamiinid-mineraalid, mida saab korralikult söömise puhul ka niisama toidust kätte.

Ma ütlen sulle, mis on palju efektiivsem massilisaja: kartulid ja sealiha hapukoorekastmes.Kartulites olev tärklis tõstab veres insuliinitaseme kõrgeks, insuliin viib toidus sisalduvad toitained, antud juhul siis suure koguse rasva vastavatesse kudedesse ning ladustab nad seal.Muidugi saad sealt ka hea doosi valku, aga seda pole sul väga palju vaja, kuna trenni sa korralikult ei tee.

NB! Soovitatavalt tarbida õhtul enne magama minekut ning suures koguses parima tulemuse saavutamiseks!

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei soovita seda serious massi sest selle maitse nii p..k kui olla saab. Liiga palju süsikaid on ka ja ega ta kaua kesta ka kuna seal enamus süsikad nii et selle raha eest suht mõtetu, see on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No teen küll, kuigi ma ei tea, kas see on piisav. Ma mängin ülepäeva kuskil tund aega järjest sulgpalli, igapäev tõstan lõuga, peaaegu igapäev surun 5x 42kg-st kangi 15 korda, teen kõhulihaaseid, trossitõmbamist, tõstan hantleid, hantliga õlalihaseid ja siis jalaharjutusi. Vahel ka jõutõmmet, nii 2x nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No teen küll, kuigi ma ei tea, kas see on piisav. Ma mängin ülepäeva kuskil tund aega järjest sulgpalli, igapäev tõstan lõuga, peaaegu igapäev surun 5x 42kg-st kangi 15 korda, teen kõhulihaaseid, trossitõmbamist, tõstan hantleid, hantliga õlalihaseid ja siis jalaharjutusi. Vahel ka jõutõmmet, nii 2x nädalas.

jäta lihastele ikka puhke ja taastumispäevi ka.... surumiseks võta parem seeria endale, näiteks 3x8. kuskil 80% maxist. samas tee ka jalapäev, kükid jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine baasharjutustele üle nagu: kükk, surumine, jõutõmme ja söö maksimaalselt nt kohupiima, liha, muna, juustu joo enne magamaminekut geefiri, petti v piima (ja mitte ainult enne magamaminekut vaid kogu päeva vältel). Pigem soovitaks valgu pulbri raha panna tavatoidu täiustamisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jäta lihastele ikka puhke ja taastumispäevi ka.... surumiseks võta parem seeria endale, näiteks 3x8. kuskil 80% maxist. samas tee ka jalapäev, kükid jne...

Kui sa surud rinnalt 100kg, jõuad teha 80kg-ga 3x8 ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×