Jump to content
ras-

Super Size Me

Recommended Posts

Kes meie fitnessi fännidest veel pole näinud doki "Super Size Me", siis soovitan seda kindlasti teha.

Dok. räägib siis üldiselt rämpstoidust ja rämpstoidu etikettide turundustegevusest, dok on rajatud eksperimendile, et kas MacDonalds keerab sinu tervise tuksi, kui seal tihti käia. 30 päeva sööb Morgan AINULT macis, hommik, lõuna õhtu. Ta peab ära proovima kõik, mis nende menüüs on. Sel ajal jälgitakse tekkivaid terviseprobleeme tihedalt.

http://www.imdb.com/title/tt0390521/

Hea söögi kõrvale vaadata :rolleyes:

.

Muudetud kasutaja ras- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See film tekitab minu puhul ainult sellist mõju, et mul tekib vastupandamatu isu McDonaldsi järele. Alalti peale filmi vaatamist olen Mäkis ennast kurguni täis õginud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See film tekitab minu puhul ainult sellist mõju, et mul tekib vastupandamatu isu McDonaldsi järele. Alalti peale filmi vaatamist olen Mäkis ennast kurguni täis õginud :rolleyes:

McDonalds tuleks seadusega ära keelata...päris ausalt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
McDonalds tuleks seadusega ära keelata...päris ausalt :rolleyes:

Aga teate miks Mäk üldse rajati? See oli selle maa pärast, mis seal söögikohas on. Kõige suurema rahva liikumisega kohtadel on ju McDonaldsi söögikohad. See mees tegi McDonaldsi kinnisvara pärast.

Mäki toit on jah selline nagu ta on :D Ega mulle eriti ei istu, maitse pole ka parim

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes meie fitnessi fännidest veel pole näinud doki "Super Size Me", siis soovitan seda kindlasti teha.

Dok. räägib siis üldiselt rämpstoidust ja rämpstoidu etikettide turundustegevusest, dok on rajatud eksperimendile, et kas MacDonalds keerab sinu tervise tuksi, kui seal tihti käia. 30 päeva sööb Morgan AINULT macis, hommik, lõuna õhtu. Ta peab ära proovima kõik, mis nende menüüs on. Sel ajal jälgitakse tekkivaid terviseprobleeme tihedalt.

http://www.imdb.com/title/tt0390521/

Hea söögi kõrvale vaadata :rolleyes:

.

olen ikka näind seal oli üks purksi maias ameeriklane :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mäki toit on jah selline nagu ta on :rolleyes: Ega mulle eriti ei istu, maitse pole ka parim

Häda pärast isegi ei läheks sinna, sööd seal kõhu täis, lähed uksest välja, lased pussu ja kõht tühi jälle :D aga maitselt on täitsa söödavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

McDonaldsis kasutatav liha pidavat olema mõnel juhul isegi mitmeid kümneid aastaid vana. :rolleyes: Ärge nüüd 100-lise tõena võtke, aga midagi taolist olen kuulnud, et neil on ladudes ülisuur kogus sügavkülmutatud liha (arvatavasti Ameerikas, aga võibolla saadetakse seda liha ka mujale), mida nad nende hamburgerite pihvide jms tegemiseks kasutavad ning osa sellest on seisnud mitukümmend aastat, seda küll sügavkülmas (arvatavasti külmemas kui kodus kasutatava külmiku sügavkülm), mille puhul teoreetiliselt vist midagi erilist lihaga ei juhtu, aga siiski...

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et just täna selline teema siia foorumisse tuli. Käisin just täna Mäkis, ja paar lauda eemal oli ka Marek " Kompromissitu" Kalmus :rolleyes:

Aga tal on suurem kiusatus ka, ta treenib seal samas. Ükskors sõin mäkis ja vaatasin kuidas ta trenni teeb ja läksin ise peale seda kohe trenni.

Mäkk oli kasulik :D Ei tegelt ma arvan, et kui ennast liigutada piisavalt ja muul ajal normaalselt süüa, ei tee see paar korda kuus mäki toitu midagi.

A ja selle paari aastase liha kohta, et see on tõsi jah. Aga see liha on korras kui külmutatud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes meie fitnessi fännidest veel pole näinud doki "Super Size Me", siis soovitan seda kindlasti teha.

Dok. räägib siis üldiselt rämpstoidust ja rämpstoidu etikettide turundustegevusest, dok on rajatud eksperimendile, et kas MacDonalds keerab sinu tervise tuksi, kui seal tihti käia. 30 päeva sööb Morgan AINULT macis, hommik, lõuna õhtu. Ta peab ära proovima kõik, mis nende menüüs on. Sel ajal jälgitakse tekkivaid terviseprobleeme tihedalt.

http://www.imdb.com/title/tt0390521/

Hea söögi kõrvale vaadata :rolleyes:

.

aga on keegi näinud filmi super high me, seal filmis üks tüüp on algul kuu aega puhas siis kuu aega järjest tõmbab ganjat ning on pilves kuu aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, et just täna selline teema siia foorumisse tuli. Käisin just täna Mäkis, ja paar lauda eemal oli ka Marek " Kompromissitu" Kalmus :rolleyes:

Aga tal on suurem kiusatus ka, ta treenib seal samas. Ükskors sõin mäkis ja vaatasin kuidas ta trenni teeb ja läksin ise peale seda kohe trenni.

Mäkk oli kasulik :lol: Ei tegelt ma arvan, et kui ennast liigutada piisavalt ja muul ajal normaalselt süüa, ei tee see paar korda kuus mäki toitu midagi.

A ja selle paari aastase liha kohta, et see on tõsi jah. Aga see liha on korras kui külmutatud :D

Irw. Marek käis MacDonaldsis söömas? Nii-nii. Selliselt siis ettevalmistus võistlusteks sujubki :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on Mäkis söömine iganädalane rituaal,iga neljapäev peale kooli :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga on keegi näinud filmi super high me, seal filmis üks tüüp on algul kuu aega puhas siis kuu aega järjest tõmbab ganjat ning on pilves kuu aega.

Vaatasin, tüübil ei juhtunud lõpuks midagi ja enamus testid olid kõvasti positiivsemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×